Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radek (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

No jo, ale plno lidí je...To se ti nedivim

Ty okna jsou urcite lepsi nez nejaka fabrika

A myjes nekdy i ve vyskach?

Ja jdu za 3 roky taky na kamion

jinak to nevidim

Mamka je muj vzor

Miluna (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Taky bych do fabrik nikdy...No tyvole jestě s plinkama bych zkončila.

čtenář 2 (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Taky bych do fabrik nikdy...No jo, ale plno lidí je rádo, že má aspoň nějakou práci. Složenky nepočkají. Ty plínky si myslím, že je jen hoax.

Já bych do fabriky šel jen pokud by nic jinýho nebylo. Celej život dělám po venku, na vzduchu. Jednou mě do takový manufaktury poslali z pracáku. Říkal jsem si, že to není špatný, čistá práce, závodní stravování. Potom jsem se podíval vzhůru a zděsil jsem se, že bych měl být 8 hodin pod stropem. Vypadl jsem odtam jak cukrář a druhej den už jsem celej šťastnej umejval okna :-) A to dělám už 18 let.

Miluna (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Jo měl kérky čtenáři2 ale peníze byli moje.No byl to frajer,byl z Plzně a bylo mu 25 ale škoda že mi to napsal na ruku,doma sem to měla smazaný tak nevim jak ho zase najít:-( Jako prase v žitě se nemam když nemam svoje.Vy nevíte jak tady nemam svuj klid tak jaký to je.Radečku já nevim co to je.

Radek (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Taky bych do fabrik nikdy nesel

jeste korejcum

Neni to jak tam davaji zamestnancum plinky aby nemuseli chodit na zachod?

A vis z ceho to je ta vyrazka Milco?

čtenář 2 (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

ještě nakonec bude muset...Já mám takovej pocit, že ta pětibába byla od toho pokérovanýho chlápka. Aspoň Alice psala že měl kérku. Však taky podle svého zvyku Miluně napsal svoje tel. čísko na ruku místo aby to udělal jako všichni ostatní a napsal to prostě na papír :-)

kvůli (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

No já ale do fabrik nemůžu...jakým poruchám? Líná jsi amáš se jak prase v žitě

Miluna (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

U vás je nějaká...No já ale do fabrik nemůžu kvůli těm poruchám.

nestraš, (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

U vás je nějaká...ještě nakonec bude muset jít pracovat, no fůůůůj.

Miluna (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Na hovno je Milco

co tobe?A jak to? Nesere tě zase táta? Nebo jste si s Alčou nic nevyříkali? Ja taky nic moc mam teď na ksichtě něco,nějakou vyrážku tak se mi nechce ani mezi lidi.

ááále (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Miluno, kde jsi ztratila tu...to je jí přece jedno. Pětikilo sem, pětikilo tam, však se na peníze nendělá, natáhne ruku a dostane je.

čtenář 2 (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

A jakou práci teda děláš...U vás je nějaká průmyslová zóna a tam prý budou nabírat.

http://zatecky.denik.cz/podnikani/kiswire-v-zone-triangle-rozsiri-vyrobu-pribere-dalsi-zamestnance-20170830.html

Radek (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

Na hovno je Milco

co tobe?

Miluna (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

No jo. Tak to máš...A jakou práci teda děláš když noční? Zatim mi už 5x odmítli a máma je zase nasraná.

čtenář 2 (St, 6. 9. 2017 - 17:09)

A kde teda děláš za 500 na...Teda abych zas moc nemachroval, tak víkendy jsou v tom taky započítaný. Víkendů chodím dost a taky nemám dovolenou, to abych si vydělal na zimu, kdy moc práce není.

. (St, 6. 9. 2017 - 16:09)

A kde teda děláš za 500 na...No jo. Tak to máš štěstí. Soukromník nedá. A jinde práce není. Teda je, ale moooc daleko.

Miluna (St, 6. 9. 2017 - 16:09)

Podívej. Příjdu udřený z...I já se chodim někdy vybít.Prostě celkově z toho života.Nebo se třeba třesu a potřebuju se vypsat a tim se to nějak uklidňuje někdy trochu a taky mi baví jak tu mam známý.Ale někdy se naseru ještě víc a někdy mi to naopak uklidní.To se dost střídá.

. (St, 6. 9. 2017 - 16:09)

To nevim buď mi vypadla při...Většinou noční, jinak bych se neuživil. Hele v baru?
Tam jsem byl kdysi v minulém století. Ale tam se nekradlo.

čtenář 2 (St, 6. 9. 2017 - 16:09)

Ale mně né.A kde teda děláš za 500 na den? Já mám tak 1000.

. (St, 6. 9. 2017 - 16:09)

Milunu živí matka, takže...Ale mně né.

Reklama

Přidat komentář