Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

mám pocit (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a...že se Radek cítil jako King a napsal to Jirkovi schválně, že je Alice u něj. Chtěl mu ukázat, že když budou chtít, stejně se budou scházet. Nedomyslel důsledky.

no (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a...Radek je myšlením na úrovni slabomyslnosti stejně jako Miluna. S tím už se nedá nic dělat.Jen by mě zajímalo, proč už Policie něco s Alicí neudělala. Na co čekají? A jaktože kolem ní nefunguje nařízený dohled sociálky? Víš k tomu něco, Jarine?

jarin origoš (Út, 5. 9. 2017 - 08:09)

Nedá mi to nereagovat a nepřidat svou trošku do mlýna. Prostě Radek je hloupý. Hloupý, že vůbec psal, že je Alice u nich. Kdyby se neozval, mohl si Jirka myslet, že je Alice u Miluny a ještě to mohla nějak okecat. Také mě napadá čistě teoreticky, pokud Alice s Radkem něco měla a nedej Bože znova otěhotněla, mohla by říci, že je to Jirky, jelikož s Jirkou spala... Ráďa si to navíc ještě víc zavaří u táty, vždxť ví, že má na něj Jirka kontakt a tohle se dřív nebo později dozví. Jako že už se to dozvěděl. Tak mne napadá, Radek měl od září nastupovat na novou školu...

ale (Út, 5. 9. 2017 - 07:09)

Jak to dopadlo s Alicí? Snad...Když máš peníze, můžeš si zajít na noc kde chceš. A že šla Miluna večer domů, když měla u sebe Aličku nevěřím. Ano, dělají si z Jirky srandu. Ale může si za to sám. Toho vola udělal ze sebe sám. A rozum? Nemá jej z té čtyřky ani jeden. Chlapi myslí tím co maj mezi nohama a holky toho umí využít.

Tak co Jirko (Út, 5. 9. 2017 - 06:09)

Tak jsem ji zkousel jeste...Jak to dopadlo s Alicí? Snad zase nechrápala s Radkem,když tam s ním byla sama.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 00:09)

Hm...co na to rict. Snad ma Alice rozum, po tom vsem.

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

měl by vědět co se doma...Tak jsem s nim mluvil a ex rikal,ze on doma neni! Takze ted se nasral i on.

no (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

I to prave premyslim.Asi teda...měl by vědět co se doma děje.

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

proč nezavoláš jejímu ex ?I to prave premyslim.Asi teda zkusim jeho.

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

Jirko, zkus se uklidnit. ...Tak jsem ji zkousel jeste volat a nezveda to a Radkovi to nemam jak rict aby ji vzbudil.Snad mas pravdu,protoze pro mne je to dost hnusny.Hrozna predstava kdyby si ze mne delali jen srandu a proste hnusnej pocit,ze tam vubec s nim je.

Jirko (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

proč nezavoláš jejímu ex ?

sany1 (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

Jirko, zkus se uklidnit.
Nedokazu si poredstavit,ze by to Alici za to stalo, ohrozit to,co jste si ted po vsech tech peripetiich ziskali zpet.Tak ji zkus zavolat, at ji tedy Radek vzbudi.

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

ty jsi fakt wůl .A...Já sem doma proč bych z něho měla mít srandu?!

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

ty jsi fakt wůl .A...A co mam delat?!! Jsem vytocenej,ale jak mam komu verit

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

Ale já jen píšu jak to...Protoze je mi hnusne,uz mi nic nepis!

Jirko (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

ty jsi fakt wůl .A korunovanej. Mají z tebe bžundu všichni tři

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

Nech mi byt!! Utesujes mi...Ale já jen píšu jak to bylo tak proč si na mě hnusnej!!!

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

Čemu uvěří jen Jirka?...Nech mi byt!! Utesujes mi uplne zbytecne.

Miluna (Po, 4. 9. 2017 - 22:09)

Hele kdyby to byl normalni...Čemu uvěří jen Jirka? Proč by nemohla usnout Jirko? Ona už pořád zívala i na jídle.Tak z toho nic nedělej.

Jirka (Po, 4. 9. 2017 - 22:09)

Hele kdyby to byl normalni syn s mamou tak z toho nic nedelam,ale takhle jsem vytocenej! Jeste mam pocit,ze Radek si vymysli,ze usnula! Je to nejaky divny.

Reklama

Přidat komentář