Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jarine tys měl teda s...Svata pravda.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Tu písničku s bábinou a...Jarine tys měl teda s manželkou kliku. Většinou se lidem stane to že sice že takového člověka v životě potkají ale nevezmou si ho.
Tys byl asi v minulých životech mooooc hodnej.

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Sany a malá je tedy úplně...To opravdu nevim, o tom jsem si nepsaly.Tak snad jo, kdovi, zda to uz ted jde poznat. Mozna, ze zu treba taky neco vymysleli proti tomu vysusovani rohovky.

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

To je fakt ale nevím jak ten...Pilsnerko, tak si to zkrať na Urquell.

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

To je fakt ale nevím jak ten...Treba jen na Pils :) ;) Tak rikaji v nemecku plzenskemu pivu.

. (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

A jak vubec vypada Jirka? Videli jste ho nekdo na fotce,treba ty Sany? Ja jen o nem vim od Miluny,ze ma vetsi penis:-)

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Ale Alici opravdu moc podobna...Sany a malá je tedy úplně v pořádku? Říká se, že takové děti mohou mít potíže s plícemi, nebo i se zrakem (že jim pobyt v inkubátoru vysušuje rohovku a tak dále).

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Ale Alici opravdu moc podobna...To je fakt ale nevím jak ten nick zkrátit.
Holčičky bývají asi většinou po tátovi. Ale je to fuk protože oni jsou hezcí oba. Hlavně že je zdravá.

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

do Vánoc času dost nač ten...Tu písničku s bábinou a svetrem jeden čas zpívala žena staršímu klukovi, když strašně chtěl iphone. Změnila slova a vždycky si dělala srandu: "Maminko, prosím tě, kup mi iphone. A budu si uklízet a na slovo poslouchat... už se vidím, jak se kolem holky točí, na iphone valí oči Tak kup mi už ten iphone" :-)

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Sany já tuším že Anetka...Ale Alici opravdu moc podobna neni,Pilsnerko.Ale deticky se meni.

(Mimochodem, ty mas zase dlouho prezdivku ;) )

No, Dominik se hodi asi ke kratkemu prijmeni.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

mělo tam být shon, ne spěchJooo to je přesně ono!!

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Je peknoucka, Jirko. Vubec...Sany já tuším že Anetka musí být krásná. Však má být po kom. Má krásné rodiče. A přeju jí aby měla péči pořád takovou jako má teď.
Jméno Dominik se jednu dobu hodně dávalo ale podle mě je dost dlouhé. A ve zkrácené podobě mi přijde zženštilé.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

mělo tam být shon, ne spěch

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Mio tuhle si taky...do Vánoc času dost nač ten spěch, já ti ho upletu zítra metr:))))

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Mio teď jsem teprve dočetla tu tvou soutěž a v duchu vidím Milču pobíhat se skládacím metrem. :-)
Ale taky to nemyslím vůbec zle to snad všichni pochopí.

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Koukala jsem chvíli na webku...Neboj, Miluna se neztratí nikde :-)

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Ha ha tak tohle mě...Jo, moje žena je skvělá. Dobrá máma, charakter i krásná ženská. Jak tu Čtenář2 v týdnu psal o té své oblíbené cikánce, o tom souznění duší (nebo jak to přesně nazval)a že je to možná z minulých životů, přesně tohle máme s mou ženou. Už když jsme se poprvé setkali jsme věděli, že se známe a patříme k sobě. Ale před tím jsme si každý také prošli vším možným.
Jinak Sany jo, tu písničku znám také. Jako student jsem nějaký čas ležel v nemocnici a zpíval si to tam pořád 1 chlap. Že má vnuka Dominika a že mu vždycky zpívá tuhle písničku.

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo ty jsi malou videla...Je peknoucka, Jirko. Vubec bych to nerekla, ze prisla takhle brzy na svet.

Ahoj Pilsnerko :)

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

no přeci se tam zpívá - po...Mio tuhle si taky pamatuju.
A pamatuješ ty si - babičko prosím tě nech ten svetr?
Ahoj Sany.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Preji dobry vecer. Koukam,...Jo ty jsi malou videla Sany:-)) Ja vim,ze si s Alcou pisete,ale,ze ti poslala fotku jsem nevedel:-) kdo by to rekl co,ze se takhle vybojuje.Ze zacatku jsem se bal nejhorsiho. Mio tak ted jsi zahlasila,ze se tu musim smat.

Reklama

Přidat komentář