Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jak? To myslíš (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

A jak by sis to postarani asi...Milunini rodiče, Vilda a cesta k ní pár desítek km, to jezdí celkem běžně když ji potřebují. Ona taky může ležet v bytě bezmocná, no jo ale co je jim do toho, když není čas a je to daleko

Jirko (Pá, 20. 10. 2017 - 19:10)

Ty nemáš spojení na mamku Miluny?

Jirka (Pá, 20. 10. 2017 - 19:10)

No ja nevim ja jsem uplne znicenej,Ali ma neco s nohou porad premyslim co s ni ma.To jsem ji jeste pred par dny rikal at se toho nevsima,ale ted chodi jen s kulhanim a do toho Miluna,chtelo by to Vildu.My nevime kde presne Miluna bydli a to jsme ji zvali na tenhle vikend k nam,no to je divny.

sany1 (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

šu.kačku vám byla dobrá....A jak by sis to postarani asi tak predstavoval(a)? Kdyz se staraji o 2 malinke deti a jeste chodi do prace, ani nebydli ve stejnem meste a nemaji kristalovou kouli, aby vedeli,co s ni je.

hm (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

Nebo Vilda, ten by mohl něco vědět. Taky si myslím, že je v nemocnici, ale i tak by napsala.

. (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

No neni zvykem,že takhle dýl nepíše.

Na (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

šu.kačku vám byla dobrá. Ale postarat se o ni to ne

sany1 (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

Mozna jeji mama by mohla vedet, ne? Nema Jirka s Alici na ni kontakt?

Mia (Pá, 20. 10. 2017 - 17:10)

Vubec o Milce taky nevime.A...mám obavu, že je v nemocnici.

Karel (Pá, 20. 10. 2017 - 15:10)

Tak to je dost blbý.Mně se Milča přestala ozývat a nepíše ani sem tak co si myslet?

Jirka (Pá, 20. 10. 2017 - 10:10)

Milča neodpovídá? Tak to...Vubec o Milce taky nevime.A Alce uz boli tyden noha tak mam o ni starost a dneska jela na moravu kamionem.Jinak zbytek tydne jezdila jizni,zapadny cechy a Vysocinu.Tak hlavne,ze uz je to ok Pilsnerko,bylo z tebe znat,ze jsi se trapila.

Pilsnerka (Čt, 19. 10. 2017 - 18:10)

Milča neodpovídá? Tak to je špatně. Už několik dní se necítí ale snad to nic neznamená.
Třeba napíše Alice jestli něco ví.
Anonymko - tys mě rozesmála. Není mi dvacet ani třicet takže o nevěru přítele nešlo. Ale čím se provinil sem psát nechci protože kdoví kdo všechno to tu čte.
A hlavně už je to ok.

Karel (St, 18. 10. 2017 - 22:10)

Milčo jsi v pořádku,že mi neodpovídáš?

Anonymka (St, 18. 10. 2017 - 20:10)

To je velká škoda Sany,že už nepíšete víc i klidně něco sexuálního.Proč se zabývate nějakym anonymem,když vás stejně nezná? Já jsem taky anonym a ráda vás všechny čtu a kdybych měla co zajímavýho napsat tak to taky napíšu,ale nemam.A co ty Pilsnerko co se dělo s přítelem,podvedl tě? A Milčo Jirko Jarine kde jste?

lalla (Út, 17. 10. 2017 - 21:10)

Já taky čtenáři2 nevidim...Milu, snaž se co nejdříve vrátit do práce

Pilsnerka (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Já taky čtenáři2 nevidim...Ale no tak Milčo - co je s tebou?
Chceš vědět co si myslím?
Myslím že se situace nejdřív musí celá usadit a že potom zase najdete cestu k sobě - všichni tři.
A jestli ne tak se určitě objeví někdo nový.
Asi snášíš špatně tohle počasí. To já jsem naopak ve svém živlu když svítí slunce a je teplo.
A moje problémy byly trochu jiné než myslíš - srdeční/vztahové.

Pilsnerka (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Přesně tak, Chimney byl...Tak to doktorovi odpusť. Hlavně že kocourka vyléčil. :-)
Já jsem jezdívala k veterináři do sousedního města. Určitě neuměl žádný cizí jazyk ale byl excelentní operatér a zachránil mi několikrát všechny psy.
A tys to jméno vymyslela fakt originálně.

Miluna (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Já taky čtenáři2 nevidim idylku v kokrhání kohouta a dokážu si představit ten blázinec od psů co tam všude štěká.Jako idylku víc vidim samotu u lesa a šumění stromů nebo někde u rybníka nebo řeky.Ale Pilsnerka asi právě možná brzy vstává a my jsme spáči.To je smutný co si měla Pilsnerko ještě srdce ty jo:-( Ali mě je špatně už pár dní tak ani nepíšu a do práce teď bohužel nechodim,to by se nedalo vydržet mam normálně neschopenku ale blbý je jestli jim to nebude vadit.Nemam chuť ani na sex tak si představ to ani neni normální u mě:-(( Ale stýská se mi moc.Potřebovala bych tě jen obejmout a schoulit se k tobě a klidně i k Jirkovi aby jste mi oba drželi aby mi bylo líp,nějak se mi chce brečet nevim co to semnou je.

Lalla (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Ahoj všem! Lallo - děkuji...Přesně tak, Chimney byl záměr. Ale veterinář ho zapsal jako Čimný :)

Pilsnerka (Út, 17. 10. 2017 - 20:10)

Ahoj všem! Lallo - děkuji za ty fotky. Vidím samé kočky včetně tebe! :-) Moc vám to všem sluší. Jen nevím jak se vlastně kocourek jmenuje - Chimney? To by bylo hezký.
Mio tak ty jsi venkovanka většinu života? Já jen chvíli v dětství a teď nárazově. Je ale fakt že mám ráda jak zvuky města tak přírodní. Takže můžu jak zvony tak tramvaje.
No a když všichni řešíte zdravotní problémy tak se přidám. Ty moje byly srdeční a už se vyřešily.
Naštěstí.

Reklama

Přidat komentář