Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:( (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Dochází mi kapesníky :(

Alice (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Co si budeme povídat,...Tak to si napsala stručně skvělě přesně Lallo.Vlastně si tím vystihla moje pocity.Právě,i ten život ve dvou je náročný a já už nějak nezvládám a nechci řešit někoho navíc.Jak jsem spala ty dny minulý týden venku a pak jsem se vrátila a viděla že on už je hodnej na mě a viděla i toho prcíka malýho když mi přišli spolu otevřít a držel jí v náručí tak už nechci si to ničím kazit.I když bohužel hádky jsou někdy všude ale teď jde o to právě taky jaký.

Lalla (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Je to pravda Lallo.Píšu jak...Co si budeme povídat, Alice,je nejvyšší čas se usadit. Máš na to krásný věk a navíc spoustu problemů k řešení. Klid a zázemí by byly fajn.

Jinak,nutno říci, on i opravdový život ve dvou je dost náročný a komplikace se dostaví tak jako tak. Proč si je tedy nastavovat "programově".

Alice (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Pokud je to pravda, Alice, a...Je to pravda Lallo.Píšu jak to cítím nemám co skrývat.A to co si napsala mi pomohlo si to přiznat i když jsem jí teda sama chtěla dál pro sebe (jen v ženském sexu) ale když vidím jak píše jen Jirka Jirka tak mi nějak přešla chuť:( a jsem z toho i smutná.

Lalla (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Ok,přiznávám,je to tak:(...Pokud je to pravda, Alice, a není to jen taktika, měla bys další šanci na normální partnerský život. Přála bych ti to

Alice (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Ono by to bylo celkem...Ok,přiznávám,je to tak:( je mi to líto ale nemůžu za to. Ale napsala si to za mě Lallo.Akorát rozdíl je že já mu nic neřekla,začal jí odmítat sám.Já jsem s ním nebyla domluvená nijak.Už se mi nechce do žádných trojek.Jeho rozhodnutí mi přišlo vhod.

Lalla (So, 2. 9. 2017 - 14:09)

Já jsem mu fakt nic...Ono by to bylo celkem normální, kdyby ti vadilo, že by Jirka spal i s někým jiným. Pokud tomu tak je, neboj se to přiznat, Alice

Alice (So, 2. 9. 2017 - 14:09)

Tak sem nikoho nenašla.Já...Já jsem mu fakt nic neřekla! Ale když tak nad tím přemýšlím tak mi přijde že ti jde
momentálně víc o chlapa než o mě.Takže pak ani nebudu mít já chuť tě dělat.Takže to nechávám otevřený a sama nevím už jak tě brát když tě napadá že já ho něco navádím.

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 13:09)

Tak sem nikoho nenašla.Já vim že jste mi to přáli co sem tu četla a moc mi to potěšilo ale nějak mi to nejde se seznámit.A tam i bylo hodně lidí v páru.Pro mě byl muj jedinej kterej mi dal na chvíli domov a pocit že někoho mam prostě Jirka:"( a před nim Radeček ale Alče sem něco slíbila a už bych jí to neudělala abych zase šla za Radečkem.Ale Jirka mi mrzí fakt hodně.Prostě to nechápu jeho rozhodnutí.Pořád mam pocit že je všechno jinak a třeba prostě Alča už nechce aby semnou byl.

sany1 (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

Oprava:s nekterymi anonymy

sany1 (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

Pekne poledne vsem, vyjimecne i anonymum (tem rypavym, tedy)Tem nerypavym tak jako tak. :)

Jeste k vcerejsku, bylo to fajn a cele dopoledne mi v hlave zni "Tenhle barak na odstrel" :D

Jinak mne docela fascinuje,jak se tu pravidelne resi, kdo koho ma a nema rad. :D

Samozrejme me tesi, ze se tu najde i par priznivcu me malickosti, presto,ze jsem obcas drsne uprimna, coz vim a jina nebudu, nejsem jina ani ve skutecnem zivote. A zivot me naucil, ze lide dokazi ocenit vic uprimnost, nez nejake s prominutim mazani medu kolem huby. Ale jak se rika, neni na svete ten, ktery by se zalibil vsem a to je naprosto v poradku.
Nemam ani nic proti kritice, ale zde se s nekterymi anonymi proste neda rozumne polemizovat. To vsichni vime. A jdu zase varit.:D

a (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

neřeš to! Když někdo...byla tady snad otázka koho nemusíme?A to já si rád tady
přečítám.:)

Jirko (So, 2. 9. 2017 - 12:09)

Ale,byvalka je opravdu zla...neřeš to! Když někdo nemusí hlavní aktéry tak holt musí číst jinou diskuzi.

Jirka (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

já nemusím Jirku.Zazdil to...Ale,byvalka je opravdu zla zapskla zenska.Ty jsi s ni nezil/a tak nemuzes vedet.Jo jasne je to mamka mich synu,ale ona je i stve proti mne,kluci mi to sami rekli.A to je pekny svinctvo stvat deti proti druhymu.To by melo byt jen mezi dospelymi.Ona ma nizky sebevedomi a od toho se odrazi jeji povaha.

a (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

já nemusím Jirku.Zazdil to úplně tím,jak se vyjadřoval o své bývalce.A taky nemusím Sany a Alici.

Tečko, (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

míííííííííííííír !!! :-):):)

Lalla (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

Já ráda čtu samotný příběh M a A a J. Sany mám ráda někdy, dokáže být až drsně upřímná. Miu jako hodnou a zajímavou ženu, včera překvapila.

Jarin s tím si rozumím, některé věci máme podobně nastavené

Na negativívh reakcí na svoji osobu nereaguji a proto jsem se teď dozvěděla, kolik lidí mě nemusí. Prosím vás, jestli bych vám to tady rušila nějakými nevhodnými příspěvky nebo reakcemi dejte vědět

Tečko, (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

nebylo to napadání jen otázka.
Proč by to mělo být napadání??

. (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

Neznamená, když napíšu, že někoho nemusím, tak ho budu vyštvávat? Proč, nemám důvod.

Jirka (So, 2. 9. 2017 - 11:09)

Moje sympatie Sany,ctenar2,pilsnerka a premyslim nad Miou,jednou jsme psali s Miou dobre a jednou mi vyhubovala tenkrat za neco,tak si ji necham v zaloze;-) Ale vim,ze mou lasku nemusi,ale kazdej se nemuze libit vsem:-) No a nemusim Karla a fanouska Alice,kdo by je taky musel byt na mim miste.

Reklama

Přidat komentář