Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Miluna přesně vystihla, co...Já si naopak hrozně vážím všech kteří kvůli dětem vydrží. Pro mě to znamená že dětem nadřadili svoje zájmy. Pokud jeden z nich toho druhého nebije nebo nadměrně neužívá např. drogy - to je vážný důvod pro ukončení vztahu - tak v tom ostatním obdivuju všechny co potlačí svoje pocity a zůstanou kvůli dětem.
A jestli má Alice doma navrch tak co. Jeden je skoro vždycky ten "silnější" a nemusí to být vždycky chlap.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Tak málo spolu jsou, mají...I to se, bohuzel, stava.
Miluna to v podstate dobre popsala.
Jsem presvedcena, ze Alice Jirku rada ma. Ale jde opravdu o to, zda zvladne takovyto zivot vest.

? (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Tak málo spolu jsou, mají tam děti a nudí se?

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Miluna přesně vystihla, co...No to je přesně ono.Napsal si taky přesně jak to je.Ona se lapila do vlastní pasti a já sem z ní naopak vylezla-zatim,jestli budu zvládat tu práci.Ty chvíle kdy jim to funguje tak protože se ona snaží ale pak jí právě něco chytne a už jí nejde -hrát- nebo jak to říct.Sejdou se oba se špatnou náladou a je to hned.A ona to má ale o to těžší že ona by bez těch dětí zůstat nesnesla,ona potřebuje mít všechno rodinu i volnost takže by se musel změnit Jirka kdyby chtěl aby to fungovalo ale jemu to nejde tak maji akorát zaděláno na problemy.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 17:10)

Ctenari 2, budes se divit, ale piseme si o zcela normalnich vecech. I o tom, co jsme treba varily.:D
To se swingers byl jen takovy napad, nikdy jsem prece netvrdila, ze zrovna u tech dvou by to muselo fungovat.
Co se tech psychologu tyka, ano, mas pravdu, ale alespon by mohli v te poradne nastinit treba nejake moznosti, jak spolu zit. Alespon doufam,ja nikdy v takove poradne nebyla. Jinak uz opravdu nevim.
Alice se proste obcas s Jirkou nudi, si myslim. Za to ale ona nemuze, jako poruc si ted: nenud se!!! :D Ma proste ponorku, nemaji zadne zname, zadne konicky, nic! O cem se maji bavit? A Alice je zenska, ktera se o dost veci zajima, potrebuje nejake impulsy. Proto by se meli oba snazit tomu nejak odpomoct. I proto je Alice rada, ze si se mnou obcas "popovida" a to jsem zenska, zadnej chlap!:D

Mmch.,to, cos psal o tech atraktivnich zenskych, jak jsi je hodil smahem do jednoho pytle, to nebylo od tebe hezky. ;)

čtenář 2 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Takže ne lékař ale...Ale Sany tady zkopírovala příspěvek svého kamaráda a manžela psycholožky, ve kterém zpochybňuje schopnosti téměř 100% terapeutů vcítit se do pacienta. Já mám zkušenosti s terapeuty a musím mu dát za pravdu. Taky souhlasím s Milunou, že chování Alice není nemoc, ale povahový rys.

Sany, konečně víme co si vy dvě zhruba píšete :-) Já jsem tím příspěvkem nemyslel nic špatnýho. Vždyť v té době když jsem ho psal, tak snad ani nikdo ještě nevěděl že se Alice ožrala jak zákon káže. Ta swingers je možná dobrej nápad, ale Jirka tady jasně napsal co si o tomhle podniku myslí. Je to zapeklitej případ.

naopak (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k...Miluna přesně vystihla, co v tom je. Alice není psychicky nemocná, ona má takovou povahu. Dusí se z toho, že má žít rodinný život a starat se o děti. Tohle ji nebaví, nechce to, ale nutí se k tomu. Vydržet kvůli dětem je stejně špatně, jako vydržet žít s někým, kdo mě nemá rád ( nebo koho nemám ráda ). Slovo -vydržet- je obludné a v jejich vztahu znamená to, co vytváří problémy.

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Milu, ty mas sice svatej...Já nevim ale asi čim víc lidí a menší byt tim víc člověku hrabe.Já to měla taky.Je mi nejlíp až takhle,ona by to měla taky kdyby chtěla ale neumí se vzdát dětí a nebo kdyby měla děti tak nemůže bez Jirky zas dělat kamioňačku.On jí to musí buď tolerovat nebo jim to dopadne špatně.Kdybych měla napsat svuj názor tak Jirka je jako takovej psík který chodí za svim páníčkem.Takže hodně by musel se sebou udělat Jirka.Promiň Jirko já to nemyslim zle ale nevim jak jim to jinak vysvětlit.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k...Milu, ty mas sice svatej klid, ale jenom proto,ze tvoje deti vychovava nekdo jiny.Jinak bys ho tez nemela, na to nezapominej. Ale Alice a Jirka se te zodpovednosti postavili,Mia sve deti take vychovala.
Ja ti to nevycitam, ty toho asi nejsi schopna, vychovavat deti, ale proste to neni tak jednoduche, jak to pises.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k...Takže ne lékař ale psycholog.
Přesně jak píše Sany.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Komunikace. Tak ty chceš po...To jsem chtěla od Sany já. Ne Jirka.

Miluna (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Když to tak vidim tak k čemu to tak je ty vztahy?! Co čtenáři a Mio nemáme svatej klid? Je mi to Jirko líto ale to se dalo čekat.Tak buď se jí nauč chápat nebo nebudete spolu moc bydlet? A ještě jak by tohle měla léčit? Ona má takovou povahu,neni nemocná.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Jo fakt Jarine to myslela...Jirko, nevim, zda bych to oznacila nemoci. Ja myslim, ze nejake problemy psychickeho razu nebo s tim, ze se nedokazeme zaradit do nejake skatulky, ma skoro cely narod, v dnesni dobe.

Jde o to, ze na to, abyste vychovavali 2 male deti je potreba opravdu velka mira odhodlani, zodpovednosti, obcas i sebezapreni, atd. A k tomu musime mit take nejake predpoklady. A pokud je nemame,je potreba zjistit, jak jich docilit, je-li to vubec mozne.
Meli byste oba jit do nejake poradny "manzelske" nebo jak se tomu rika. Abyste se naucili spolu zit tak, aby vam to pokud mozno, obema vyhovovalo.Je-li to vubec mozne, jak jsem jiz psala. Ale to uz jsem myslim psala nekolikrat zde a i soukrome, primo Alici. Alice by mimoto mela zcela jiste navstivit i nejakeho psychologa, co odbornika v obl. sexuologie. Jenze, to uz jsem tu take, a nejen ja, psala. Neni to zadna ostuda, vzdyt vime sami,kolik tzv.celebrit a VIP tam dnes chodi.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

No,ale v kabine ma ona klid...Jirko a když je Alča sama doma s dětmi tak je to jaké?

Jirko (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Komunikace. Tak ty chceš po Sany, aby ji přemluvila k návštěve doktora. A přitom máš k Alici blíže. Jak chcete vychovávat děti, jak spolu vycházet? Komunikace, řešení problémů je to hlavní co by u vás mělo být. Jinak to jde všechno do kopru.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Sany jestli to dokážeš tak...No,ale v kabine ma ona klid tak tam se ji to nestane ma to jen doma.

Jirka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Jo fakt Jarine to myslela vazne.Je to k neuvereni,ale normalne takhle premysli a mne to proste vytocilo,protoze Jarine jak pises cely tyden jsem s detma a pak mam brat jako srandu tohle!! No to bych musel byt blazen ne? A to duseni na to odpovida,ze ma ponorku,ze tu na sebe jen cumime a ze ji to nebavi.Ze citi tisen.Ja fakt nevim ja to nechapu.Ja verim Sany,ze to neni vypocitavy,ale impulzivni,ale v tom pripade je nemocna.

Pilsnerka (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Nerikam ne. Sany jestli to dokážeš tak Alici někam dostrkej. Takové problémy co má ona nemají co dělat za volantem.
Ta práce ji baví a drží ji na nohou tak by byla škoda o ni přijít.

sany1 (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Sany, každý má nějaké...Nerikam ne.

ale (Ne, 8. 10. 2017 - 16:10)

Vy jste fakt lidi jeste...Ano, měla by se léčit, to je asi každému tady jasné, ale když nechce, tak ať si žije jak žije. Nezasluhuje nějaké soucitění. Už proto, že by se měla léčit kvůli dětem!

Reklama

Přidat komentář