Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a (St, 6. 9. 2017 - 12:09)

Také jen jedna gramatická...Jak ti to vysvětlit...žádná gramatická chyba v mém příspěvku není. Víš, co je to gramatika?

Dnes (St, 6. 9. 2017 - 12:09)

samé učitelky???

Dtto (St, 6. 9. 2017 - 12:09)

Ty máš dojem,že jsi...Také jen jedna gramatická chyba.

a (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

ty si prokurátor laik. A co...Ty máš dojem,že jsi napsala příspěvek bez štulců?

dnes jen jedna gramatická chyba

a (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

Jen jestli ty Alice deprese...já jinak.Ještě si můžeme vzájemně zastříhat ušima z té nudící se deprese

:-) (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

Alice se tady přiznala, že...Jen jestli ty Alice deprese nepochází z toho co píšeš,že nejsou po ruce panicové:-) Viděl bych to tak.

áčko (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

Alice se tady přiznala, že...ty si prokurátor laik. A co takhle napsat normální příspěvek bez těch štulců?????? To by ti nešlo?

no (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

a?

a (St, 6. 9. 2017 - 11:09)

Alice se tady přiznala, že se nudí a je nešťastná neboli má depresi, když kolem sebe nemá zdroj paniců. Tak tomu bylo prý v zimě, kdy posedávala a pofňukávala v bytě u Jirky

Jirka (St, 6. 9. 2017 - 06:09)

asi to tak má. Já to beru...Urcite to tak nekdy ma Mio a nebo je to doma docela silny introvert.Ja uz pak vcera usnul ani nevim jak.

Mia (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

No vysvetlila si mi to Mio...asi to tak má. Já to beru podle sebe. Člověk má sto chutí zalést něka, do tmavýho kouta, jen tak tam sedět, nevidět, neslyšet. Ale ono to zas přejde, jen jí dopřej v těch chvílí klid.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

Jirko, pokud Alča trpí...No vysvetlila si mi to Mio dobre.Vis ja deprese znam taky,ale asi jiny.Ja naopak pri nich nutne potreboval vedet,ze nejsem sam,ze nekoho mam u sebe.Mne primo samota bez ni dobre nedela.Ja prave pak deprese mel hodne,kdyz jsem zustal bez ni.Ale podle popisu asi Alice musi mit neco to co jsi popsala.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

Tak dobrou Pilsnerko a ja nemam co zapominat:-) Zbytecnosti to nejsou jen nad tim tak premyslim.No ona na city skoro vubec neni aspon u mne to tak vidim a ja na city jsem a pak mne to mrzi,ze ona neni.Asi jsem ten kdo vic miluje.Tak ja vas nekterou pozvu nekam a bude mit nejistotu hned,co holky;-)? To by pak koukala.Sany zkusim,ale nevim jak to dlouho vydrzim,kdyby to bylo obcas tak to pochopim,ale nekdy to na mne trva az moc a ja pak silim.Ale budu nad vasimi slovy premyslet.

Mia (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

Jirko, pokud Alča trpí depresí, tak na ni netlač, nic se neptej, nemluv když to není nutný. V těch chvílích ona potřebuje být sama se sebou a nechce odpovídat, něco plánovat prostě nechce nic. Nevím, jak to líp vysvětlit. Jsou to prostě takový stavy, ne že by člověk nechtěl komunikovat, ale prostě nemůže.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 22:09)

Ano většinou bydlím sama...A kolik tak najezdis km? No Alice to zvlada nejak dobre ten kamion.Asi takovy veci uz jsou dany a bud to v cloveku je nebo neni a kdo se na to neciti nema cenu aby jezdil.Treba moje mama ta je zase pravy opak a ta ani papiry nema a ta byvala taky ne,takze ma i blby kecy,ze je Alice kamionacka tak,ze pry mam babochlapa a takovyhle hlouposti rika mim synum.No a nevim kde je Miluna.Alice mi rikala,ze Miluna si uzila s potetovanym frajerem z Plzne a ze ji napsal na ruku tel,cislo a doma Miluna koukala,ze se ji pulka smazalo tak ma po frajerovi.Miluna je smolar.

sany1 (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Ja tomu prikladam...Jsem Alici psala, ze vy jste dobra dvojka, co se tyka toho zarleni.;)
Musite si porad na sebe zvykat a najit zpusob,jak spolu zit,to neni jednoduche nikde, vetsinou.Abyste si nelezli na nervy.Alice je v podstate spis introvert, tak kdyz vidis, ze treba nema naladu, tak se zkus nejak zabavit a je to.
Dobrou noc,Pilsnerko. :)

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Ja tomu prikladam...Jirko my jsme napsali oba najednou.
Ono je to možná těžké v tom že na vesnici je trochu nuda protože jak já ji znám tak starousedlíci tě nikdy nepustí mezi sebe.
A ve městě číhají příležitosti to věřím.
Ty bys možná neměl dávat najevo tolik citů jestli to Alča speciálně nevyžaduje.
Ona možná potřebuje trochu sama dobývat?
Nebo pocítit nejistotu?
Já nevím a nechci radit špatně. Tak si to nějak přeber a zbytečnosti klidně zapomeň.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Tož děcka dobrou.
Já nějak nevydržím dlouho ponocovat.

Jirka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Ja tomu prikladam hodne.Vsechno se mi nejak dotkne a pak jsem z toho znicenej a premyslim proc to tak udelala a nehnu se pak od ni,protoze se bojim odmitani.A tak ji lezim treba prilepenej na zadech a prosim at se se mnou bavi.Jo obcas mame takovy vecery.Vy s partnerama ne? Sany rikam si tu tvoje slova abych se uklidnil,dneska na mne pusobite vy dve jako lek.A Pilsnerko my jsme v bytovce na vesnici ted,ale to ona sem sla sama,ma tu kousek tu pani co povazuje za tetu.Driv jsme byli v Budejovicich a tam zase jsme zarlili.My mame problem nejak,kdyz jdem mezi vic lidi,tak to casto dopadne spatne.Tady na vesnici nam je z toho duvodu lip a vic se tu usetri penez.

Pilsnerka (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Tak to jsi v jednom kole a...Ano většinou bydlím sama ale tajemná teda nejsem. :-) Mě baví řízení ale přistihla jsem se že jak jezdím pořád stejné trasy tak ztrácím ostražitost. Tuhle na jednom místě změnili značku a já jela zamyšlená a ještě že ostatní dávali pozor.
Proto Alču v tomhle obdivuju.
A co je s Milunou?

Reklama

Přidat komentář