0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Skedující (anonym)
Odpověď na Miu tak to smutný ty pocity
Miluno, oni to neposraly strany, ale lidi, kteří jsou hloupí a nedokázali si spočítat, že Wolný a podobné zrůdnosti se nemají, zaplaťpanbů, možnost dostat do sněmovny. Zahodily hlasy. Ty jsi levičák? Tak to bys musela volit Piráty nebo socany. Jiná volba není. A co se týká vítězství Spolu, ono ani tak nejde o to jestli jsou takoví nebo makoví, ale o to, že lidi dali hlas těm, co zastaví jednoho šílence, co se vzhlédl v Orbánovi. Proto ta vysoká účast. Jinak se mi líbí, že tu rok nadáváš na Babiše a teď bys ho volila. Ty jsi naprosto mimo.
12. Říjen 2021 - 21:03
I. (anonym)
Odpověď na No tak napsat Miluně, že
:))) přímo bramboračku. On jí tu její bezstarostnost musí člověk snad závidět
12. Říjen 2021 - 21:08
realista (anonym)
Odpověď na Levý střed. To se mi líbí.:-)
Tak kdyby ČSSD měla slušné kandidáty a konečně začala řešit sociální politiku s přihlédnutím k pracujícím a bývalým pracujícím, šanci by měli. Na to by normální lidi slyšeli. A myslím, pokud se jim podaří najít slušného lídra, za čtyři roky jsou zpět.
12. Říjen 2021 - 21:21
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Tak kdyby ČSSD měla slušné
Tak samozřejmě. Psala jsem o tom na Cinkání v posledních dnech. Bude v parlamentu v opozici chybět. Je to tradiční levicová strana, bohužel bez osobností, moderního programu a totálně na dně
12. Říjen 2021 - 21:28
realista (anonym)
Odpověď na Tak za prvé, nepsala jsem
Mio, ok, i když si myslím, že trochu otáčíte. Kalousek má co nabídnout. Nemyslím zrovna ministra, ale jako poradce v době nadcházející krize, bych ho rád ještě v politice viděl. Nepište o kamenovaní, jde snad o slušnou diskusi.
12. Říjen 2021 - 21:28
realista (anonym)
Odpověď na realisto, top, skvěle
Díky Lallo. Všiml jsem si, že hodně věcí vidíme stejně.
12. Říjen 2021 - 21:29
realista (anonym)
Odpověď na Ale nikam přímo neodešel
Neodešel z premiérského křesla? Domnívám se, že právě v těchto volbách o něj přišel. Lidi se spojili a dali mu najevo, co si o něm myslí. I kdyby to bylo o stovku hlasů, je to vůle voličů, kterou by měli slušní obhájci Babiše přijmout.
12. Říjen 2021 - 21:34
realista (anonym)
Odpověď na Tak samozřejmě. Psala jsem o
Tady jsi :). Na Cinkání už nechodím, co si tam poměřují pindíky. Ano, budou v parlamentu chybět. Tyto volby úplně podcenili, na to jak zkušenou stranou by měli být. Ale budu věřit, že najdou dobrého lídra a za čtyři roky budou zpět.
12. Říjen 2021 - 21:43
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Tady jsi :). Na Cinkání už
Jo to jo a dost u toho nesrozumitelně řvou :) Občas tam tomu dávám šanci, tak se zastav
12. Říjen 2021 - 21:56
realista (anonym)
Odpověď na Jo to jo a dost u toho
Zastavím :). Ahoj.
12. Říjen 2021 - 22:36
Obrázek uživatele bianka
bianka
Pan Zeman si bude dnes dávat na ARU vinnou klobásu s brkaši. Takže za chvíli bude na chvíli zase na Hradě. Čím nás to novináři živí? Jdu koukat raděj na ty mravence na ZOOMu.
13. Říjen 2021 - 5:59
Obrázek uživatele bianka
bianka
Pane Bože za co? Klusova písnička bude pořád populární.
13. Říjen 2021 - 6:02
Obrázek uživatele bianka
bianka
Ale já raděj Nohavicu, protože Dokud se zpívá, ještě se neumřelo. https://youtu.be/jYVNbSR1c1I
13. Říjen 2021 - 6:16
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Tak to je dobře Miu že je ti líp.Já se zase nasrala teď u zpráv.Mam strach že na nás neočkovaný budou dělat hony.Babiš psal že zítra představí novou strategii.Copak to asi bude takhle po volbách?? Já jim nevěřim nikomu už!! Já tam chtěla někoho kdo přestane už tuhle sračku řešit a nechaji lidi napokoji.Vždyť už i doktor mi to říkal!! S jednim sem si pěkně o tom popovídala.Babiše vnímam jako menší zlo ohledně jak ODS odíralo.Ale ohledně Kovidu už jim nevěřim nikomu.Kdoví co zas zítra vymyslí za svinstvo!!! Jsou to všichni svině,sami jsou tam hlava na hlavě bez respirátorů,vysmátý,pařili po volbách a na nás budou všechno svádět!!!
13. Říjen 2021 - 11:59
Kočička (anonym)
promluvila nasrat sračka svinstvo svině
13. Říjen 2021 - 13:21
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na promluvila nasrat sračka
Ty nevíš jak to ve mě vře.Vyste v klídku i při omezování.Je vám jedno že před lety byli obsazený taky nemocnice v určitých období a udělala se jedna reportáž a nikdo nic víc neřešil.Sem v nervech co na nás zase vymyslí.Akorát mi mileji překvapilo že už mam výsledky a tatínek je Sergej.Jen si rvu hlavu že sem teda vůbec takhle zbytečně prozradila Vasila a že měl jít na testy Sergej první a nemusel tohle vše vědět.
13. Říjen 2021 - 13:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty nevíš jak to ve mě vře
Už chodíš do práce nebo se pořád flákáš?
13. Říjen 2021 - 14:57
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Už chodíš do práce nebo se
Ve 4 měsíci poběžim zrovna dělat..ty máš nápady.Co vůbec děláš ty?
13. Říjen 2021 - 15:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ve 4 měsíci poběžim zrovna
Pracuji. Proč bys nemohla dělat ve čtvrtém měsíci? jsi těhotná a před tím jsi normálně dělala?
13. Říjen 2021 - 15:34
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Pracuji. Proč bys nemohla
Co z toho pořád máš psát o práci? Já mam třeba teď po druhý bloklý záda tak nevim co bych kde dělala.
13. Říjen 2021 - 17:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co z toho pořád máš psát o
Jo tak to jo, bloklý záda.
13. Říjen 2021 - 17:21
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jo tak to jo, bloklý záda.
Ty to neznáš? Bolí to pěkně hnusně,nevim proč to mam znova.A zkoušim to vydržet bez prášku ale moc už to nejde.
13. Říjen 2021 - 17:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo tak to jo, bloklý záda.
Neotravuj. Milča má bloklý záda a hlavu od patnácti let co vyšla školu, takže pracovat nemůže. A když jen tak dělání prdelí, to ji baví.
13. Říjen 2021 - 17:51
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Neotravuj. Milča má bloklý
Nechme toho o tý práci u mě.Mě zajímá co na nás zítra ty kurvy vymyslí když se zase teď objevil ve zprávách článek kde si berou příklad z Izraele kde na lidi vymysleli že bez vakcíny je nepustí do práce.Jestli někdo začne takhle vydírat Sergeje tak ......
13. Říjen 2021 - 19:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nechme toho o tý práci u mě
kurvy? nějaký tvoje kamarádky?
13. Říjen 2021 - 19:23
Ota (anonym)
Odpověď na kurvy? nějaký tvoje kamarádky
Taky jsem to četl.Tady už neni žádná demokracie. A jak tím začínají vyhrožovat přesně po volbách,přesně jak lidi psali. To už je vše tak kolem průhledný. Každá konspirace se plní. A Sergej je teda tatínek,tak vidíš tak lepší než L.co..tak už aspoň máte jasno.
13. Říjen 2021 - 19:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky jsem to četl.Tady už
Já žádnou konspiraci nevidím, logické důsledky nízké proočkovanosti, což je vina minulé vlády. Izrael by mohl být cestou, než dojde k průšvihu. Co navrhuješ ty?
13. Říjen 2021 - 20:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já žádnou konspiraci nevidím,
Zítra by to měli řešit. Nejhorší Jižní Čechy a Ostrava, mládež a děti.
13. Říjen 2021 - 20:02
Ota (anonym)
Já vim s tebou nemá cenu o tom psát. Že někoho zlikviduje očkování to je vám jedno. Navrhuji jako někteří rozumní doktoři,každý den o tom nepsat,nestrašit lidi dát do lékáren zpátky Isoprinosine,dokončit na něj sdudie a lidi léčit a ne do nich rvát bezesmyslu co půl rok tenhle pochybnej sajrajt.
13. Říjen 2021 - 20:20
Návštěvník (anonym)
Ty těmhle hovnum s očkovánim vážně pořád věříš? :))
13. Říjen 2021 - 20:22

Stránky

Přidat komentář