Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirko (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Coze do Holandska?!! No to...ony tě obě dostanou do blázince, tohle přece nemůžeš dlouho vydržet.

no (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Ale nezblázní to techno je...a z techna pod most.

. (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Buď rád, že jsou holky uzdravené, Alici nebolí noha a Miluna je ŠŤASTNÁ. Máš zimní gumy?

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Ale nezblázní to techno je...Coze do Holandska?!! No to snad neni mozny!! Co jste si to vymyslely za sracku!! Cechy vam nestaci ani Nemecko nee? Na co kurwa Holandsko,otocte se a jedte zpatky,je to vsude nebezpecny,tohle nemuzete delat!!!!

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Ale nezblázní to techno je právě proti zbláznění.Chce aby mi bylo dobře a jí taky tak nás chápej.A ta dvojka taky může být jednička ne a ta je taky normální,takže už to neřeš.A ne Čechy,my jedem na techno do Holandska ale neboj se ,Ali to zná,teď jedem Německem a všechno je v pořádku.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Alice se z toho Techna zblazni!! Vubec se mi to nelibi tyhlety vase zasrany vylety!!

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

No provokujes a nasravas mi!!! Jeste jak pises s dvojkama,to je snad normalni ne!! A kam dal jedete? Jeste,rekni ze jste si kvuli blbymu Technu vybraly druhy konec republiky!!

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

přestaň ho provokovat, ty...Proč mi nadáváš?! Já to jako provokaci nemyslela.

Miluno (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Proč si na to tak...přestaň ho provokovat, ty ubožačko špinavá

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Proč si na to tak alergickej? Proč to musí být podle tebe že ty chceš dvojku tak musí být dvojka? Já tě nechci nasrávat to je jen otázka.Já nevim jestli ti to mam napsat,neboj se jedeme jen do Techno clubu.Akorát jaksi takovej jeden detail že je to trošku dál no ale kamioňačka si poradí a já mam skvělej výlet.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Myslim to Miluno na tebe,nic nevyvadejte spatnyho a nepis mi o tech trojkach,rad bych se najedl a ne vyblil a jestli mne s tim budes provokovat,kdyz vis,ze nazor nezmenim tak uz ti Alcu nepujcim! Proc jsi nesla do prace?

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Helet moc vas prosim neznervoznujte mi zase jo,moc vas prosim.Ted jsem na parkovisti v Cechach a zitra a patek mam Nemecko,ted si jdu neco varit v kamionu a chci mit klid.Byl jsem si nakoupit a chci mit klid.

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Jirko co to tu píšeš co...se veze v Audině, celá spokojená, v práci evidentně nebyla, holt debilka.

:-) (St, 1. 11. 2017 - 18:11)

Nestačí. Teď ti přece píše o trojce Jiříku.

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 17:11)

Jo blbec jsem tak co mam delat??!! Miluno neser mi s temahle kecama!! To bych musel byt prase!!! Kam jedete? Pobavte se jen mezi sebou to vam snad kurwa staci!!

Miluna (St, 1. 11. 2017 - 17:11)

Jirko co to tu píšeš co bych ti já vadila?? Ještě v červnu si mi sliboval svatbu a teď ti vadim?! Tak co nechceš přistoupit na náš způsob života? Kdybys mi neodmítal a nechal to tak jak to bylo myslim tu trojku + třeba pro Alču aby měla trojku taky i 2 chlapama tak bysme byli všichni spokojený a žilo by se nám líp.A Alinka mi právě veze v Audince,dneska doma sedět nebudem,cítim se teď krásně a jen a jen a jen kvůli ní!!! Láska moje milovaná zachránila mě.

hm (St, 1. 11. 2017 - 17:11)

ty jsi vůl fakt. nechápešještě větší blbec než jsme doufali

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 17:11)

myslím to tak, že nejsi...Jak pisu uz se mi to taky moc nelibi,ale druha strana je to,ze po co jsme zazili nevim jak jinak se v tehle situacich chovat.Chci aby byly obe spokojeny,ale sam se trochu uziram je fakt,ale nevim jak jinak tohle resit.

????? (St, 1. 11. 2017 - 17:11)

Nevim jak to myslis? Nechtel...ty jsi vůl fakt. nechápeš

Jirka (St, 1. 11. 2017 - 17:11)

Jak tě tak sleduji ty s...Nevim jak to myslis? Nechtel jsem to tady psat,ale ja moc nejsem rad,ze jsou spolu.Ale snazim,se byt tolerantni.

Reklama

Přidat komentář