Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

Říkat ti může Alice co...Já tomu věřim.Vždyť mi i říkala jestli nepojedu s ní a mě se tam kvůli tomu tátovi nechtělo a říkala sem jí ať s oběma promluví sama.

:-) (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

:-)

Nestačí (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

No nebyla sem tam ale vim že...Říkat ti může Alice co chce. Když tomu věříš, tak si věř.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

No nebyla sem tam ale vim že tam nejela se sexualníma úmyslama.Stačí!?

TAK (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

No a jestli na ní bude zase...ty jsi ta poslední, co může někomu vyhrožovat. Běž si raději hledat práci a byt a splácej co máš. Pak můžeš něco kafrat.

jakej (Út, 5. 9. 2017 - 12:09)

No a jestli na ní bude zase...ty si svědek??????????????Ty jsi tam byla????????????Seš tak hloupá, nebo to jen hraješ?

ale (Út, 5. 9. 2017 - 11:09)

Když byl Radek sám s Alicí u toho jsi nebyla.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

No a jestli na ní bude zase zlej to bych mu neradila! Sem svědek že to bylo neviný a jestli chce mít doma klidnou domácnost tak ať je radši ticho nebo to dopadne zle.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

vypnula všechna spojení s...Já jen vim že mi říkala že má málo baterky tak vypla ten jejich lokátor protože to žere baterku.A asi mu to pak vysvětlit nestihla když usnula.

a (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

vypnula všechna spojení s...asi sejí ta spojení pokazila:(

a proč (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Já si myslim podle toho jak...vypnula všechna spojení s Jirkou, proč to Jirkovi sama nevysvětlila, když to bylo tak nevinné, jak píšeš? Alice zase bude fňukat, jak je Jirka hnusnej na ni, ale že to způsobuje ona, raději zamlčí.

Miluno (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Jiřík tomu možná uvěří.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Miluno, náhody nejsou. To,...Já si myslim podle toho jak semnou mluvila než tam jela že s nim nic neměla a ani nic takovýho neměla v plánu.Proč by si to ještě komplikovala? Neměla nic ani semnou.Já jí to nerozmlouvala protože to neni řešení vyhýbat se mu.Spíš si to měli vyříkat a udělat si v sobě jasno že jsou zase máma syn.A ještě řešili cikána tak já nevim ale ani sem to na Jirku nijak nemyslela,spíš naopak aby z toho nic nedělal.

no (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Ale to je náhoda že táta...Miluno, náhody nejsou. To, že Radkův táta není doma, byl první a hlavní důvod, proč Radek Alici psal a ona za ním jela. Máš teď radost, jak se to Jirkovi zkomplikovalo, když tě nechal? Jinak bys to Alici jako kamarádka vymlouvala.
Alice uložila děti a rozdala si to s Radkem. Boule z minula se jí zahojily, touží po dalším dobrodružství

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Miluno pokračuj.V čem mam pokračovat? Napsala sem jen svuj názor a taky to že Alice to nevěděla jestli tam táta bude nebo nebude.

:-D (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Miluno pokračuj.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

4.9.2017 21:52 -...A tohle tak si myslim že asi nejdřív chtěla dát uložit děti aby si mohli promluvit a usnula s nima? Jak jinak by se to dalo chápat než takhle.

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 10:09)

Ale to je náhoda že táta nebyl doma.Když tam odjížděla tak mi to říkala že neví co táta jestli tam má jít a sama říkala že neví jestli má odvahu zazvonit.Takže jak se pak sešli a co si říkali taky nevim a taky by mi to zajímalo.A co ti Ráďo ten cikán dělá?

Radku (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja jsem s ni jen...Ty jsi tak trapný. Na cikána pošleš mámu jo, to by snad měl řešit táta. Ještě k tomu máma tam jela když nebyl táta doma. Velice zajímavá výmluva z tvé strany.

Radku (Út, 5. 9. 2017 - 09:09)

Ja nelzu!

je to tak

Ja...už máš doma tátu?

Reklama

Přidat komentář