Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 23:09)

řešili jsme s bráchem...Aha tak to se ti nedivim.Jak slyšíš babi tak hned jakoby se objeví ty problémy s ní znovu viď.Jako když problémy vyplavou.Tak budeš ráda chvíli spát viď asi.

pro TY (So, 2. 9. 2017 - 23:09)

Jsi taky falesna.Jeden den na...a ty raději nenapíšeš žádný názor, jen zde buzeruješ.

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 23:09)

ale tebe se soužití Jirky s...No právě,vidim že už asi nepřitahnu tak mi nic jinýho nezbývá než mu psát to co sem psala protože se cítim uvnitř bolestivě a to mam prášky ale stejně to tak bolí:-(

Mia (So, 2. 9. 2017 - 23:09)

Jsi taky falesna.Jeden den na...nevím jak jsem lezla Jirkovi do zadku. Včera jsme si normálně povídali bez problémů, sešla se dobrá parta. A když mě někdo naštve, tak mu to prostě řeknu, Někdy se felím, ale už jsem taková a těžko se už změním.

Mia (So, 2. 9. 2017 - 23:09)

No vidíš tak si se do mě...řešili jsme s bráchem nějaké věci ohledně bábiny. Je to všechno děsně zdlouhavý a jsem z toho otrávená jako malajský šíp. Pak jsem si to kompenzovala usilovnou prací na zahradě, když jsem naštvaná tak dělám jako barevnej. Pak mě ještě večer volala bábi a ta mě dorazila.

Ty (So, 2. 9. 2017 - 23:09)

Milčo máš pravdu, já jsem...Jsi taky falesna.Jeden den na Jirku nadavas a druhy den mu lezes do zadku.Jinak Miluna je zla kdyz nedosahne sveho.Dokaze se pekne mstit.

no jo (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Miu vží se do mě.Myslíš...ale tebe se soužití Jirky s Alicí netýká. Řekli jste si vzájemně jak to je a ty sis mohla říct, tak jo, udělám si podle svého, zařídím se jinak. Ale zatím tady škemráš o Jirku a když není odezva, tak pomstychtivě kopeš. Myslíš si, že tímhle k sobě Jirku přitáhneš?

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Milčo máš pravdu, já jsem...No vidíš tak si se do mě vžila.A to co sem mu psala sem ani tak nemyslela zle protože je to realita když skuhrá že jí nevidí do hlavy tak co mu my můžem poradit? A čeho na tebe bylo moc? Já už ležim a nemůžu se taky moc na nic soustředět.

Mia (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Miu vží se do mě.Myslíš...Milčo máš pravdu, já jsem jen tak rychle zareagovala. Ted v klidu, když si vzpomenu, jak tě Jirka odepsal a ani nebyl schopnej ti to na rovinu říci. Hele nakonec je lepší, že žádná svatba nebyla, přinesla by ti další trápení. Já jsem dnes nějaká zmatená, bylo toho na mě dnes nějak moc.

Miluna (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Miu vží se do mě.Myslíš že budeš mít svatbu a pak zjistíš že nebude nic ani byt že nemáš.Nakonec zjistíš že tě ani nechtěji na sex že tě postupně odepisujou!! Tak proč myslíte že sem špatná já???

Mia (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

No je vidět,že Miluna jim...tak asi máš pravdu, asi vrací úder. Já nevím, jsem z toho jaksi rozhozená. Na jednu stranu je mě Miluny moc líto, ale když ona se zase motá v kruhu. Dokud se neosamostatní tak to bude pořád k ničemu.

... (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

vypadá na pomstu. Nechcete...No je vidět,že Miluna jim nepřeje.Ale zase se jí Mio nesmíme divit.Hold chce aby Jirka cítil bolest jako cítí ona sama.Vždyť se tu včera dověděla,že byla jen náhrada tak já se Miluně nedivim.

Mia (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

zítra to Jirka bude řešit...jo, je to jako by člověk sledoval kolotoč.

a (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

zítra to Jirka bude řešit tak že se ožere a pořád dokola...

Mia (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Alice dělala něco...o Alici jsem si nikdy nedělala iluze, ale že bude Milča taky taková mě nenapadlo.

ale (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Alice dělala něco podobného, když byla Miluna s Jirkou. Chtěla je rozdělit.

Mia (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Proč prasárnu:-D ? Milčo moc jsi mě zklamala. Já jsem tě obhajovala, že at jsi jaká jsi tak zlá že nejsi. Jsi zlá, hodně zlá. Jirkovi je bídně a ty do něj ještě tepeš.

tohle (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

jsi bezcitná mrcha.vypadá na pomstu. Nechcete se mnou sexovat, tak ať se vám to roze..re a já Miluna vám zatleskám

Miluno (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Proč prasárnu:-D ? jsi bezcitná mrcha.

dělá ti (So, 2. 9. 2017 - 22:09)

Proč prasárnu:-D ? Miluno dobře, když se Jirka takhle trápí? Vidím, že přikládáš jedno polínko za druhým :-(

Reklama

Přidat komentář