Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Ne, 29. 10. 2017 - 19:10)

viděl jsem hrdinu na kole,...jo, lidi jsou šílenci. Dost jsem čučela, že ženská měla odvahu jít v tom větru do lesa, skončilo to katastrofou.

ale (Ne, 29. 10. 2017 - 18:10)

no ten vítr je hnus...viděl jsem hrdinu na kole, nevím jestli dojel v pořádku.:-) A taky šílence, který stál pod stromem a kousek vedle na poli pouštělo dítko draka. Šílenci. Na hřbitov doopravdy nebyla vhodná doba a vůbec nejlépe je, se zavrtat pod peřinu.

Mia (Ne, 29. 10. 2017 - 18:10)

Ale,ona uz byla v pohode i...no ten vítr je hnus fialovej. Vždycky jen na chvíli vyběhneme a pak honem domů. Chudáci ti, co jsou bez elektřiny. Ani jsem nenesla včera nic na hřbitov, asi bych to už měla "letecky" zpátky.

Miluna (Ne, 29. 10. 2017 - 17:10)

Ale,ona uz byla v pohode i...Ale mě prostě sere že už mi nechceš dát ty.Karel byl aspoň taková náhrada ale aspoň nějak to pomohlo.Ale jako proč už mi nechceš ho dát? A od zítra jdu do práce.Nechci to vzdát.

Jirka (Ne, 29. 10. 2017 - 11:10)

Ale,ona uz byla v pohode i doma,zacla byt v pohode,kdyz prestala mit bolesti.A to jeste nevedela,ze pujdem za kolegama.To bylo rozhodnuti pak.Jo dobre,trochu to pro mne bylo tezky,kdyz kolegove jsou jen chlapi,jina ridicka u nas na firme neni,ale hlavne,ze byla spokojena.A co lidi co vitr? Nejak je to vsude spatny,nechodte nekam ke stromum,jeste aspon tyden ne.

no (Ne, 29. 10. 2017 - 11:10)

Ten anonym dal přece svým...Taky to tak vidím.

! (Ne, 29. 10. 2017 - 11:10)

Nejsme každý stejný a...Ten anonym dal přece svým způsobem také smysluplnou radu. Když Alice občas bude s někým jiným, bude v pohodě a tím pádem nebude na Jirku protivná a nebude jí nic bolet. A spokojenost bdue na všech stranách.

no (Ne, 29. 10. 2017 - 11:10)

že to bylo marně?
Já...Nejsme každý stejný a nikdy tady, ani jinde nepovede diskuse jedním směrem. A anonym v 8.30 dal svůj názor. Nevidím, žeby tam házel klacky pod nohy.

A jak víš, (Ne, 29. 10. 2017 - 11:10)

Nejistota tam je a podpory...že to bylo marně?
Já myslím, že třeba Sany tu udělala velký kus práce, ale ta neházela nikomu klacky pod nohy.
Prostě pomohla podle svých možností a sil.
Ale kdo má sám život na nic, ten se zřejmě snaží stáhnout na dno i ostatní.

no (Ne, 29. 10. 2017 - 11:10)

Není správné vnášet do...Nejistota tam je a podpory už tu bylo mnoho. Bezúspěšně. Marně. A co má být psáno, nech na každém podle uvážení.

Qui prodest? (Ne, 29. 10. 2017 - 10:10)

Alice vždycky ožije a...Není správné vnášet do jejich vztahu pochybnosti a nejistotu. Dokud mají snahu být spolu a starat se o dšti, máš je podpořit a ne rozvracet.
Slova, která nikomu neprospějí, nemají být vůbec vyslovena, a ani napsána.

No vidíš jak js (Ne, 29. 10. 2017 - 08:10)

Milco my jsme byli na srazu s...Alice vždycky ožije a zázračně se uzdraví, když je s někým jiným jen ne s tebou.

Jirka (So, 28. 10. 2017 - 23:10)

Milco my jsme byli na srazu s par kamionakama,tak bylo fajn a Alce uz je lip tak hned zmena chovani,zase se to vsechno otocilo k dobrymu.Ale ty jsi zase nejak na tom sama hur:-( My na tebe neserem,tak my za tebou zajedem nejaky den.Na Karla ser,vzdyt byl divnej a jen provokoval.

Dežo (So, 28. 10. 2017 - 20:10)

Na predstavovaní a osprostievaní plebsu Ficom o sociálnych istotách sa stretli dvaja cigáni. A Fico začal. Cigáni budete sa mať dobre, budete mať kde bývať. Počuješ ako dobre hovorí, búcha cigáň cigáňa. Budete mať autá. Počuješ ako dobre hovorí , hovorí cigáň.. Ale musíte začať pracovať.. A na to cigáň cigáňovi. Počul si ako dobre hovoril a ako to ,dojebal..!!

to jo (So, 28. 10. 2017 - 20:10)

Ten Kájík to taky musí...normální chlap, který to zde čte by určitě nestál o osobní kontakt s něčím takovým jako je Miluna.

:-) (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Ten Kájík to taky musí být asi existence

. (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

To jo ty překlepy,ta je v prdeli.

Miluna (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Ali vem mi na to techno někam jak si byla
. na uvolnění ,vodveste mi někam na technno.

Miluna (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Bodá mě v zádevh to sem si neidělala jak mam pak pacovat normalbe už mam tak vztek

Miluna (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Já nevim ale jde na 2 roky .Hele ja jdu ven já mevydržim u toho sedět.Hele Jirko Ali napišze mi pak někam.

Reklama

Přidat komentář