108594 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ty jsi pro mě anonymní děvka
Že ty se u toho ty magore honíš jak to pořád dokola píšeš že jo?!
17. Říjen 2021 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
chlap (anonym)
Odpověď na Že ty se u toho ty magore
Každý si nehoní nad nakaženou, blbou courou. Jsi dno a jestli chceš, budu ti to psát každý den. Nic jiného nezasloužíš, než ti pořád připomínat kde je tvé místo. Až si přestaneš vyskakovat, přestanu taky.
17. Říjen 2021 - 12:01
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Když už zmiňuješ /velmi tvrdě
Ty nosíš respirátor i venku? Babička když se jí v krámu začne pod respirátorem blbě dýchat tak si ho dá pod nos a děda do marketů respirátor má a k vietnamci si ho jednou nebral a tam ho lidi nějak nenosí.
17. Říjen 2021 - 12:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Že ty se u toho ty magore
Vypadá to, že pro pravdu se člověk zlobí
17. Říjen 2021 - 12:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty nosíš respirátor i venku?
A nebude ti vadit až umřou kvůli viru?
17. Říjen 2021 - 12:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co to tady stale meles. O
V názorech
17. Říjen 2021 - 12:04
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Každý si nehoní nad nakaženou
A čim si vyskakuju? Tak si to piš když ti to pomůže ale já už sem nechodim tolik jako dřív tak je možný že to ani neuvidim.Beztak si nějakej zapšklej dědek.papa.
17. Říjen 2021 - 12:05
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na A nebude ti vadit až umřou
Děda přímo řekl že radši chcípne na Kovid než na vakcínu-jeho slova.A jinak muj názor asi už podle vás všech už jiný nemoce nejsou už je jen Kovid.To mě stačí.
17. Říjen 2021 - 12:08
rada (anonym)
Miluno nereaguj na ty hovada co jen napadají a nic z nich slušného nevypadne.
17. Říjen 2021 - 12:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A čim si vyskakuju? Tak si to
No, ty jsi zapskla baba uz ve svym veku Navic blba nakazena fetka
17. Říjen 2021 - 12:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Děda přímo řekl že radši
Ještě že Milčo máme a i tvý rodiče mají zdravej selskej rozum a nepropadli jsme výplachu a téhle sekty a víme že tělo potřebuje kyslík a nezhoršovat si imunitu zednickym respirátorem.
17. Říjen 2021 - 12:16
chlap (anonym)
Odpověď na A čim si vyskakuju? Tak si to
Ve 38 letech jsem děda. To víš že jo ty blbko. Jsi furt hloupá a bez intuice. Nedávno jsi t ady prohlašovala, že ti intuice napovídá, že ten Moravan je tvá druhá půlka. A zase nic.
17. Říjen 2021 - 12:20
Návštěvník (anonym)
A to přesné ono. Zmanipulovaní senioři dezinformacemi.
17. Říjen 2021 - 12:23
chlap (anonym)
Odpověď na Miluno nereaguj na ty hovada
Na hrubý pytel, hrubá záplata. Proto ten slovník a to psaní. Doufám, že se dítě narodí zdravé a dostane se ke skvělým rodičům. Neboli, co na srdci to na jazyku, přece nebudu pokrytec.
17. Říjen 2021 - 12:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A to přesné ono.
Tak oni nemají přístup k informacím. A oni fakt nejsou z nejchytřejších, když Milunu nechali růst jako dříví v lese. A to prohlášení baby, že nebude chtít vidět vnuka, když se oočkuje, to o něčem svědčí.
17. Říjen 2021 - 12:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak oni nemají přístup k
Jo, od toho jsou déti, aby je na info navedli. Tady prosté smúla.
17. Říjen 2021 - 12:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo, od toho jsou déti, aby je
navedly ne navedli.
17. Říjen 2021 - 12:40
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ve 38 letech jsem děda. To
No jo no to chápu že tě to nebaví být ve 38 letech dědou.Ale určitě na toho s lopatou ani ve svém věku nemáš.Moravan já tu šanci nedala se vidět tak nevim jak by to dopadlo,já se mu odmlčela.A jdi si nějakou zaplatit někam ať ti to zlepší náladu a nemáš tyhle starosti.
17. Říjen 2021 - 12:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No jo no to chápu že tě to
Ty jsi fakt úplně blbá.
17. Říjen 2021 - 13:04
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ty jsi fakt úplně blbá.
To je snadný napsat,to je jediný na co se zmůžete druhýho snižovat.
17. Říjen 2021 - 13:20
Ondra (anonym)
Kolikátou dávku už máš chlape?
17. Říjen 2021 - 13:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No jo no to chápu že tě to
Ty fakt ani kousek humoru nechápeš. I to vypovídá o tvý inteligenci. Tahle diskuze není o starostech ale tvý hlouposti.
17. Říjen 2021 - 13:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty jsi fakt úplně blbá.
Tak ona Milča je na tu blbost hrdá. A ještě se u toho rozlítostňuje, že nemá hlavu. To píše její život.
17. Říjen 2021 - 13:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je snadný napsat,to je
Miluno, ty jsi blbá a dokonce to víš. Když se tady začneš povyšovat nad myslícími a vzdělanými, nediv se, že to schytáš. Nedokázala jsi ani odpovědět, kdo nerespektuje tvůj názor na očkování. Takže očernit lidi můžeš, ale omluvit se už neumíš? Tak se pak nediv, že tě lidi mají plný zuby
17. Říjen 2021 - 13:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kolikátou dávku už máš chlape
Sice nejsem Chlap a dávku ještě nemám žádnou, ale že jste naprosto mimo to vidím taky. Navíc když vidím tu sebranku na fb, tak doufám, že jestli je nějaký plán, tak zbavit se té nemyslící chátry.
17. Říjen 2021 - 13:51
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já mam tady nějaký anonymy u prdele tak už to pochopte.Vždyť vy ani nepoznáte kdy a jak co myslim.Jen si pořád zvyšujete nějak sebevědomí,nějak vám to dělá dobře.Ale když to budete dokola opakovat tak tim zesměšňujete jen sebe a pro mě jste právě vy naprostý anonymní hlupáci.Jen prázdný anonymní kecy nic neříkající.Ale uznávam moje chyba že na to ještě vůbec reaguju.Na fb je tolik zajímavějších lidí..tak si pokračujte pěkně v utvrzování jak jste chytrý a inteligentní,tak jo tak pokračujte když vám to dělá dobře.
17. Říjen 2021 - 14:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já mam tady nějaký anonymy u
Pořád se vyhýbáš otázce, kdo z těch kteří se podepisují nerespektuje tvůj názor, že se nedáš očkovat.
17. Říjen 2021 - 14:18
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluno, ty jsi blbá a dokonce
Někdo to tady za mě psal,jednou se divila Lalla že to ještě nemam zapíchaný,tim sice neznamená že to nerespektuje ale vy anonymové to tady předhazujete často,takže asi těžko respektování.Jen dokola předhazujete hiva a když do zblbnutí opakuju že je to moje rozhodnutí a rok lezu téměř bez repirátoru a hodně mezi lidma tak co jako.Ale nerespektuje to společnost což mě naprosto vytáčí.A to jejich očkování za tenisky po nádražích,v zoo a autobusech..No,ještě mam všech pět pohromadě.
17. Říjen 2021 - 14:25
Návštěvník (anonym)
Miluna i Aleš to za nás odzkoušeli už dlouhodobě dost. Vypadá to že žít se nechá normálně bez respirátorů i bez očkování, tak nevím čeho se lidi pořád bojíte? Teď budete muset už chodit na další dávky co půl roku a nevíme co to v těle udělá po letech?
17. Říjen 2021 - 14:35
S. (anonym)
Odpověď na Miluna i Aleš to za nás
Máš pravdu. Já mám kamarády očkovaný, ale na třetí dávku už nechtějí. Takže nevím co budou dělat, až je začnou k tomu nutit. Přestalo se jim to zdát. Všude říkali, že stačí dvě dávky a najednou má být třetí a někde i čtvrtá.Navíc příbuzná Covid chytila i po očkování a s horším průběhem, než bez očkování. Tak se mi to celý už nezdá.
17. Říjen 2021 - 14:42

Stránky

Přidat komentář