Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

čtenář 2 (Po, 16. 10. 2017 - 19:10)

Ahoj všem! Včera se mi sám...Mně teda nepřipadá nesmyslné, že se chtějí vyspat. Já když jsem na chalupě na Vysočině, tak spím v zahradní chatce, protože chalupa má jen jednu ložnici a já neusnu když je ještě někdo v místnosti. V té vesnici každý ráno chodí paní zvonit v 6 hod. do kapličky a o kokrhání kohoutů nemluvě. Tohle já teda nemiluju. Teprve letos mě napadlo koupit si špunty do uší a konečně po letech se spolehlivě vyspím. Já potřebuju spát minimálně 8 hodin. Když spím míň tak jsem celej den jak praštěnej. Zaplať pánbů za špunty, i když bych byl radši kdyby paní nezvonila, ale ona by zřejmě měla pocit, že o něco důležitého přichází. S kohoutama se bohužel nic moc dělat nedá.

Pilsnerka (Po, 16. 10. 2017 - 19:10)

Ahoj všem! Včera se mi sám od sebe začal rekonstruovat počítač a už mě k sobě nepustil. Ale stejně už nevím o čem byla řeč.
Lallo - žiješ někde na venkově a chápu tě správně? Mě vždycky děsil vztah venkovanů ke zvířatům. My z města jsme jim s naším citlivým přístupem k živoucímu tvorovi byli pro smích.
Mio ale tvoje duchapřítomnost je úžasná a nápady Brňáků v tvém bydlišti mi přijdou nesmyslné. Kohout jako budíček je právě to co na venkově miluju.

Mia (Po, 16. 10. 2017 - 19:10)

Mio tak to je na nic,kdyz...jo za chvíli bude v lese klid. Naštěstí je zde kam jít, do polí na louky. Tím pádem vím, kde jaká léčivka roste.
Minulý týden jsem byla na srazu devítiletky. Jak jsem překročila práh, tak jsem hned byla zase pubertačka, stejně jako ostatní, i když u objednávání jídla hrálo roli kdo má jakej cukr, kdo žlučník, kdo nemá zuby a příště budeme asi volit bezbariérový přístup - dělám si srandu. Ale bylo to moc hezký, hned jsme byli v době, kdy jsme prožívali první lásky, první cigáro, první alkohol, zhnáněli bony na rifle z Tuzexu. Cítila jsem se tam moc dobře a zase se řechtala jako kůn. Na střední moc nejezdím, tam se necítím, já jsem tam nechtěla být, ale musela jsem.
Tak to je moc dobře, že máte klidný období, tak at vydrží co nejdýl. Víš, všude je něco, nikdo nemá vztahy bez problémů, i když ty jich máš teda mnohem víc.

Miluno (Po, 16. 10. 2017 - 16:10)

Miluno, oni v práci s tebou počítají a bude doopravdy záležet na nich, jestli tě nebudou chtít vyměnit za nějakou spolehlivější. Víš kolik lidí dělá i s nemocí? Jen aby nepřišli o práci?

Miluna (Po, 16. 10. 2017 - 16:10)

Je to špatný ale dneska sem do práce nešla,je mi špatně zase.Nějak mi nesedí to oteplení.Jako kdyby nestačilo 15,achjo.

jen abys (Po, 16. 10. 2017 - 15:10)

No to by byla jina.Tohle tady...Kájo nakonec nemusel prosit ty, aby ti Miluna nastavila :D

Jirka (Po, 16. 10. 2017 - 10:10)

Mio tak to je na nic,kdyz nemas klid ani tam kde ho ocekavas.No jeste nejakou chvili budou blbnout s houbama a pak uz tam zas klid snad bude.Ja jsem tak rad,ze Alca jezdi tenhle tyden jen Cechy to pro mne znamena,ze aspon ji budu mit snad vetsinou doma.Nevim jak je mozny,ze ted nam to zas pekne funguje a ten minulej vikend to bylo hrozny,co se to takhle stane,ze nekdy je to tak krasny a pak se neco zvrtne a nicime jeden druhyho.Lallo tak jsi jako moje mama:-)

Lalla (Ne, 15. 10. 2017 - 21:10)

nojo takovej napucovanej...Jámám opačnou zkušenost. Vypiplala jsem letos vlétě opuštěnou kočičku, místní se mohli zbláznit, že se oni staráme.

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 21:10)

Máš pravdu,v sexu jsem...no byl to takovej namustrovanej blbeček. Pejskaři jsou v poho, potkáme se, pozdravíme, psíci se očmuchaj a jdeme dál.
Jeden taky držkoval, že ho straším psem. Tak mu povídám pane, kdybych vás chtěla postrašit, tak to udělám úplně jinak. Já se nedám, ale otravuje mě to.

Karel (Ne, 15. 10. 2017 - 21:10)

sw jé, jen aby jsi nedostal...Máš pravdu,v sexu jsem poznal,že je to divoch.Trochu se bojim aby nerupla guma,ale na jiný ženský seru.Ten měšťák asi ještě neviděl štěkat psa,když píčoval.

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 21:10)

No to by byla jina.Tohle tady...sw jé, jen aby jsi nedostal na budku. Milča je divoch.

Karel (Ne, 15. 10. 2017 - 20:10)

Kdyby to bylo obráceně a...No to by byla jina.Tohle tady psát neměla.Za trest mi bude muset prosit na kolenouch abych ji opíchal!

a co když (Ne, 15. 10. 2017 - 20:10)

To sice jo,ale zná mi už...Kdyby to bylo obráceně a Milča napsala, že jsi ty lépe vybavený než Jirka, tak by ti to byla jiná.

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Jo bylo to krasny,takovy...nojo takovej napucovanej měšták. Jednou za rok to přijede do lesa a honí machry, jenže já se nedám. Hned jsem mu řekla, že v místech kde se pohybuje je les můj a může být rád, že tam může chodit. Ví prd, že les je obecní, nooo vlastně takže i můj, páč já jsem taky obec.
Nastěhovali se nám do dědiny Brnáci, ona se zde stavela celá nová ulice. Nevím, proč lezou na dědinu, stěžovali si na obecním úřadě, že je ráno budí kohout, psi štěkají, cesty v lese jsou neupravený a polní cesty by chtěly asfalt a ořezat keře.

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Marjapano, to já tak...Tak ted se musim smat.

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Jo bylo to krasny,takovy blizky osobni,ale nemeli jsme to tak po prvy.Jen vcera byla fakt hodne nadrzena,protoze jsme to nejakou dobu nemeli.Ona se sla projit kolem baraku s detma tak tu jsem sam.Tenhle tyden ma jen asi Cechy.Zitra jizni cechy.Co Mio nekdo ti nadaval za psa jo?

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Bez gumy jsem sel,na co gumu...Marjapano, to já tak udělat, tak se mě nahrnou všechny špeky na plíce a udusím se :)))

Miluna (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Jirko já tak závidim.Jaký to pro tebe bylo? Já bych to taky tak chtěla ale v mim případě je to stejný jako kdybych byla zabiják:-(( to je v prdeli.Ale dík zkusim to s Kájou tak jak si napsal.A co teď dělá Alča? Ona sem píše už tak málo:-(( A kam zítra jede s kamionem?

Mia (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Bez gumy jsem sel,na co gumu...čauky, já ted odpočívám. Krásný den jsem trávila na zahradě. Do lesa na procházku jsem nešla, všude kolem aut a houbařů a já se nemíním hádat v lese kvůli tomu, že pes na někoho štěká. Nevím, čemu se diví, je pes, tak štěká, kdyby byla kohout tak kokrhá. V sobotu mě řekl vnuk, že jsem hustá a ted nevím, byla to pochvala, nebo mě sprdnul?

Jirka (Ne, 15. 10. 2017 - 19:10)

Ale já to nemyslela zle...Bez gumy jsem sel,na co gumu pak jsem se umyl.Ale uz Milco neuchyluj prosim,Kaja tam bude trpet.Tak zkus priste nohy zvednout a kolena dat co nejbliz k celu,treba uz ti pak tam dosahne.Zdravim Pilsnerku a Miu,co delate holky?

Reklama

Přidat komentář