Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pilsnerka (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

čauky, no máš pravdu, ona...Houbový koláč? To jsem nečetla.
Já jsem byla taky na venkově a pár hub jsem ještě našla. Zatím nevím co s nimi protože asi za chvíli usnu.
Mio tu tvoji zahrádku ti závidím protože to je radost napořád.
Znáš to čínské přísloví?
Chceš být šťastný den? Opij se.
Chceš být šťastný rok? Ožeň se.
Chceš být šťastný celý život? Pořiď si zahrádku.
Já se taky strašně ráda hrabu v hlíně.

Mia (So, 21. 10. 2017 - 21:10)

Mio máš pravdu. Na jednu...čauky, no máš pravdu, ona i kdž se občas snaží, tak je to k ničemu.
U mě všechno dobrý, měla jsem ted dost energie, tak zahrádka je o.ok, jen ještě kousek zryju a mám padla. Budu se jen těšit pohledem na novou skalku. Tady kohout kokrhá až kolem osmé, protože je zavřenej v kurníku a sousedka si ráda pospí. Takže já s ním problém nemám a pak, já k ránu spím tvrdě, tak je mě fuk, jestli zde někdo kokrhá. Dostal se k tobě taky přes net letošní hit, recept na houbový pekáč? Je to prímový.

Pilsnerka (So, 21. 10. 2017 - 20:10)

je to děsný, snaží se...Mio máš pravdu. Na jednu holku je té smůly fakt hodně.
A co je nového u tebe? Co kohouti na venkově? :-)

Mia (So, 21. 10. 2017 - 20:10)

je to děsný, snaží se vydat správnou cestou a vždycky to skončí katastrofou.

Pilsnerka (So, 21. 10. 2017 - 20:10)

Teď jsem dorazila domů a tady takováhle zpráva! Tak to je mi Milči moc líto. Konečně začala hezky žít a vypadalo to že je z nejhoršího venku. Tipuju že jsou to ty léky co bere a třeba si dala skleničku něčeho a neštěstí bylo hotovo. Doufám že se holka brzy zase postaví na nohy.
Milčo - držím ti palce!
A taky Alici aby ji nebolela noha.
Ostatní zdravím.

- (So, 21. 10. 2017 - 20:10)

že Miluna je na špatné...To ne,jenom se obklopuje špatnými lidmi.

vypadá (So, 21. 10. 2017 - 16:10)

že Miluna je na špatné planetě. Ať dělá co dělá, vždycky se to nějak zvrtne :(

Alice (So, 21. 10. 2017 - 11:10)

Miluna je v nemocnici ona se...Tak to je strašný,je mi to tak líto!! Dneska mohla být u nás!! Tak co to zase udělala.Hned jak budeš vědět víc tak dej vědět.Snad to neudělala schválně!!

Vilda (So, 21. 10. 2017 - 11:10)

Miluna je v nemocnici ona se pry necim predavkovala,zatim nevim vic.A nevime jestli omylem nebo schvalne.

tak to jo (Pá, 20. 10. 2017 - 21:10)

No ja myslism, ze Miluna z...vztah Míly a Jirky se rozpadl před půl druhým měsícem. S Alicí spí s Míla dodnes, tedy naposledy před pár týdny. Nejde o to se starat. Mluvíme o tom zjistit co s ní je a jakou pomoc potřebuje. A "když jsi jediný, kdo to může udělat, tak to udělat musíš" .

sany1 (Pá, 20. 10. 2017 - 21:10)

každý Milunu jen využívá...No ja myslism, ze Miluna z oto mela take uzitek. Alice ji u sebe nechala bydlet, zivila ji, totez Jirka.
No a vztah se rozpadl, pokud jsem si vsimla.
Nebo je to tak, ze se clovek musi do smrti starat o ty, s nimiz nejakou dobu zil?
Take to tak delas?
Navic,Jirka i Alice maji starost o Milunu,pokud jsem zaregistrovala.

Karel (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

To nebylo u ní v bytě ale ještě u rodičů když doma nebyli.U ní v bytě jsem byl jen já.

haha (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

No ja nevim ja jsem uplne...Alice s ní nedávno souložila u ní v bytě než přijel Karel

on (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

každý Milunu jen využívá a když ji nepotřebuje, tak ji kopne do pr.....

tak (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

Milunini rodiče, Vilda a...to máš pravdu, kdyby chtěli hodit trojku tak tam uhání. Jinak i ni nemají zájem.

Jak? To myslíš (Pá, 20. 10. 2017 - 20:10)

A jak by sis to postarani asi...Milunini rodiče, Vilda a cesta k ní pár desítek km, to jezdí celkem běžně když ji potřebují. Ona taky může ležet v bytě bezmocná, no jo ale co je jim do toho, když není čas a je to daleko

Jirko (Pá, 20. 10. 2017 - 19:10)

Ty nemáš spojení na mamku Miluny?

Jirka (Pá, 20. 10. 2017 - 19:10)

No ja nevim ja jsem uplne znicenej,Ali ma neco s nohou porad premyslim co s ni ma.To jsem ji jeste pred par dny rikal at se toho nevsima,ale ted chodi jen s kulhanim a do toho Miluna,chtelo by to Vildu.My nevime kde presne Miluna bydli a to jsme ji zvali na tenhle vikend k nam,no to je divny.

sany1 (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

šu.kačku vám byla dobrá....A jak by sis to postarani asi tak predstavoval(a)? Kdyz se staraji o 2 malinke deti a jeste chodi do prace, ani nebydli ve stejnem meste a nemaji kristalovou kouli, aby vedeli,co s ni je.

hm (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

Nebo Vilda, ten by mohl něco vědět. Taky si myslím, že je v nemocnici, ale i tak by napsala.

Reklama

Přidat komentář