109603 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
když budete dobří tak za 4 :-)
10. Říjen 2021 - 9:07
Obrázek uživatele povídkáři
povídkáři
Volby byly zfalšované!!!! Teta kamarádky naší šéfové viděla rozbabalenou bednu a určitě z ní vyndávali lístky SNNJK!!!! Budeme podávat trestní oznámení!!!! Navíc jsme nedosáhli na 1.5% stejně jako kamarád Svolný a to nás sejří, protože nedostaneme 100Kč na jednoho voliče jako ostatní BTW jen si to spočítejte. Z čeho budou financovány setkání stálic s mohutnými pařbami? Jituniny létající prostředky? Haleschovy sociologické výzkumy, Kotíkovy klidné dny plné šukajících ptáků, Tubošova červená trička? Martiny a Adriany dovolené a výlety? Z čeho bude Ria financovat údržbu svých nových vřesovišť, Vianka údržbu svých fungl nových kukadel, Lilly značkové kabelky a Sonny nové a nové offshorové haciendy??? Aha?
10. Říjen 2021 - 9:29
Návštěvník (anonym)
A co říkají na výsledky voleb Mia, Miluna, Andrea?
10. Říjen 2021 - 10:55
Mia 22 (anonym)
Já neříkám nic, ale na má slova dojde!!
10. Říjen 2021 - 11:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já neříkám nic, ale na má
Jenže už nevím jaká byly tvá slova?
10. Říjen 2021 - 11:52
Mia 22 (anonym)
Ále žádný, to byla jen legrace.
10. Říjen 2021 - 11:57
Návštěvník (anonym)
Taky nevím, co Mia řekla. Ale že se budou utahovat opasky všem, to snad ví každý. Po vládě Babiše a po krizi, musí nepopulární věci dělat každá strana.
10. Říjen 2021 - 11:57
Mia 22 (anonym)
Já to nekomentuju a ani nečekám nic dobrýho. O mě nejde, já už mám život za sebou, ale co mladí? Všichni mladí, nejenom moji, co je do budoucna čeká? Bude to k životu?
10. Říjen 2021 - 11:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky nevím, co Mia řekla. Ale
A že ty opasky už utahovaly i před Babišem co? Pro obyčejný lidi utahují ale sobě neutáhnou.
10. Říjen 2021 - 12:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já to nekomentuju a ani
Nebude to k životu Mio.Důchody v 70ti nebo vůbec. Dostal se tam zpátky ten největší dobytek jaký mohl. Buď je tolik lidí tady už mimo a nebo volby jsou cinknutý.
10. Říjen 2021 - 12:05
. (anonym)
Zeman je v nemocnici a to je hodně smutné
10. Říjen 2021 - 12:34
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Volby dopadly nejhůř jak mohly.Ještě toho budete litovat že radši tam neni Babiš.
10. Říjen 2021 - 13:16
Obrázek uživatele bianka
bianka
Milu budeme, tady prozatím nikdo nejásá. Ale dost už bylo Babiše. Takže Babiše né. A ještě nám odchází pan prezident.
10. Říjen 2021 - 13:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Volby dopadly nejhůř jak
Koho jsi volila? A čeho se bojíš?
10. Říjen 2021 - 13:48
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Nebude to k životu Mio
Chjo, byla jsem samozřejmě volit, beru to jako takovou svou povinnost. A výsledek mě zklamal, to je jediné, co k tomu napíši. Koho jsem volila je jen moje věc ( tak jako očkování), ale rozhodně to nebyli ani Piráti a ani Spolu.
10. Říjen 2021 - 14:01
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu budeme, tady prozatím
Tak ale ne změnu k horšímu Bianko.A koukala sem se Zemanem je to nějaký špatný.
10. Říjen 2021 - 14:09
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Koho jsi volila? A čeho se
Myslim že s anonymem nemá cenu o tom psát.
10. Říjen 2021 - 14:10
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Chjo, byla jsem samozřejmě
Asi lidi dokuď nebudou rýt hubou v zemi nepochopí nic když dokázali dát hlas téhle špíně.Pořád i pro mě zlatej Babiš a ČSSD než tahle špína.
10. Říjen 2021 - 14:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chjo, byla jsem samozřejmě
To je vpořádku. Já se ptám Miluny, protože ta ani nevěděla, že byly volby natož aby se namáhala jít volit. A teď jen papouškuje.
10. Říjen 2021 - 14:13
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na To je vpořádku. Já se ptám
Nedělej ze mě pořád blba že sem nevěděla o volbách.Já ti vypisovat nic nebudu,znáš mi dobře takže zbytečný se rozepisovat.Jen ti napíšu zmínku například že tady nechci zavádět Euro,což s těmahle parazitama se můžem dočkat.
10. Říjen 2021 - 14:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nedělej ze mě pořád blba že
Proč nechceš zavádět euro? Proč jim říkáš parazité, oni na tobě budou parazitovat? Vyšší daň budeš platit třeba? Proč jsi nebyla u voleb a nevolila stranu, která nechce zavádět euro a parazitovat?
10. Říjen 2021 - 14:21
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Proč nechceš zavádět euro?
Protože sem neměla voličský průkaz abych mohla volit mimo trvalé bydliště když nejsem doma.Ale nevěřila sem že to dopadne takhle hrozně i beze mě! Jo třeba Sergejovi napaří vyšší daně.Chci aby nám zůstala Koruna a ne aby jsme měli Euro.Nechci čim dál větší odpaďák Euro bláznů.
10. Říjen 2021 - 14:27
Kača (anonym)
Odpověď na Asi lidi dokuď nebudou rýt
Proč " zlatej Babiš"? To jsi se rychle oklepala z toho, že jsi tu rok nadávala jakou máme příšernou vládu, že tě nutí nosit respirátory, že dětem chtějí dělat výtěry, že se mluví o očkování dětí... A že Babiš řekl, že sem můžeme vzít migranty, protože tady je potřeba obsadit 300 tisíc pracovních, dělnických míst, to je také pravda. Ty asi chceš, aby tato místa čekala na tebe, Otu,... Takhle bych mohla pokračovat...
10. Říjen 2021 - 14:30
Kača (anonym)
Odpověď na Protože sem neměla voličský
Proč sis ho nezařídila??? Jestli Sergejovi napaří vyšší daně to nevím, ale někde se ty peníze budou muset vzít...jsme v krizi. Že asi budete mít vyšší nájem, s tím počítejte. Tady u nás už to hezky roste... Do toho energie, jídlo. Když píšeš o odpaďáku...Kdo si myslíš, že otrávil Bečvu a proč si myslíš, že tak dlouho se to vyšetřuje? Četla jsi programy stran, že víš, kdo chce euro? Já ho taky nechci. Ráda bych, aby se zachovala naše měna s možností platit eurem... Mimo téma. Jak se máš? Co mimčo, už se ozývá :)? Přesně nevím,v kolikátém měsíci jsi...
10. Říjen 2021 - 14:45
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já to Kačo přála Volnýmu nebo Trikoloře to bylo druhý místo mého přání.A Babiš byl opravdu pro mě menší zlo.A myslíš že s těmahle ohledně Kovidu to bude lepší??? Ne naopak,obávam se že můžeme čekat opravdovou Kovidí totalitu a něco co se děje ve Francii,v Austrálii a v některých zemí v Americe.A tyhle strany to o sobě vždy říkali že by chtěli Euro.No ale už víc o tom nemá cenu psát,tady se s váma neshodnu tak nevidim důvod o tom psát.Já budu bojovat dál ve své skupince lidí a psát o tom se svýma lidma,tady už je to zbytečný řešit.A začínam 16 týden,tak ohledně miminka se mam s nim dobře a čekam už kdy se ozve,ještě se neozvalo a už sem ve vlaku a vracim se domu.
10. Říjen 2021 - 15:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já to Kačo přála Volnýmu nebo
Miluno, covid zajímá každýho ale jinak. Jeden z průšvihů Babiše je, že špatně zvládl pandemii, že pořád nosíme rouška a že hrozí další vlna. Prostě nedokázal aby byla proočkovanost. Na tom se shodnou všichni. A jestli ti někdo slibuje, že to jde bez očkování a prodělané imunity, tak ti lže a lidi to vědí a proto je nevolili.Další témata jsou důležitější. Pro tebe, která nechce pracovat byly vhodné strany komunisti, Babiš a socani, kteří by ti to nehlídali. Jinak Volný blok a Trikolora by si na tebe posvítili.
10. Říjen 2021 - 15:16
Kača (anonym)
Tyto pidistrany neměly šanci...Navíc by nic nezměnily, kdyby začal Covid nabírat na síle, museli by udělat nějaká opatření. Stejně jako je bude dělat každá strana... Co se děje v Austrálii? Austrálie je velmi široký pojem. Pár lidí tam znám, ale neříkali, že by se něco dělo. ODS euro nechce... Ti tví lidi ti blbnou hlavu, oni to nejsou žádní myslitelé. Viděla jsem včera Patrika a to co s Lubošem předvedli v hlasovací místnosti, to byl obyčejný trapas. Práce by jim prospěla, místo toho somrování o příspěvek na FB...
10. Říjen 2021 - 15:18
Kača (anonym)
Tak to už se mimčo brzy ozve :). Je fajn, že se cítíš dobře...Hlavně ať ty testy Sergejovi vyjdou. Nedokážu si představit, co by se dělo, kdyby mimčo jeho nebylo. Luboš asi není dobrý kandidát na otce...
10. Říjen 2021 - 15:21
Návštěvník (anonym)
marné boj, Stálice, trapas pořád dokola, to nevyřešíte.
10. Říjen 2021 - 15:22
Návštěvník (anonym)
Mě by zajímalo, proč ten krp Tušl si nenechá udělat zubní protezu. Za to co vyžebrá.
10. Říjen 2021 - 15:37

Stránky

Přidat komentář