Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

čtenář 2 (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Já si myslím, že takhle to Jirku a Alici baví. To jsou podobný typy lidí jako ti co vidíme ve Výměně manželek. Pořád mají potřebu něco řešit, stěžovat si na partnera a hledat chyby všude možně jen ne u sebe. Možná by se do Výměny mohli přihlásit, oni by si užili a ještě by si vydělali nějaký prašule :-)

Miluna (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Smutný.Je mi to líto za vás oba.Ale sem víc na Alči straně.Potřebuje klid když jí zlobí zdraví nebo jí máš namasírovat jak ti sama píše ale tobě zajímaji jen její prsa.Vidíš v ní jedno velký prso.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

V pořádku s hlavou nemůže...To nemá s hlavou nic společnýho co se mi stalo.Prošla jsem úspěšně dokonce,Iq test,barvocit,zkouška reakcí atd..všechno v pořádku.Tohle jsou moje problémy nepleť mi to s prací.Kdybych neměla děti tak se do kamionu odstěhuju.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Neznas ji jak to je...Tak nikdy nevíš co člověk může mít!! Místo abys mi chápal tak bys víc litoval jakýhokoliv psa nebo kočku!! Kdybys byl mojí oporou tak tě třeba napadne mi udělat masáže ale všeho aby jsem se tě prosila!! Nikdy tě nenapadne nic od sebe!!! To je to co mě mrzí,proto dobře vím že kdyby mi něco bylo tak dobře vím že v tobě oporu nenajdu.Ale neboj na to mám svůj plán kdyby někdy něco takovýho bylo.

3 (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Neznas ji jak to je...V pořádku s hlavou nemůže být, jinak by neudělala to co udělala se synem. Nechápu, jak mohla udělat všechny testy. Stejně si myslím, že řidičák dostala podvodem. Může si tvrdit co chce.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Ty jsi taky nervově...To jsem pak labilni z ni,ale doma! To ten volant je relax a uklidneni.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Oba to jsou komedianti.Neznas ji jak to je uplne.Kdybys vedel,ona si hleda diagnozi na internetu,nedavno nasla rakovinu kosti a ted mi bude rikat,ze ji boli vsechny kosti,protoze na to porad mysli!! Ona je nejak trochu jako Miluna,ale zase trochu jinak,ale neni to normalni podle mne co dela!!

2 (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

A jak ti mam verit,co kdyz se...Ty jsi taky nervově labilní. Se divím, že vás oba pustili za volant.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

Oba to jsou komedianti.Ja za zadnyho komedianta byt nechci!

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 12:10)

No vidíš co píšeš Jirko...A jak ti mam verit,co kdyz se mi fakt jen chces zbavit!! Uz mam toho dost,tak se nech vysetrit nebo te odvezu do Bohnic nebo ja nevim co s tebou!!

1 (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Oba to jsou komedianti.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

No vidíš co píšeš Jirko za sračky!! Nevidíš! Jinak by si je nepsal! A furt bude skuhrat dál a dál!! Jo a dneska mi bolí záda a nohy už obě,tak asi zase nějakou skvělou náladu nečekej.Možná si tak vemu ibalginy a pak rivotrili abysme vydrželi.

:-) (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Nebreč zase.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Tvoje nejsou ani ty trenky na...Tak mi pak znici a jednou bude plakat az se Anetka bude ptat kde ma tatinka a ona ji bude muset rict,ze tatinek se utrapil kvuli ni.

:-) (Pá, 27. 10. 2017 - 11:10)

Tvoje nejsou ani ty trenky na prdeli. Neudržíš si ji. A vyhrožováním už vůbec ne. Nechci se Alice zastávat, ale zamysli se nad sebou. A co bys s malou dělal?
Neumíš si poradit se svým životem.

Jirka (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Ne to jsme tam byli sami.Já...Jo to by se ti libilo se mne zbavit a mit mne jen pro ptaka a jeste k tomu aby jsi si vodila nejaky srace domu!! To by te prestalo vsechno bolet co!! Nic takovyho,kdyby jo prijdes o malou.Patris ke mne i s tema naladama at jsem chudak treba,ale jednou jsi moje,aspon jsi uvedomis jestli zit v dusnu a nebo se budes snazit se sebou neco delet.Zas tak casto spolu nejsme pri takovy praci,tak prestan vymyslet blbosti!! Az mi nalozi tak jedu domu.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Ale nůž jsi na něj neměla...Ne to jsme tam byli sami.Já jsem zrovna krájela brambory a on mi vytáčel ale nebrala jsem ho na něj jen jsem ho nasraně zvedla a on se začal sám bát.No kdyby si našel byt někde kousek a měli práci tak jak máme tak já bych proti nebyla když obtěžuju náladama.

no (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Ale nůž jsi na něj neměla brát. Uvědom si, že to malej vidí a malá tu atmosféru plnou hádek vnímá. Když vám soužití dělá problémy, jděte raději od sebe.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Umíš se jen litovat? A...Jo to je přesně ono.Vystihnuto přesně.Tohle mám doma pořád.Je něco mě-nemůžu za to že mívám migreny nebo jiný zdrav.problémy ale on lituje sebe! Z důvodů co sám napsal že jsem mrzutá ale kdo by nebyl když mu něco je! Pořád abych hrála skvěle naladěnou aby chudák z toho neměl divný pocity a nekazila jsem mu náladu!! Takže se omlouvám že jsem nemožná a že mi často něco je!!

no (Pá, 27. 10. 2017 - 10:10)

Asi mne teda nemilujes tak...Umíš se jen litovat? A brečet? To se musí zošklivit každé ženě! U mě nejsi chlap.

Reklama

Přidat komentář