109603 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Host (anonym)
Odpověď na Tak buď bych našla já tebe
Ok.
1. Prosinec 2021 - 14:54
Návštěvník (anonym)
Tak, Miluna s pánem přešli na mes. a diskuze je v prdeli.
1. Prosinec 2021 - 17:56
Návštěvník (anonym)
Hurááá!!!!!! Tak se třeba diskuze vrátí do starých kolejí. Jen se nedozvíme, za jak dlouho Miluna zahořela láskou pravou a nezištnou k pánovi a jak ho bude nahánět, to jedině je škoda.
1. Prosinec 2021 - 17:58
Návštěvník (anonym)
Ale houby. Miluna zvládne všechno, mess., seznamky, diskuzi a k tomu občas nějaké báry.
1. Prosinec 2021 - 18:02
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Tak, Miluna s pánem přešli na
https://www.youtube.com/watch?v=5X0NiEN6oMQ
1. Prosinec 2021 - 18:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na https://www.youtube.com/watch
:-D
1. Prosinec 2021 - 18:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hurááá!!!!!! Tak se třeba
Do jakých starých kolejí? Jak to myslíš?
1. Prosinec 2021 - 18:28
Návštěvník (anonym)
Miluna dělá i stará těla.
1. Prosinec 2021 - 18:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Do jakých starých kolejí? Jak
Nebude se řešit Covid, bude se psát o všem možném a občas bude i legrace. Copak vám to lidi nechybí?
1. Prosinec 2021 - 19:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nebude se řešit Covid, bude
Mně to moc chybí.Jenže je možný aby diskuze pokračovala bez Miluny? Když si tady našla pána tak těžko říct jestli jsem ještě s pánem přijdou.
1. Prosinec 2021 - 19:49
Návštěvník (anonym)
Chybí, ale to se těžko napraví. Aleš to sám nevytrhne.
Návštěvník (anonym)
Nejsou lidi.
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mně to moc chybí.Jenže je
Dej Milče pár hodin a je tu zpátky.
1. Prosinec 2021 - 19:50
Návštěvník (anonym)
Legrace? Tak to si počkám.
1. Prosinec 2021 - 19:55
Návštěvník (anonym)
Ve městě 20km od Miluny skočila dnes večer ženská i s dítětem do řeky.Na břehu byl jen kočárek a policajti je vytáhli a dítě je prý ve vážném stavu.Lidi jsou zoufalý z téhle doby.Dobře že si Miluna tady našla třeba někoho kdo jí podrží psychicky.
1. Prosinec 2021 - 21:28
Stálice2 (anonym)
Ahoj. V pondělí mi umřel strýc, byl starý, ale chlap jako hora, měl svůj statek na Moravě, pak přišel Covid. Jeho dcera moje sestřenice mi napsala----- byl bojovník a bojoval do poslední chvíle, ale Covid delta je vážně neskutečná svině. Už to vypadalo tak dobře, jednu metu zvládl, pak se to zhoršilo a jak řekl ... Blaničko já se bojím, že na druhé metě si zlomim nohu a nedoběhnu ... stalo se
1. Prosinec 2021 - 21:33
Stálice2 (anonym)
Zároveň mi na covid onemocněl třicetiletý synovec, ležel v nemocnici v Itálii, již pár dní je negativní, je mu pořád blbě, čich a chuť se mu pořád nevrací, cestu zpátky autem zatím není schopen zvládnout.Sportovní trenér. Jeho syn 2,5 roku leži v nemocnici s těžkým zápalem plic na JIP, zatím nevím, jestli je pozitivní. To video dítěte na hadičkách, co mi poslali, nechtějte vidět. Lidi, opatrujte se.
1. Prosinec 2021 - 21:37
Návštěvník (anonym)
L.
1. Prosinec 2021 - 22:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dej Milče pár hodin a je tu
Potřebuje pořádně vošoustat a to ji srovná .
1. Prosinec 2021 - 23:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na L.
držím palce a ozvi se.
1. Prosinec 2021 - 23:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zároveň mi na covid onemocněl
Držím pěsti všem, kteří to zažívají i prožívají.
2. Prosinec 2021 - 4:35
Návštěvník (anonym)
Tak to asi strýc ani synovec nebyli očkovaný?
2. Prosinec 2021 - 5:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zároveň mi na covid onemocněl
Ano.L.
2. Prosinec 2021 - 5:54
Návštěvník (anonym)
Kecy
2. Prosinec 2021 - 5:55
Návštěvník (anonym)
Ne L ale J.
2. Prosinec 2021 - 6:24
Návštěvník (anonym)
Nebyli očkováni a takhle to dopadlo
2. Prosinec 2021 - 6:34
Boris (anonym)
Díky Kubo za odpověď, vidím, že jsme a tom podobně. Mě v krku bolí neustále už 4 roky (v létě, v zimě, prostě pořád), ale už mi to jde i na průdušky, dutiny (krční mandle nemám 15 roků). Nemůžu pít ani vlažný, ani studený, ani horký, takže příprava pití je pro mě alchymie :-). Nemůžu prchladnout, zpotit se... Různejch přípravků jsem pozřel za desetitisíce, navštívil mnoho léčitelů, lékařů, zkoušel akupunkturu, čínskou medicínu... zcela bez výsledku. Z těch cucavejch bonbonů mi trochu uleví Vincentkový pastilky, a citronový Tantum verde, nejsou tak agresivní, jinak to mám podobný. Dřív mi pomáhalo hodně vypocení, vypil jsem dva litry čaje, zalezl do peřin, ale te´d už taky ne. Ty bacily si na všechno zvykaj a jsou čím dál odolnější, potvory :-(.Tu směs na kloktání vyzkouším. Antibiotikům se , pokud nemám horečku, vyhýbám, kolikrát je mi po nich ještě hůř, ale někdy to bez nich už nejde. A co výtěry v krku a krve? Máš v pořádku? Já jo.
2. Prosinec 2021 - 7:00
pozorovatel (anonym)
Když se zamyslite nad utopií green deal tak vyhlazeni velké části populace dává smysl..se stejným počtem lidi se green deal nemůže uskutečnit. Chtějí zrušit jaderné elektrárny tak ze počítají s menším odběrem elektřiny... Covid pasy se zavádí pro kontrolu obyvatel a po vyhlazeni ti co zbytku budou pod drobnohledem. Většina se přesune do velkých měst kde budou mít všechno co potřebuji...Kdyby byl stejný počet obyvatel jako je teď tak by green deal nikdy neprojmuli. Většina by stejně neměla na nic ani na jídlo a začali by se bouřit a tím pádem by green deal nevydržel ani jeden den. Hodně lidi = obrovská spotřeba energie Málo lidi= malá spotřeba energie a málo CO2 Tak a teď mi řeknete ze vakciny jsou pro naše dobro :)
2. Prosinec 2021 - 7:13
swastika (anonym)
Tak. Cikany z principu nesnasim. Je to neuzitecna verbez, ktera nasi zemi a spolecnost jen vysava. Nejde mi o barvu kuze, o jinou kulturu, naopak, tyto oblasti me u kazdeho naroda zajimaji, ale 98% mistnich cikanu jsou vyzirdrzky, pachajici ve vetsi ci mensi mire kriminalitu. Bohuzel, tech pracujicich a slusnycj je DRTIVA MINORITA, tudiz neuprosny pristup. Co Francie a Italie a jejich opatreni omezujici a upravujici vstup Cikanu do mest? Reknu to tak: pan Hitler mel dobrou koncepci. Bohuzel se ve svem vyberu mel zamerit vice na Cikany, nez na Zidy. Dneska bychom meli o par starosti min a blahobytu vic. Mne, jako zamestnanci, se absolutne nezamlouva myslenka, ze ze svych vydrenych penez podporuju cikanskou pakaz, ktera si pak do svych zaneradenych kvartyru kupuje plazmovky za 60.000. Dalsi priklad: v nejmenovanem meste prijde na socialni odbor MU cikanka, hodi na stul urednikovi stare boty a zacne rvat, ze chce na nove. Urednik pokorne vytahne z kasy 2000 Kc a odevzda ji je. Nebo: 2 cikani, oba vyzrani jak prasata, jedou diskontem s urednikem ze socialky v patach a ukazuji na zbozi. Urednik jimpomaha plnit vozejk. Ten za chvili kapacitne nedostacuje. Odhadem 15kg masa, dalso polozky nepocitam. A necekejte, ze se Cikan o beco osidi! Buhchran! Musi mit, na co si vzpomenou. A my ji pak platime to vycpavani pander a plazmovky ve vybydlenych bytech. Existije par navrhu, ktere by tuto tristni situaci mohly zlepsit: 1) steril.kazde cikanky po porodu 1.ditete (pokud ne driv) 2) rezervace s prisnym rezimem (striktni oddeleni od slusneho obyvatelstva)-seru vam na integraci svoloce!! 3) latentni likvidaci (jsou paky, ktere hybou svetem, tak proc ne v tomto pripade) 4) odsun na velmi vzdalene uzemi ad 4) - jiz na ZS nam rikala ucitelka, ze komunist.vlada dokonce mela vypracovan navrh odsunu cikánu na Madagaskar. Velmi dobry napad. Velmi humanni. Mozna az moc zbytecne. '
2. Prosinec 2021 - 7:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak. Cikany z principu
Bohužel, to je realita a vláda dělá, že nevidí a úředníci taktéž. takže bude potřeba vzít spravedlnost do svých rukou a vyčistit ty smrady
2. Prosinec 2021 - 7:24

Stránky

Přidat komentář