Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Nekdo to tak ma,Jirko, ze je...No ja bych to taky nevydrzel byt jen s detma doma a zrovna tak nevydrzim Anetku dlouho nevidet.Ale ona to snasi jeste snad hur nez ja.Tak ty ji asi dobre chapes a rozumis vid Sany,kdyz jsi taky jezdila se synem.Docela dobre vystizeny,ze neklid.Ale ted jsem jeste vic smutnej,protoze mi volal dispecer,ze zitra to mam kratky jen neco odvezt do vedlejsiho mesta a Alice uz tu byla a videl jsem,ze tak divne protahla oblicej,kdyz slysela,ze mam jet jen vedle.To mi teda ted docela dostalo.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Tak se zastav, az budes v Nemecku,Pilsnerko.:)

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pisnerko mas pravdu,radsi...Jirko já jsem nejdřív nevěděla kde jste se seznámili ale myslím že to tady někdo nedávno psal. Já jsem jednu dobu hodně četla v archivu ale teď nějak nezbývá moc čas. Jezdím za přítelem a k příbuzným a taky do Německa a mezitím chodím do práce. Ale kamion jako Alča to bych teda nesvedla. Já mám řidičák jen na osobák.
A co se týká Alice a Milči tak to už tu psala myslím Sany že jsou neřízené střely.
A je to tak.
Výhoda ale je že se s nimi nikdy nikdo nenudí.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pisnerko mas pravdu,radsi...Nekdo to tak ma,Jirko, ze je neklidny. Ja jsem to resila driv, ze jsem s malym hodne jezdila do Cech, tam ho take obcas nekdo pohlidal nebo jsem aspon mela s kym pokecat,aby to nebylo tak jednotvarne. Vzdyt to vidis sam, ze to je dost narocne byt s dvema detmi,myslim si, ze to je opravdu lepsi reseni, jak to ted mate.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pisnerko mas pravdu,radsi jsem ji nechal v klidu,ale omacku uvarila vybornou.No ja nevim jestli to vis Pilsnerko,ale ja se s Alici seznamil prave tady.No jsou chvile kdy mi tu nekdo vytoci,ale zase jsou pak chvile kdy mi nekdo uklidni jako prave ted ty a Sany.Tenhle tyden jezdim ja,mame to rozdeleny na tyden.A kam jezdis ty? Cetl jsem od tebe,ze taky nekam jezdis.Sany snad mas teda pravdu.Budu si to tak rikat tak jak jsi napsala.Ale s tou nudou je to taky pravda jak to miva.Uz bych si to netroufl jezdit jen ja a nechat ji porad doma.Asi bohate staci,ze je doma vzdy ten tyden.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

kéž by jste měly pravdu...Možná ano - možná ne. To se uvidí. V každém případě ani já ani ty ani nikdo jiný to neovlivníme.
Ahoj Sany.

no (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

kéž by jste měly pravdu dámy. Ale jak se říká, čas ukáže. A protože se Alice doma nudí, jak prohlásila před setkáním s Milunou, počítám s tím, že dlouho se nudit doma nebude.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

Ahoj vespolek! Taky Jirko neverim, ze by k necemu doslo. Myslim, ze Alice dobre vi, ze by tim ohrozila, to, co jste ted ziskali zpet.
No a jednou s Radkem holt mluvit musela.Akorat to bylo nestastne nacasovane.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

Ahoj Pilsnerko jsi mi...Ahoj Jirko! Jo to byl tenkrát fakt dobrý večer. To se moc povedlo.
Já tu mám ráda skoro všechny a vás co to tu držíte obdivuju že se nikdy nenaštvete. Asi bude nejlepší nechat teď Alici v klidu ať se zase zaběhne do práce a domácnosti. Ona prostě není buchta co sedí v koutě a člověk ji tak musí brát. Já nevěřím že něco špatného provedla. Víc to teď ale nechci rozmazávat.
A kdo z vás jede zítra?

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 20:09)

... a nejhorší ze všeho...Ahoj Pilsnerko jsi mi sympaticka od te doby jak jsme tu meli to vzpominkove tema.Jinak mas pravdu,co jinak muzu delat nez verit a doufat,ze neni nejakej uchyl kterej by pokracoval dal v te zvrhlosti.Prisahala,ze nic neudelala.Uvarila a ted lezi s detma v pokoji.A ty Khaarle to urcite! Jsi myslis,ze mi hrablo abych se s tebou setkaval s ni.A koukal jak slintas,no to fakt ne.Bud jsi delas srandu a nebo jsi blazen.

no upřesním (Út, 5. 9. 2017 - 19:09)

Alice si Jirku srovná :-)

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 19:09)

... a nejhorší ze všeho jsou trpaslíci! Ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí... :-)
Lidi už ji nechte stejně nic nevyřešíte.
Alice se s Jirkou zase srovná, protože mají pádný důvod. Co bylo to bylo a to už nikdo nezmění.

Alice (Út, 5. 9. 2017 - 18:09)

když to bylo všechno tak nevinný, proč se Jirka na tebe nemohl dovolat, proč jsi měla vyplej ten locator, proč ses vrátila až Jirka nebyl doma? Jsi podlá a úskočná a lžeš a lžeš.

no (Út, 5. 9. 2017 - 18:09)

Hustě hlásíte..tady se...já zase nezávidím Jirkovi, tohle všechno je na mrtvici.

:-D (Út, 5. 9. 2017 - 18:09)

Hustě hlásíte..tady se fakt člověk odreaguje..Ale Alici tu situaci nezávidim

tipuju (Út, 5. 9. 2017 - 17:09)

mě by zajímalo,jak by...že Alice by svedla i detektor :-D

ještě (Út, 5. 9. 2017 - 17:09)

To bys musel vzít sebou i...toho trochu! Jirka by nevyšel z nas.ání, kdyby viděl zamilovanýho Káju :-o

Karel (Út, 5. 9. 2017 - 17:09)

To bys musel vzít sebou i...Byla by to i sranda s tim Jirkou,ale myslim si,že on by určitě nechtěl.

--- (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

mě by zajímalo,jak by...Je to možný:-) Ono taky kdo by na sebe řekl pravdu kdyby to opakovala.Živě si představuju jak ze sebe strhávaji oblečení a jak mu Alice říká,že už to bude jen mezi nima.Zajímalo by mi kdyby něco provedla jestli by se svěřila na emailu Sany nebo jestli i jí by lhala? Co myslíš?

Karle (Út, 5. 9. 2017 - 16:09)

Alice já tě potřebuju.Já...To bys musel vzít sebou i Jirku. To by ti muselo stačit. Hlavně, že bys viděl Alici:-)

Reklama

Přidat komentář