Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

nic nového (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

to je potom divné, když...Alice umí čarovat :-)

Tak (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

Oni uz nebydli v cizine uz se...to je potom divné, když vzala jen nejstaršího.

Jirka (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

Oni uz nebydli v cizine uz se prestehovali do Cech,protoze ta Alice kamoska se rozvadi.A to ma syny dohromady 3.Jen tem dalsim je 12 a 3 roky,ale ty sebou nevzala.

Jirka (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

tak to je fakt divný. proč...No ja nevim.Ja uz mam tehle kluku plny zuby,jsem z toho kluka uplne nejak nervozni.Clovek Alici do hlavy nevidi tak ani nemuzu nic rict a nevim jak se ji libi.Uz aby odjeli.Ale kdyby mela v hlave veci jako Miluna co pise o tech v obchodu tak to je k zbliti!

Co je divného (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

tak to je fakt divný. proč...natom, že někdo bere na návštěvu syna? Když žije v cizině, tak se asi taky chtěl podívat do česka.

tak (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

tak to je fakt divný. proč...třeba byl i u bazénu.

a (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

Miluno prestan! Mia ma pravdu...tak to je fakt divný. proč na návštěvu někdo bere sedmnáctiletýho syna??

Jirka (So, 2. 9. 2017 - 20:09)

Teď sem byla nakoupit Miu...Miluno prestan! Mia ma pravdu a je to tak nechutny jak to popisujes! Slintas po jinych a mne potrebujes jen na to pero! Ja nejsem pro tebe tak krasnej tak ve mne nevyvolavej zase hnusny pocity!! Ja nejsem nejaky zvire na odchyceni!! Staci,ze ta Alci kamoska si tu sebou privezla 17 letyho syna!! Mam z toho divny pocity,ale drzim hubu,ale neznervoznuj mi jeste ty!!

Mia (So, 2. 9. 2017 - 19:09)

Teď sem byla nakoupit Miu...já chápu, že chceš sex, že jsi mladá, ale Jirka přece není jedinej chlap. A není to hračka, kterou si půjčíš a pak zase vrátíš. Snaž se si někoho najít, někoho jiného. Že selhal první pokus nic neznamená, musíš hledat dál. Ber Jirku a Alici jako kamarády a víc od nich nečekej, neútoč, nebo je ztratíš úplně.

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 19:09)

Milčo vzpamatuj se, tohle...Teď sem byla nakoupit Miu tyjo tam bylo samců nádhernejch,to je jak naschvál!! koukla sem v levo a tam nějakej hnědovlásek s pěknou tváří o kousek vedle vysoký štíhlý blonďák krásnej pak nějakej pěknej u kasy a do toho pak ještě další 3 pěkný.Mio jak tohle mam vydržet? Já sem ještě mladá:-(( to neni možný tohle.Strašně se mi chce brečet ale jde to špatně přes ty léky ale já to potřebuju ze sebe dostat.Kdyby mi Jirka udělal tak by mi aspoň sklidnil tělo ale takhle je to šílený.Já tu chuť necítila jen v blázinci pod injekcema.Tak já nevim tak kdybych Jirkovi sehnala viagru a půjčil by mi sebe! Já se cítim Miu jako nadrženej pes když chce za fenou ale já teda chci teď kluky na ženskou to mam teď vyplý totálně.

Mia (So, 2. 9. 2017 - 19:09)

Jirko podívej se mi do...Milčo vzpamatuj se, tohle není řešení. Kolikrát se zde už psalo, aby ses na ně neupínala. Ty musíš žít svůj život a na nikoho se nevěšet.

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 18:09)

Jirko podívej se mi do galerky.Chápeš viď??? Jirko kur.va já chci všechno zpátky!! Prosim!!!!! Mam tam jet za tebou a kleknout na kolena a prosit tě

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 17:09)

Vždyť ty si semnou chtěl být Jirko!! V prosinci jsme měli mít svatbu.Alice neví co chce dyť se na to podívej.Už nás nechala oba dva a co když jí zavřou?! Tak budeš zase sám.

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 17:09)

Nemam práci ještě ale hledam protože máma mi tu nechce.No on to chce po Jirkovi protože to bylo psaný na něm.Já mam tak chuť jít do toho bytu a všechno vrátit zpátky.Jirko já tě chci.Jirko prosim tě vrať se mi zpátky.Vrať se Jirko.Zavolej mu že chceme ten byt zpátky a že mu i tu postel vynahradíme.Pro tvoje dobro Jirko! Prosim!!

Mohla (So, 2. 9. 2017 - 17:09)

máš práci, milu?bys zaplatit tu postel:-)

(So, 2. 9. 2017 - 17:09)

máš práci, milu?

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 17:09)

No co to je tohle!!!!! Vy jste se zbláznili sami!!!!!!! To neni možný co si Alice napsala!!! Co si mam jako myslet? Já myslela že ty mi chápeš? Víš dobře že se mi to střídá sexuálně a teď mam prostě období kdy mi chybí víc chlap! Vždyť to musíš pochopit i ty sama už sem byla na Jirku zvyklá i sexuálně tak mi to prostě chybí! To je tak šílený jak jste se ke mě začali chovat.A taky mi volal majitel že mu to Jirka nebere on čeká pořád na splacení postele tak nevim jestli už mu Jirka něco poslal?

Alice (So, 2. 9. 2017 - 16:09)

Dochází mi kapesníky :(:"(

Alice (So, 2. 9. 2017 - 16:09)

Lallo, ale sama víš,...Jak to myslíš jak tam budu vypadat? Já píšu tak jak to cítím.Lalla psala moc hezky a odhadla mě.Už musím jít za chvíli k nám přijede ta kámoška.

Pokus dobrý, (So, 2. 9. 2017 - 15:09)

Lallo, ale sama víš, kolikrát to tady už bylo. A taky ten soud a jak tam bude vypadat, že jo

Reklama

Přidat komentář