Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

mě by zajímalo,jak by reagoval detektor lži po včerejšku.Možná by skákal jak o závod.

Karel (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Alice já tě potřebuju.Já nechci jen zůstat věčně jen jeden tady z mnoha.Chci tě někdy vidět na živo.Máš tak v sobě něco krásnýho a kouzelnýho.Něco co by mi dalo energii a nový smysl života.Co jít jen na kávu a Jirka by to věděl a nebylo by to nic tajnýho.

, (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

A teď máš zájem více než je zdrávo.

Alice (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

že ti nechyběl jak jsi byla...To jsem myslela že mi nesnáší a nevěděla jsem že mi místo něj poslal hnusný sms ex a hrál že to píše Radek.A Radkovi zas lhal že já nemám zájem.Všechno jsem se dozvěděla až tenhle rok jak to všechno bylo.

a (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Lallo nic jsem neudělala,je...že ti nechyběl jak jsi byla s Mariánem a ty další roky. Ale až teď jak je z něho pohledný kluk.

Alice (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Lallo nic jsem neudělala,je to pravda.Jen strašně on mi chybí prostě jako syn a chtěla jsem vědět co mi chtěl říct a urovnat to.Věčný vyhýbání se není řešení.Díky Kájo ale tohle já nemůžu udělat.

Karel (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

jak jsi na tom s výchovou a...No s těma dětma by byl problém.Leda,že by je nechala Jirkovi a posílala by mu alimenty a Jirka by byl s dětma a Alice u mně.Kdyby chtěla má u mně dveře otevřené.

a (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

Čtenáři2 jsem rád jak...jak jsi na tom s výchovou a péčí o dítě. Alice již v šestineděli jedzí a někdo se o děti musí starat

Karel (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

Čtenáři2 jsem rád jak jsem tě minule pobavil,blondýna se zarostlou držkou.Ale jako fakt pár vteřin jsem už myslel.Kdyby to opravdu byla ona tak bych se tam asi rozběhl.Teď je mi jí líto po co jsem četl.Já bych jí věřil.

čtenář 2 (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

průprava, ne? Jednou se...To jo, je to tady takovej soudní trenažér. Když jsem si pročítal diskuzi, tak jsem měl pocit, že Miluna s Jirkou jsou předvoláni jako svědci. A líčení probíhá za nepřítomnosti obžalovaného :-)

čtenář 2 (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

Jak se má jirka? Doufám,...Říkal, že je ztracenej v Mnichově, že toho má dneska plný brejle :-)

však (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

To jsou otázky jak od...průprava, ne? Jednou se může hodit :)

* (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

Jak se má jirka? Doufám, že hezky :D *****

čtenář 2 (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

smutná, když Alici...To jsou otázky jak od prokurátora :-)

aby nebyla (Út, 5. 9. 2017 - 15:09)

Ještě kdyych měla napsat...smutná, když Alici vyprávíš o divoké noci s náhodným klukem. Ona pod dohledem se dvěma dětmi asi nebude jásat, že tohle už jde mimo ni. Nebo jsi ji vyprávěním navnadila?

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Ještě kdyych měla napsat trochu mi přišla smutná.Já byla spokojená že jí vidim a vyprávěla sem jí o tom klukovi a jinak sem se snažila aby byla sranda a rozesmívat a přišlo mi že její smích je trochu nucenej že jako za tváří vidim smutek.Ale nevim.Jen muj nazor,muj odhad,já se jí neptala jen teď mi to napadlo.

Nelhat? (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Alice, jsi tady a řekneš,...Qui prodest?

Miluna (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

My jsme se na ničem nedomluvili! Nevěř Jirko nějakym blbostem.Já nevim nic jako ty.To co sem psala byl jen odhad a muj názor podle jejího včerejšího chování.Já s ní taky už nemluvila a tady nic nepíše tak nevim.Tak uvidíš doma no.

Lalla (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Alice, jsi tady a řekneš, co se stalo? Ale prosím Tě nelži zas, věci nebo jakékoli selhání se dají řešit

ale (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Jiříku, ona se večer přitlačí a ty to vycítíš, že přeci nemůže lhát.

Reklama

Přidat komentář