Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

. (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

No neni zvykem,že takhle dýl nepíše.

Na (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

šu.kačku vám byla dobrá. Ale postarat se o ni to ne

sany1 (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

Mozna jeji mama by mohla vedet, ne? Nema Jirka s Alici na ni kontakt?

Mia (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

Vubec o Milce taky nevime.A...mám obavu, že je v nemocnici.

Karel (Pá, 20. 10. 2017 - 15:10)

Tak to je dost blbý.Mně se Milča přestala ozývat a nepíše ani sem tak co si myslet?

Jirka (Pá, 20. 10. 2017 - 10:10)

Milča neodpovídá? Tak to...Vubec o Milce taky nevime.A Alce uz boli tyden noha tak mam o ni starost a dneska jela na moravu kamionem.Jinak zbytek tydne jezdila jizni,zapadny cechy a Vysocinu.Tak hlavne,ze uz je to ok Pilsnerko,bylo z tebe znat,ze jsi se trapila.

Pilsnerka (Čt, 19. 10. 2017 - 18:10)

Milča neodpovídá? Tak to je špatně. Už několik dní se necítí ale snad to nic neznamená.
Třeba napíše Alice jestli něco ví.
Anonymko - tys mě rozesmála. Není mi dvacet ani třicet takže o nevěru přítele nešlo. Ale čím se provinil sem psát nechci protože kdoví kdo všechno to tu čte.
A hlavně už je to ok.

Karel (St, 18. 10. 2017 - 22:10)

Milčo jsi v pořádku,že mi neodpovídáš?

Anonymka (St, 18. 10. 2017 - 20:10)

To je velká škoda Sany,že už nepíšete víc i klidně něco sexuálního.Proč se zabývate nějakym anonymem,když vás stejně nezná? Já jsem taky anonym a ráda vás všechny čtu a kdybych měla co zajímavýho napsat tak to taky napíšu,ale nemam.A co ty Pilsnerko co se dělo s přítelem,podvedl tě? A Milčo Jirko Jarine kde jste?

lalla (Út, 17. 10. 2017 - 21:10)

Já taky čtenáři2 nevidim...Milu, snaž se co nejdříve vrátit do práce

Pilsnerka (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Já taky čtenáři2 nevidim...Ale no tak Milčo - co je s tebou?
Chceš vědět co si myslím?
Myslím že se situace nejdřív musí celá usadit a že potom zase najdete cestu k sobě - všichni tři.
A jestli ne tak se určitě objeví někdo nový.
Asi snášíš špatně tohle počasí. To já jsem naopak ve svém živlu když svítí slunce a je teplo.
A moje problémy byly trochu jiné než myslíš - srdeční/vztahové.

Pilsnerka (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Přesně tak, Chimney byl...Tak to doktorovi odpusť. Hlavně že kocourka vyléčil. :-)
Já jsem jezdívala k veterináři do sousedního města. Určitě neuměl žádný cizí jazyk ale byl excelentní operatér a zachránil mi několikrát všechny psy.
A tys to jméno vymyslela fakt originálně.

Miluna (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Já taky čtenáři2 nevidim idylku v kokrhání kohouta a dokážu si představit ten blázinec od psů co tam všude štěká.Jako idylku víc vidim samotu u lesa a šumění stromů nebo někde u rybníka nebo řeky.Ale Pilsnerka asi právě možná brzy vstává a my jsme spáči.To je smutný co si měla Pilsnerko ještě srdce ty jo:-( Ali mě je špatně už pár dní tak ani nepíšu a do práce teď bohužel nechodim,to by se nedalo vydržet mam normálně neschopenku ale blbý je jestli jim to nebude vadit.Nemam chuť ani na sex tak si představ to ani neni normální u mě:-(( Ale stýská se mi moc.Potřebovala bych tě jen obejmout a schoulit se k tobě a klidně i k Jirkovi aby jste mi oba drželi aby mi bylo líp,nějak se mi chce brečet nevim co to semnou je.

Lalla (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Ahoj všem! Lallo - děkuji...Přesně tak, Chimney byl záměr. Ale veterinář ho zapsal jako Čimný :)

Pilsnerka (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Ahoj všem! Lallo - děkuji za ty fotky. Vidím samé kočky včetně tebe! :-) Moc vám to všem sluší. Jen nevím jak se vlastně kocourek jmenuje - Chimney? To by bylo hezký.
Mio tak ty jsi venkovanka většinu života? Já jen chvíli v dětství a teď nárazově. Je ale fakt že mám ráda jak zvuky města tak přírodní. Takže můžu jak zvony tak tramvaje.
No a když všichni řešíte zdravotní problémy tak se přidám. Ty moje byly srdeční a už se vyřešily.
Naštěstí.

sany1 (Út, 17. 10. 2017 - 18:10)

Ctenari 2, nam tady zvoni zvon (no spis zvonek) a odbiji kazdou ctvrt hodinu, uz to ani nevnimam, i v noci, ale mam to docela rada, nastesti nebydlime hned vedle.
Pikanterie sem psat nebudu,to bych si asi uzila, s anonymy.:D
Silnice v Cesku(na Morave) jsou opravdu prevazne dost desne, to je fakt. U nas si pripadam nekdy jak na tankodromu.

čtenář 2 (Út, 17. 10. 2017 - 18:10)

Hele někdy je lepší...Já jsem čekal, že se dozvíme nějaké pikantérie typu práskání bičem, zahánění vlků nebo jiskřící neděle a ona Sany zůstala diskuzně tematická :-)
Miluno, dík aspoň někdy se mnou někdo souhlasí. Já fakt nevidím v kokrhání kohouta ve 4 ráno žádnou vesnickou idylku. I když horší je to klekání. Pilsnerka si asi ráda přivstane aby mohla nasávat čerstvý vzduch a pak se prochází jako víla ranní rosou.
Alice věřím že sis užila, ty vysočinský silnice to je nahoru dolů a samá zatáčka, německá dálniční síť to je jiný kafe.

Alice (Út, 17. 10. 2017 - 17:10)

Ali Jirko pište prosim.Neni...Tak už jsem dotáhla domu.Dneska jsem jezdila Vysočinu.Ale Čechy jsou náročnější než když jedu někam do Německa.Včera jsem měla samé prdelní cesty,samé zatáčky,úzká silnice tak docela strachy aby mi někde návěs nesjel.Co ty si v práci nebo co teda? A ještě mi bolí několik dní noha.Koukám co jsem četla tak tu všichni máme nějaký zdravotní problémy.

Miluna (Út, 17. 10. 2017 - 13:10)

Ali Jirko pište prosim.Neni mi pořád dobře:-( jinak jak jste tu psali o bydlení tak já souhlasim se čtenářem2.

sany1 (Po, 16. 10. 2017 - 23:10)

Hele někdy je lepší...To mas svatou pravdu. :D

Reklama

Přidat komentář