Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Hele nevíme co tomu...Jirka se o víkendu stará o děti a Alici si ještě usmiřovat?

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nemělo by to být naopak?

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Já podporu nevidím v tom,...Ruku na srdce,ja bych tedy nevedela,co mam udelat.Ono se to hezky radi, z povzdali.

Jirko,ono to Alici prejde. Nejlepe si ji nevsimat, myslim. :)

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Já podporu nevidím v tom,...Hele nevíme co tomu předcházelo ale polívka přinesená do postele je jako ruka k smíru.
Zřejmě k ní ale nedošlo.
A jestli teď Alice sedí venku tak to ji přejde. Zima ji zažene.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Také to tak vidím. Já bych...Ja na ni seru at si teda sedi na chodbe,kdyz se dusi.Nebudu se toho vsimat a budu cekat az ji to prejde a bude normalni.Ja vubec tomuhle chovani nerozumim tak at si pak nestezuje,ze pry koukam jako bejk!!

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Jarine ale to přece každá...Já podporu nevidím v tom, jak mu bylo psáno, aby Alici uvařil česnekovou polívku. Můžeme psát, co bychom udělali, ale co má udělat by měl vědět on sám. A on to neví. Což je problém.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Asi je prdla nebo ja nevim co to do haj*zlu je,ze tady porad nejaky kecy,ze se tady doma dusi.Ja tohle proste nepochopim!! Jak se muze dusit!!! Tak si sla sednout na chodbu ven,tak at tam sedi na schodech jako magor!! Bude tam za blbce az ji uvidi nekdo ze sousedu!!

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Také to tak vidím. Já bych...Jarine ale to přece každá ženská zkouší kam až může!? A někdy je překvapená kam až se dostala. To je asi normální ženská vlastnost.
Já jen myslím že ať to dopadne jakkoliv tak Jirka teď potřebuje podpořit a ne srazit.
Snad mi rozumíš.

jarin origoš (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nešiji do něj dávám tady...Také to tak vidím. Já bych ještě jen dodal, že Alice si je moc dobře vědoma, jak je k ní Jirka připoutaný a náležitě toho využívá )a možná i zneužívá). Má ho omotaného kolem prstu a Jirka skáče, jak Alice píská. Má ho přečteného, Jirkovi občas sice bouchnou saze, ale více méně zatím toleruje, co Alice dělá. A alice zkouší, kam až může zajít. Ví, že jí zatím vše prošlo, ví, jak na něj, když si to případně pohnojí. Tomu vztahu naději nedávám, i když bych rád doufal, že se pletu!!! Kvůli dětem.

hm (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Alice se nepřizpůsobí nikdy. Tolikrát tady už bylo psáno proč.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

S tím souhlasím, není to...Lallo a já hlavně vůbec neodpovídala tobě. To bylo pro anonyma. :-)

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

S tím souhlasím, není to...Nene - tak jsem to nemyslela že to není tvoje věc!
Ono to tak vyznělo??

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

S tím souhlasím, není to...O tom to je, každý to vidíme jinak a jinak bychom jednali. Ale není to naše věc, je to věc těch dvou a měli by myslet hlavně na děti.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

To ano. Ale tady přece nejde...Lallo je to asi všechno dohromady.
A první rok nelze brát vážně. První rok je hormonální bouře. Druhý rok byla těhotná a skoro spolu nebyli. Teď je tu Anetka.
Já bych neutíkala dřív než bych vyčerpala všechny varianty. Někdy prostě jeden časem rezignuje a přizpůsobí se a pak to nějakou dobu klape.
Jestli děti zůstanou u rodičů nebo půjdou k cizím tak to snad za nějaké odklady stojí.
Rozchod je docela poslední možnost.

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nechme toho.
Jirka je v...S tím souhlasím, není to moje věc, jen jsem chtěla napsat,jak to vidím

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Nechme toho.
Jirka je v nezáviděníhodné situaci ale já si ho vážím za to že se snaží a má dobrý úmysl.
No a Alice si buď uvědomí realitu nebo to odnese sama a děti taky.
Ale netřeba jim podtrhávat stoličku.
Jirko a co psycholog? Neměli jste k někomu jít?

Lalla (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

To máš Lallo asi pravdu....To ano. Ale tady přece nejde o to, aby se sžili nebo ano? Není to u nich víc víc o osobnosti, charakteru a vzájemné lásce? Nevím. Ale jsou spolu dva roky

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Tak jako tak ne ale když do...Nešiji do něj dávám tady své názory, tak jako vy své. Chcete stmelit"rodinu", ale sami víte, že to nemá budoucnost. Proč prodlužovat něco, co bude pro děti zlo. Ten malej už chápe, vidí a cítí!!!

. (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Tak jako tak ne ale když do...Nešiji do něj dávám tady své názory, tak jako vy své. Chcete stmelit"rodinu", ale sami víte, že to nemá budoucnost. Proč prodlužovat něco, co bude pro děti zlo. Ten malej už chápe, vidí a cítí!!!

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 15:10)

Složí se tak jako tak, je...Tak jako tak ne ale když do něj budeš takhle šít tak ano.

Reklama

Přidat komentář