0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kača (anonym)
Odpověď na Tak to je v prdeli,samozřejmě
Zaplatila si tady seminář tradiční čínské medicíny. Rok stojí 50 tisíc Kč, a jednou za měsíc se o víkendu učíš... Není to zdravka. Jen seminář. Otázka zní, jestli si i to paní nevymyslela, její profil je příšerný... Napiš jí, v které nemocnici pracuje a sama uvidíš, jak rychle si tě blokne...Paní je hodně zvláštní...
10. Říjen 2021 - 21:30
Kača (anonym)
Odpověď na V Hradci mají jen
V Hradci Králové máme Vyšší odbornou školu zdravotnickou a Střední zdravotnickou školu. A Lékařskou fakultu UK...atd.atd...
10. Říjen 2021 - 21:34
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Zaplatila si tady seminář
No ono je rozdíl mít nějakou čínskou medicínu nebo být vedoucí Ara.To vedoucí Ara ve mě vzbuzovalo důvěřivost.Nějak mě nenapadlo že by si to někdo vymýšlel když jinak mluvit umí.Třeba chce být nějak důležitá.Pokuď si Aro vymyslela a má jen čínskou medicínu tak už ztratila mojí důvěryhodnost.Psát jí v plánu nemam a ty si to zkoušela? Nakonec budu už věřit jen Zdenče až to vystuduje.Příšerný všechno s touhle debilní dobou.
10. Říjen 2021 - 21:43
Kača (anonym)
Odpověď na No ono je rozdíl mít nějakou
Ono to dobře zní...Jenomže vedoucí sestra na ARO neexistuje. Proto jsem mrkla na ten její povedený profil :)). Kdyby napsala staniční sestra a kde, mělo by to váhu. Takhle bylo jasný, že je to fejk... Asi pracovala někde v Londýně. Spíš jako ta uklízečka, protože píše otřesně, takže střední školu u takto mladé ženy vylučuju... Do profilu může napsat co chce, třeba ani tu čínskou medicínu nedělala, protože všechny ty kursy - to nejsou školy jako studuje Zdenča - dost stojí. A paní se živí jako MLM prodejce, proto také umí mluvit. Mluvení, přesvědčování ji živí... Ne :), nezkoušela jsem jí psát, ale četla jsem to, že kdo chtěl bližší informace, tak blokace. Musíš jen poslouchat a tleskat, nemít svůj vlastní názor... Zdeničce věř, ta je chytrá a zdravotnictví jí baví. Mmch, osobně proti čínské medicíně nic nemám :). Milu, chraň se, ať nic nechytíš. Řádí virózy, i střevní, tak už kvůli mimču ber na sebe ohledy.
10. Říjen 2021 - 22:03
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Neví někdo něco o Fernandovi?
Zatím se mi emailem neozval, neodpověděl. Ještě to zkusím
10. Říjen 2021 - 22:30
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na V Hradci Králové máme Vyšší
Koukám na ten její MLM:) A na tom videu je roztomilá, jak tam má ten malej mikroskop a k tomu ty laky na nehty nebo co to je. A tu izraelskou univerzitu :)) Ale tak lidi jsou kreativní a máme svobodu, no
10. Říjen 2021 - 22:35
Kača (anonym)
Odpověď na Zatím se mi emailem neozval,
Děkuju Lallo, jsi milá :).
10. Říjen 2021 - 22:37
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Ono to dobře zní...Jenomže
Jo ta vedoucí Aro to je taky dobrý...
10. Říjen 2021 - 22:37
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Martinu nikdo tady neviděl?
10. Říjen 2021 - 22:39
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Ještě takhle Miluno. Kača ti tu kamarádku výborně rozebrala. Jen doplním. Pracovat na Aro je skutečně náročná pozice. A ten člověk musí být vzdělaný, nejsem si jistá, ale samotná SŠ zdravotní stačit nemusí. Každopádně , takový člověk je natolik inteligentní, že nebude na veřejné sítě psát a točit takové nesmysly. Nehledě na to, že by s tím mohl mít problém i její zaměstnavatel
10. Říjen 2021 - 22:43
Kača (anonym)
Odpověď na Koukám na ten její MLM:) A na
:)) přesně jsi to vystihla. Paní je kreativní. Jj, izraelská univerzita mě taky pobavila :). A teď si vezmi, kolik lidí jí naletí a přitom neukazuje nic, než špinavé sklíčko, krev a snad vakcínu...a teď, světe div se, mikroskop ukázal nejspíš krvinky...bum bááác. Z toho bordelu to nepoznám :). Ráda si počkám na ty experty, snad budou tak "vzdělání" jako paní. Ale jedno se jí musí nechat. Ona umí mluvit a věřím, že je přesvědčivá. Jako MLM prodejce může být dobrá. Ještě, že jsem vůči těm výplachům mozku už imunní :).
10. Říjen 2021 - 22:51
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na :)) přesně jsi to vystihla.
On je to takový smutný obraz české společnosti. Vem si, že každý pochybuje, ptá se, je nejsitý ale určitá skupina naprosto nevzdělaných lidí najde odpověď u mírně arogantní slečny s dětským mikroskopem, lakem na nehty a exotickým prapodivným vzděláním, která se notabene živí prodejem jaru na nádobí a podobných vychytávek :))
10. Říjen 2021 - 23:01
Kača (anonym)
Odpověď na Martinu nikdo tady neviděl?
Teď jsem koukala dozadu, psala tu jen v noci, krátký příspěvek o volbách. Tak asi nemá čas... Marti?
10. Říjen 2021 - 23:05
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Miluno a ještě tohle. Už jsem ti několikrát psala, když tě bude něco trápit, něčemu nebudeš rozumět, jsme tu my a můžeš to s námi probrat. Každá jsme z jiného oboru, každá máme minimálně maturitu, některá VŠ dokončenou i nedokončenou, pracujeme v zajímavých oborech, máme dlouhé roky praxe, známe svět, nemusíš pátrat po názorech anonymů jen proto, že jim lépe rozumíš. Myšlení ,jak se říká, bolí, ne vždy jsou věci ve skutečnosti tak jak s enám tedy tobě zdají. Ptej se jsme tu. Přes zdravotnictví tu máš Kaču s nedokončenou medicinou, přes chemii a ty Andreu. Já ti klidně napíšu něco jak je to v Austrálii, Francii nebo USA všude tam mám kolegy a není problem cokoli zjistit z první ruky od konkretních lidí. Stejně tak ti z pohledu psychologie odhadnu cio je kdo z těch tvých rozumbradů zač. Přes Německo a vše kolem něj je tu Sany a další a další. Nevěř neznámým lidem, říká ti to i tvůj syn a určitě když jsi byla malá. i tvoje maminka
10. Říjen 2021 - 23:16
Kača (anonym)
Odpověď na On je to takový smutný obraz
Je to strašný...ale publikum má.
10. Říjen 2021 - 23:19
Kača (anonym)
Odpověď na Miluno a ještě tohle. Už jsem
Já nedokončený chemik :). Ale to zdravotnictví byla má první práce a celou dobu, i v sázkovce, jsem pro ně externě pracovala na studiích. Tak alespoň opětovný nástup nebyl takový šok... Ráno nevstanu. Dobrou noc :).
10. Říjen 2021 - 23:29
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Musim vám dát za pravdu protože v tomhle případě Kači a Lallo jak jste jí rozebraly tak mě něco uvnitř říká že v tomhle máte pravdu vy.Vedoucí na Aru mě taky od začátku neposovalo to slovo ale říkala sem si proč by někdo v takových věcech lhal:-( Taky si myslim že klasická zdrávka Lallo na tohle nestačí.Tak si jí Kači pěkně odhalila;-)..Já se nachytala na to Aro právě protože ty už musí mít něco v hlavě a říkala sem si že když to říká už taková kapacita..:-D a ono prd.Jo Lallo pěkně si to rozepsala že je tady víc oborů.Jo tak klidně napiš co říkaji lidi tobě jak to je ve Francii,Austrálii když tam znáš ověřený lidi.Já byla dnes na kontrolní moči,musim teď chodit opakovaně protože pohl.chorobu mi nenašli žadnou,žádnou kapavku atd..Ale ty opakované záněty mi způsobovaly tři bakterie..Po pravdě už přes měsíc sem bez sexu,bez styku.To sem za poslední roky nikdy nebyla ale já už se zánětů bojim že radši nesexuju a vůbec nevim kdy se mam odvážit a zkusit to.A chci se zeptat nevíte někdo co znamená na Idosu u autobusů symbol jakoby dvě spojené S za sebou že to vypadá jako vlnka a vedle té vlnky je číslo 1.
11. Říjen 2021 - 10:01
Návštěvník (anonym)
Miluno a co myslíš u Fernanda? Roky tady psal a pak se naočkoval a začal mít nějaké problémy.
11. Říjen 2021 - 16:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miluno a co myslíš u Fernanda
No tak vzhledem k tomu, že sem psala jeho dcera, že má problémy s očima a je mu skoro 85let, tak možná už ho Doktorka nebaví. A co ty? Ty budeš osůbka nenaočkovaná a přitroublá, viď?
11. Říjen 2021 - 16:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No tak vzhledem k tomu, že
Co ty víš, třeba je mu devadesát a tady machruje na Fernanda, jen už mu chybí takt.
11. Říjen 2021 - 16:59
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Ty jo to už je Fernandovi tolik? Já myslela že je šedesátník.Jinak taky nevim no,taky si pamatuju že měl něco s očima.
11. Říjen 2021 - 17:09
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Mio jak ti je? Já se s tou zimou nemůžu pořád srovnat.Působí to divně a po pravdě je mi nepříjemný i jak dopadly volby.Jak se objevuje ksicht vysmátýho Fialy,vidim v tom takovýho něco podlýho.
11. Říjen 2021 - 17:12
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Mio jak ti je? Já se s tou
Milu nic moc, počasí mě trošku deptá, ale horší jsou myšlenky kolem bratra. Už se to vyřizování blíží do finále, tento týden to bude vše hotové., Dnes zde byl ml. syn a shodli jsme se na tom, že nás to mrzí, že si připadáme jako bychom strejca zabili aby jsme se podělili o jeho majetek. Máme z toho hnusný pocity. A že by jsme se těšili, jak budeme utrácet, to vůbec. Je to takový pocit viny. Volby mě taky neudělaly radost. Všimla sis, že ten Fiala vypadá, jako by měl ten ksich z vosku? A v hlavě mě zní pořád písnička Za co, pane Bože, za co??????
11. Říjen 2021 - 19:39
Mia 22 (anonym)
Milu nic moc, počasí mě trošku deptá, ale horší jsou myšlenky kolem bratra. Už se to vyřizování blíží do finále, tento týden to bude vše hotové., Dnes zde byl ml. syn a shodli jsme se na tom, že nás to mrzí, že si připadáme jako bychom strejca zabili aby jsme se podělili o jeho majetek. Máme z toho hnusný pocity. A že by jsme se těšili, jak budeme utrácet, to vůbec. Je to takový pocit viny. Volby mě taky neudělaly radost. Všimla sis, že ten Fiala vypadá, jako by měl ten ksich z vosku? A v hlavě mě zní pořád písnička Za co, pane Bože, za co??????
11. Říjen 2021 - 19:46
realista (anonym)
Odpověď na Milu nic moc, počasí mě
Mio, kdyby jste se snažila, tak najdete fotky, kde se Fiala směje a vypadá velmi sympaticky. On je politik, je to jeho zaměstnání. Není to "Čau lidi, sice nevím, co Vám říkám, ale Marek mi to tak napsal". Píšete: za co? Dokáže pochopit, že takto se ptaly milióny lidí 8 let? Už si uvědomte, že politikům jsme všichni u zádele. A velkopodnikatelům zvlášť. On ze své kapsy nedal nikomu nic, jen měl plná ústa slova Já. A to není nikdy dobře. Co se týká ODS, budeme doufat, že se poučili z chyb minulých a bude jim to klapat. Pro všechny začíná doba zdražování, ale ta už začala za vlády Babiše. Důchodci se bát nemusí, valorizace je nyní už povinností. Tu Vám nedal Babiš, ale Sobotka. ODS je proti euru. Věřím, že se budou snažit. A já osobně jsem rád, že konečně odešel ten strašák vlády jednoho muže.
12. Říjen 2021 - 1:04
realista (anonym)
Že jsi neviděla podlost v Babišovi? A že ten se s tím nepáral. Včetně toho, že byl pro migraci.
12. Říjen 2021 - 1:08
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Možná to někoho velmi překvapí, ale v ČR je 600 000 migrantů. Ani nemusíme chodit moc daleko, protože Miluna má jednoho doma :-)
12. Říjen 2021 - 9:58
realista (anonym)
Odpověď na Možná to někoho velmi
Tak to snad všichni vědí. Nevím, koho by to překvapilo.
12. Říjen 2021 - 11:04
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Mio, kdyby jste se snažila,
realisto, top, skvěle vyjádřeno
12. Říjen 2021 - 11:09
ano (anonym)
Miluno to s tebou souhlasím ten Fiala je nepříjemný a nesympatický a pro moc je schopný všeho
12. Říjen 2021 - 11:28

Stránky

Přidat komentář