Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jana (Út, 31. 10. 2017 - 16:10)

Jak dělaji testy kvůli...Chechehche jasně že to máš pod kontrolou. To říká každej závislák .Kokodák.

Miluna (Út, 31. 10. 2017 - 16:10)

Jak dělaji testy kvůli dítěti tak sem na to přišla,to právě nebyli jen cikáni byli tam i bílý na tom Wc.Je mi nějak špatně zase a Alče taky teď mi volala že večer možná přijede tak aspoň budu s ní.Už vim Jirko že jezdíš tenhle týden ty mi říkala.Já ale to mam pod kontrolou už 3 roky že vždy jen jednou za čas,to už bych za tu dobu byla asi závislá?

odvezli (Út, 31. 10. 2017 - 15:10)

jak jsi vůbec přišla na tu...ji zfetovanou ze záchodu z cikánama do porodnice

Milu (Út, 31. 10. 2017 - 14:10)

jak jsi vůbec přišla na tu svou nemoc? Měla jsi nějaké problémy nebo náhodou?

hm (Út, 31. 10. 2017 - 14:10)

To je zlé, když se jich nemůžeš vzdát. Ono totiž začneš být na ně závislá a budeš ještě ve větším průseru než jsi.

Miluna (Út, 31. 10. 2017 - 14:10)

Já ty drogy pravidelně neberu.Já vim že neni dobrý aby se nestalo si zvyknout ale úplně se jich vzdát už nedokážu.Potřebuju občas zapomenout to co sem a taky na bolesti a jaký mam problem.Je to jiný svět,svět barev,beztarostnosti,omamný,já si přeju aby to takhle vypadalo v posmrtnym životě jestli je,tak aby to vypadalo tak.Jo a s těma chlapama to tak je a paradox třeba je jestli sem se svěřila nějakýmu co to má taky a jen o tom neví.To by byl fakt paradox směšnej,ještě kdyby mi kvůli tomu nechal a sám by to měl.

Jana (Út, 31. 10. 2017 - 13:10)

Miluno to mě nenapadá to napadá jinou Janu. Já ti jen doporučuji nebrat drogy nebo špatně dopadneš.

Jana (Út, 31. 10. 2017 - 12:10)

Protože Alču miluju a když...Miluno když tě čtu ,tak mě napadá že by jsi měla rychle navštívit psychiatra.

Jana (Út, 31. 10. 2017 - 12:10)

Miluno máš to těžké. Oni chlapi když to neví jdou s každou. Jenže v dnešní době může být nakažený kdekdo a když nechodí na testy tak o tom ani neví.

Miluna (Út, 31. 10. 2017 - 12:10)

Proc jsi chtela Miluno zit na...Protože Alču miluju a když neměla chlapa taky tak to bylo hodně vzrušující.Miluju když je ženská nadržená a nemá chlapa.Teď už sama chlapa potřebuju protože neni fer když ty mi nechceš a zároveň ona je udělaná od tebe tak už jí nemam až tak nadrženou.Takže teď se zaměřuju spíš na chlapy když ty mi nechceš jestli se nerozmyslíš? Kdo z vás tenhle týden jel?

Jirka (Út, 31. 10. 2017 - 12:10)

Proc jsi chtela Miluno zit na jare s Alcou,kdyz ptaka stejne potrebujes?

Miluna (Út, 31. 10. 2017 - 11:10)

Miluno, můžeš mi napsat,...Ty byli z nemocnice.Nejdřív sem se tam seznámila s tim pánem kterej tam chodil za ženou.Sem se usmívala a dal semnou řeč a zajímal se o mě jestli sem vdaná a když sem o sobě řekla tak mi dal kontakt pak jsme si psali až přišla řeč na sex a vylezlo z něj že oni hledaj ženskou do trojky a prý sem jim oboum padla do oka.Všechno mohlo být dobrý kdyby se nestalo co sem včera psala.Já mam v hlavě vzor Alči pipči a když pak jí má nějaká s vysacíma pyskama mi nevzrušuje a do toho to smrdění,já nevim jestli pani neměla ještě česnek nebo co a on tam chcanky cítit a velikost měl nic moc,takže propadák.No a ten klul 27let taky sem se seznámila s nim tam,zafungoval oční kontakt a dal mi pak do kapsy papírek s číslem a včera večer jsme měli schůzku a jak mam povinost o sobě říkat tak to dopadlo špatně,byl z toho docela v prdeli,jeden nejvíc v prdeli co sem kdy zažila.

:- (Út, 31. 10. 2017 - 11:10)

Aby se o tebe nakonec i...Miluno, můžeš mi napsat, jak to děláš, že si třeba narazíš ty manžele na grupák jak jsi psala, že v nemocnici a včera zase nějakého, Jak to děláš, pouč mě.

Miluna (Út, 31. 10. 2017 - 11:10)

To víš, já jsem v té...Aby se o tebe nakonec i nepopraly:-) Si na tom vlastně jako já když sem jim dávala peníze aby dělali co chci ale jak sám víš dopadlo mi to špatně.Tak ať se ti daří.Já se cítim zrazená,včera se semnou jeden líbal a pak se omluvil že víc nemůže že by mu prý ani nestoup z toho co mam a už se neozval.Cítim se fakt zbytečná.Já chtěla samotu na bydlení ale ne zas takovou samotu.A teď ani nevim co Jirka a Alča když Jirka mi taky už nechce.Tak ještě že si se z lesa vrátil v pořádku,přeci jen 4 lidi stromy zabili.Teď máš asi víc volna viď jak už je zima?

čtenář 2 (Po, 30. 10. 2017 - 16:10)

Sem v práci.Čtenáři jak...To víš, já jsem v té komunitě už známej jak falešná pětka. Tohle je kamarádka jedné lesby s kterou taky občas chodím, tak ta mi ji dohodila. Musela mi ukázat občanku abych měl jistotu že je vše legální.
V lese to nebylo až tak zlý, trochu lítaly větve a listí. To je listnatej les. Já jsem právě nesledoval předpověď počasí, tak jsem si říkal že to nějak fouká víc než obvykle. Až doma jsem zíral co to napáchalo. Na jednom sídlišti u nás odletěla celá zateplená stěna z paneláku. Tak ta firma co to dělala asi bude mít trošku problém. No ale pak jsem koukal že lítaly taky celý kostely.

Miluna (Po, 30. 10. 2017 - 11:10)

Sem v práci.Čtenáři jak se ti povedlo tak mladinkou najít? Vždyť je jí jako Radkovi.Někdy bych šla nejradši zpátky za Radkem ale nevim co Alča na to:-( a blbý je že mi teď chybí víc chlapi než ženská.A jaký to bylo v tom větru v lese?

Miluno (Po, 30. 10. 2017 - 11:10)

Tak to sem teda dopadla...ty nejsi v práci?

čtenář 2 (Po, 30. 10. 2017 - 10:10)

Tak to sem teda dopadla...Ale tak zase je to lepší než nic. Příště chlápkovi řekni ať se umyje. Já jsem teď sehnal krásnou 17ti letou polocigánku, takže jsem momentálně spokojenej. Vždycky mi po sexu říká ať zavolám co nejdřív. Bodejť když z toho má prachy :-)

Já jsem taky včera ve větru vyrazil do lesa. Ono se to možná zdá jako blbej nápad, ale když se podíváte na statistiky, tak je mnohem větší pravděpodobnost, že mě srazí auto nebo chytnu nějakou nemoc než že na mě spadne strom. Dneska se kdejakýmu trochu většímu větru hned dává jméno a v televizi se reportéři předhání kdo bude mít dramatičtější reportáž z místa činu. Přitom ty větry nejsou nic novýho, jen za totáče nám to nepředhazovali celej den. Dneska se televize pasou na neštěstí, protože to zvedá sledovanost. Kdyby nebylo médií, tak bych ani nevěděl, co to všechno způsobilo a řekl bych si, že je podzim, tak fouká ze strnišť.

Miluna (Po, 30. 10. 2017 - 10:10)

No drak je jeste v pohode,ale...Tak to sem teda dopadla doprošovat se takhle o ptáka!! Myslíš si že mi to je příjemný? Vždyť se ti ta trojka tak líbila tenkrát nebo proč si pak teda semnou spal dál když Alča utekla!! Proč?? A teď mi odháníš jak hmyza!!! No to je tak trapný!! Já už ani nevim jestli sem to sem psala ale nedávno sem byla na trojce u starších partnerů s kterýma sem se seznámila v nemocnici ale dopadlo to špatně,oni nevoněli jako vy ale naopak!! Pani smrdělo z pusy a dole měla vytahanější pysky a to mi nevzrušuje a pan ho měl cítit chcankama,no nedalo se to taky mam svoje meze sakra!!

Jirka (Po, 30. 10. 2017 - 09:10)

No drak je jeste v pohode,ale dostalo mi to jak tu nekdo psal,ze nekdo v tom jel na kole.Jestli mel vitr ze zadu to ani nemusel snad slapat:-) ale jestli proti vetru no tak to musela byt jizda.Jo Miluno mne uz to nepis,ja uz s tebou spat nebudu.Ja uz nevim jak ti to mam rict.

Reklama

Přidat komentář