108244 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu musím napsat, tak jak u
Tak to je pěkný! Ono to právě ani tak nejde se zaměřit na něco jinýho.Cítim to pořád jako stín.Jde mi se zaměřit vždy jen chvilkově.A ono je to taky tim že mam i strach o rodiče.Třeba máma mi řekla kdyby to dali povinně a šli na ní násilně že radši zapije prášky chlastem.. jako pak když tohle k tomu slyšim tak je to hrůza:'(
25. Listopad 2021 - 11:29
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Marti?
25. Listopad 2021 - 11:49
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Teď se tady stavili strejda s tátou.A strejda je středoškolák a i on je silně proti tomu.Říkal mi že i když to daji povinně že na to nepujde.A že celej vir vynalezli proti lidem tak tohle nebude podporovat a že radši umře v tichosti doma že by ani do nemocnice nešel když by poslouchal že zabýrá místo očkovanym.A táta mi vyvrací i tu novou vakcínu.Říká že to může být další past a že záleží kdo ji financuje a že i ta bude rychle spíchlá.Alešku já mam o vás všechny strach:'(
25. Listopad 2021 - 11:56
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Ale moc mi překvapil Válek s Fialou kteří prý nejsou pro povinné očkování-tak doufam že jim tenhle názor vydrží.A chtěji uznávat i protilátky.Tak teď napíšu pravej opak.Tak už aby Babiš táhl do prdele.
25. Listopad 2021 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jak začínají s nouzákem, tak to vypadá že už se brzy nikam nedostanou ani hrdinové s tečkou.
25. Listopad 2021 - 12:46
Návštěvník (anonym)
Proč zavírat restaurace v 22h. Však nic nehrozí, smí tam jen očkovaní... nebo , že by teda nakonec i očkovaní byli hrozbou?? To je komedie..
25. Listopad 2021 - 12:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale moc mi překvapil Válek s
TY máš dost, ženská.
25. Listopad 2021 - 12:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Teď se tady stavili strejda s
Jste rodina pomatenců.
25. Listopad 2021 - 12:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč zavírat restaurace v 22h
Ty neviš že přenašet mohou i očkovani?
25. Listopad 2021 - 12:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty neviš že přenašet mohou i
Tak kde máte tu kolektivní imunitu? Když omezujou i to kam mohou už jen očkovaní.
25. Listopad 2021 - 13:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak kde máte tu kolektivní
Najdi si co to je kolektivní imunita, jak jí lze dosáhnout a proč ji ještě nemáme. Nebuď lenora.
25. Listopad 2021 - 14:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Najdi si co to je kolektivní
Ty si to fakt vážně pořád myslíš? To je neuvěřitelný.
25. Listopad 2021 - 14:13
čtenář (anonym)
Odpověď na Ty neviš že přenašet mohou i
Tak proč je netestovali a nechali to roztahat? Tady se jen odhalilo jak celé očkování je k ničemu.Kdyby to fungovalo tak teď by všude ta situace vypadala naprosto jinak.
25. Listopad 2021 - 14:21
Návštěvník (anonym)
Lidi já vás vůbec nechápu! kazdou vec za pár kč, kterou si koupite a zjistite, že nefunguje jdete ihned reklamovat, vrátit, proste ji nechcete. Proč se tak nechováte i v případě vakcíny? Vždyt Vám toho naslibovali tolik, všechny ty benefity, tzv. tečku za covidem, ochranu před onemocněním, před hospitalizací.... Nic z toho neplatí místo toho máte 3. dávku na krku a nouzák a lockdown úplně pro všechny. Tvl já bych byla tak vytočená.... ale vy? co uděláte? Sklopíte hlavu a jdete do fronty? Tu nefungující věc si jdete dát znovu už po 3.? A za 5 měsíců po 4.? Proč pane Bože???
25. Listopad 2021 - 14:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak proč je netestovali a
No, to se zeptej Babiše, ten povolil před volbama. Očkování je jediná cesta. A nejlíp jsou na tom ti, co prodělalali covid a ještě jsou očkovaní.
25. Listopad 2021 - 14:26
Návštěvník (anonym)
Jedna věc je jistá, s takovým materiálem jak je na týhle diskuzi tý imunity jentak nedosáhneme. Hysterie, tupost, nevzdělanost.
25. Listopad 2021 - 14:30
? (anonym)
Všimli jste si? Nejdřív zmizel Fernando,pak Di a teď to vypadá že i Kača a Mia..
25. Listopad 2021 - 14:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lidi já vás vůbec nechápu!
Při tom stačilo se poinformovat o firmách dodávajících vakcíny a supertajných smlouvách s nimi. Jednoduše se šmejdy vyrážím dveře. Očkovací mánii jsem dal sbohem na samém počátku.
25. Listopad 2021 - 15:03
Návštěvník (anonym)
Při tom stačilo se poinformovat o firmách dodávajících vakcíny a supertajných smlouvách s nimi. Jednoduše se šmejdy vyrážím dveře. Očkovací mánii jsem dal sbohem na samém počátku.
25. Listopad 2021 - 15:03
.. (anonym)
Odpověď na Při tom stačilo se
Přesně tak. Souhlas.
25. Listopad 2021 - 15:06
Kolemjdoucí (anonym)
Odpověď na Jedna věc je jistá, s takovým
A dosáhli té imunuty např.v Irsku či Portugalsku,nejproočkovanějších zemích v EU?Jsou tam také lidé hysteričtí,tupí a nevzdělaní?
25. Listopad 2021 - 15:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Při tom stačilo se
Idiote
25. Listopad 2021 - 15:37
Návštěvník (anonym)
Že tě to tak rozčiluje. Snad je to každýho věc co udělá.
25. Listopad 2021 - 16:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Že tě to tak rozčiluje. Snad
Není to každýho věc, když jsou lidi nuceni.
25. Listopad 2021 - 16:52
pozorovatelka (anonym)
Nerada to říkám, ale psala jsem to tu už hóóódně dávno zpět ,že to tak bude. A všichni, co jsou vedeni v tomto "očkovacím" systému budou dostávat osobní pozvánky na další přeočkování, budou pod tlakem a když se OPĚT nepodvolí - z jakéhokoliv důvodu, tak jim zelená zčervená a hups, jsou na straně svých druhořadých spoluobčanů, proti kterým mnozí z nich tak plamenně vystupovali, hlasitě schvalovali tento systém zvýhodňování očkovaných a neočkovaným přáli spoustu nehezkých věcí a budou hodně překvapeni, co vlastně vůbec nesmí ... Možná máme jednu výhodu v tom, že to vedou takovým tempem, že se snad spoustu lidí ještě vzpamatuje a pochopí, co je skutečně ve hře. Teď ještě schází, aby naši "odborníci" zjistili, že ty protilátky se po očkování snižují na kritickou mez již po - dejme tomu - čtvrtém měsíci ...
25. Listopad 2021 - 16:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nerada to říkám, ale psala
776065718
25. Listopad 2021 - 16:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Nerada to říkám, ale psala
Tohle jsme právě říkali už před rokem že to spěje k tomuhle ale byli to dezinformace.Co tak čtu tak někteří očkovaní byli nalákáni že jim bude platit dvoj dávka na pět let.A teď se začínaji sekat že v tom nechtěji pokračovat.Tak sem zvědavá kolik jich odpadne na stranu neočkovaných.Někteří očkovaní píšou že rozhodně nechtěji jít na další dávku když maji ještě protilátky.
25. Listopad 2021 - 17:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tohle jsme právě říkali už
Syn prodělal těžký zápal plic. Z nemocnice ho třikrát vyhodili, aby je nenakazil. Málem umřel, Naštěstí obvoďák ho poslal na rentgen, dostal antibiotika a zachránil mu život, ale oficiálně měl covid. Přesto se nechal očkovat. Hned měl několik dní, čtyřicítky horečky. Od té doby si stěžuje na únavu, bolest kloubů a svalů. Už žádnou vakcínu nechce. Kéž by se mu vrátila původní imunita. Má stále potíže.
25. Listopad 2021 - 17:16
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Syn prodělal těžký zápal plic
Tybláho tak dnes sem o tom četla co psali očkovaní a maji stejný problemy jako tvuj syn.Zkusim to najít a sdílet na fb.Doufam že má tvuj syn ještě šanci aby se mu vrátila původní imunita.Tohle co se děje vypadá že je vše namířeno opravdu proti lidem,sem o tom čim dál víc přesvědčena když se všechno postupně vyplňuje a i když se mi proti strana snaží vyargumentovat tak ty jejich argumenty nedávaji smysl a nezapadaji do sebe jako ty dezinformace které se vyplňují.
25. Listopad 2021 - 17:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tybláho tak dnes sem o tom
Máš mozek, máme mozek a když nás bude víc, tak máme naději že nejen přežijeme, ale taky se této genocidě postavíme a lidskost zvítězí. Pokud ne, máme to všichni spočítaný.
25. Listopad 2021 - 17:33

Stránky

Přidat komentář