Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirko (So, 7. 10. 2017 - 14:10)

Protoze ji to tady doma... Asi jela jen s dětmi na výlet.

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 14:10)

Ne tady neni.Proč se ptáš?Protoze ji to tady doma nebavilo a rekla,ze se zajede nekam podivat a ja nevim kam tak se jentak ptam jestli nejela treba za tebou.

Miluna (So, 7. 10. 2017 - 14:10)

Milco asi za tebou Alice...Ne tady neni.Proč se ptáš?

Jirka (So, 7. 10. 2017 - 13:10)

To já se očkovat...Milco asi za tebou Alice nejela vid?

Miluna (So, 7. 10. 2017 - 13:10)

Ale bez přírody si...To já se očkovat nenechávam ale nebaví mi to jak už je tam to riziko ale zase se nechci kvůli tomu šidit o přírodu.

Miluna (So, 7. 10. 2017 - 13:10)

Já se teda nedivim,taky moc nelezu do křovin a sere mi to.Nebaví mi léto kvůli těmhle hmyzim sračkám který to léto totálně kazí (klíšťata,komáři,hovádi,vosy,sršně,mouchy) ,neni klid si lehnout do trávy bez toho aby pořád něco neotravovalo a když jde člověk k rybníku tak se jen ohání.Léto je k hovnu,zlatě to co je teď.A co kdo děláte?

Romana (So, 7. 10. 2017 - 13:10)

Já taky už tak 10let bez...Ale bez přírody si oslabuješ své zdraví. Víš, kdyby strejda nedostal klíšôtvý zánět mozku, tak by dostal třeba jinou nemoc. Moje známá nechala 11-letou dceru očkovat proti klíšťové encefalitidě a ta holčina za rok dostala zánět mozku - ne od klíštěte, ale nějaký virový a též to bylo docela vážné. Naštěstí se z toho dostala bez následků. Podobně jedna starší pani, co se nechala očkovat, měla příští rok zánět mozkových blan.

. (So, 7. 10. 2017 - 13:10)

To jsi jako moji rodiče. Ti...Já taky už tak 10let bez hlubšího procházení lesu a jakýkoliv trávy.Leda tak cestičky v lese kde je ještě beton.Mam strach od doby kdy muj strýc z klíštěte dostal zánět mozkových blan a to je dost vážná nemoc.

Romana (So, 7. 10. 2017 - 12:10)

Mně nebaví chodit na houby...To jsi jako moji rodiče. Ti kvůli hrůze s klíšťat nebyli v lese už tak deset let, přitom klíšťata byly vždycky, jen se o tom tak nemluvilo a tolik se tím nestrašilo. Já už měla za život mnoho klíšťat, vždy to včas vyndám, potřu tea tree a naštěstí nikdy jsem žádný problém něměla. Moje dcera měla první stádium boreliózy a vyléčila to pomocí výtažku z pupenů topolu.

. (So, 7. 10. 2017 - 12:10)

Tak to máš blbý. Nikde si...Mně nebaví chodit na houby kvůli klíšťatum.

Radek (So, 7. 10. 2017 - 11:10)

Jarine ja tam delam vsechno

vybaluju i chodim uz za kasu

Chtel bych aby mi mamka videla a treba u mne platila:-)

Nekdy mi volaji tim rozhlasem,ze prosi Radka na pokladnu:-)

Jo bavi mne to

Nejsem tam jedinej kluk

Takze je tam i sranda

A jedna skoro duchodkyne za uzeninama mi rada placa pres zadek:D

A rika,ze si musi placnout pevnej zadek pro stesti,ze doma to nema:-)))

a (Pá, 6. 10. 2017 - 20:10)

Tak to máš blbý. Nikde si...co jim kdo vyčítá? Je to jejich věc a taky je jejich věc, že o sobě chtějí diskutovat, jestli se to tak dá říct

Pilsnerka (Pá, 6. 10. 2017 - 20:10)

zrovna já na houby...Tak to máš blbý. Nikde si člověk tak neodpočine jako když chodí po lese a hledá houby. To je balzám na nervy.
No ale když tu čtu poslední příspěvky tak je vidět jak různé jsou životy nás všech a jak různě jsme tolerantní.
A taky že míra tolerance je úměrná zamilovanosti.
A stejně - co bylo to bylo a minulost nezměníme. Jestli Milča a Alča vyváděly cokoliv tak je to pryč a nemá cenu jim to vyčítat.

tak (Pá, 6. 10. 2017 - 19:10)

A o čem chceš psát? Jak...zrovna já na houby nechodím. Není to můj koníček.

Miluna (Pá, 6. 10. 2017 - 18:10)

ty asi víš jak žila...Vlastně ten kluk od kolotočů v ní vyvolal chutě na cikány.A ten její ex je taky už starší než ona,teď je mu asi 52 myslim.

Miluna (Pá, 6. 10. 2017 - 18:10)

ty asi víš jak žila...Jo vim,úplně nudnej život žila.Ten ex ho má menšího a v sexu si nerozuměli.Jen jí pořád buzeroval přes úklid přesně jako ex Jirky.A jednou starýho podvedla s cikánem od kolotočů a s nim se jí to hodně líbilo a od té doby chtěla pak ještě a našla tady tu diskuzi a tady našla Mariana a pak mě a nakonec i Jirku:-))

a (Pá, 6. 10. 2017 - 18:10)

To jsme vždycky s Alinkou...ty asi víš jak žila ještě v tom manželství než si nastěhovala Mariána dos sklepa?

... (Pá, 6. 10. 2017 - 18:10)

je diskuse pro každého a...A o čem chceš psát? Jak sbíráte houby? Nás zajímá i minulost,každej to tu v té době neznal.

tak (Pá, 6. 10. 2017 - 18:10)

je diskuse pro každého a...se zklidni, vidíš, že to jde, diskuze pro každého

Miluna (Pá, 6. 10. 2017 - 18:10)

Tak jak to je? Zivili ji...To jsme vždycky s Alinkou seděly v tom clubu a oni kolem nás chodili v tangách nebo v těch kraťáskách,takový krásný kluci.Ty těla štíhlý nádherný.

Reklama

Přidat komentář