Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (Po, 8. 7. 2019 - 17:07)

Milco,jsem unavená hrozně, kolegyně onemocněla,tak jsem vzala služby za ní,byla jsem stále v práci, teď pomalu uklízím a uvařím si něco k jídlu,zítra mám volno a pak jdu zase do práce,venku je super,asi se půjdu projet na koloběžce,jestli nepadnou únavou na hubu

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 16:07)

https://sodexo.jobs.cz/detail-sodexo-sluzby/?id=G2-1391361450-aden_brand0&rps=77

Co tohle? Zkraceny uvazek, primo v Pisku a obcas obsluhujes obcas to nadobi….lepsi nez nic.

Andreo (Po, 8. 7. 2019 - 15:07)

Milunin stav nemůže pochopit nikdo, pze nikdo není v její kůži. Maximálně se můžeme domnívat nakolik jde o nemoc a nakolik o výmluvu na nemoc.

Andrea (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Anonyme,nic jsi nepochopil, bohužel

Lalla (Po, 8. 7. 2019 - 15:07)

Omluva, začala jsem psát bez nicku. Andreo, chápu to tady už roky...

ale (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Anonym má pravdu. I když je Miluna nemocná, tohle je povahou.

Takže shrnutí … (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Miluně se zase nechce makat, neumí tolerovat druhého ale maximálně vyžaduje, aby ten druhý ve všech jejích podivnostech toleroval jí. Zajímavé

Andrea (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Milu, máš trápení viď, víš,plno lidí to nechápe,myslí si, že jsi třeba líná ,že nevydrzis dlouho v práci, jenomže,za to může ta tvoje porucha to je jako s tou naší migrénou, nikdo nevěří že trpíte jako psi,Milu já bych zkusila tebou odmítané tablety třeba by jsi byla v pohodě,nevím,v každém případě to fakt nemáš jednoduché

hm (Po, 8. 7. 2019 - 13:07)

nestarej se, do zimy s ním nebudeš.

Miluno (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

už poněkolikáté píšeš, že ve vztahu musíš něco vydržet. Sama víš, že v minulosti " muset vydržet " narostlo do takových rozměrů, až to bouchlo a byl konec. U Sergeje můžeš tolerovat, že kouří, ale ne ve tvém bytě. To si rázně zařiď, prostě ti to vadí a on ať chodí kouřit JEN na balkon. Když chlapovi neřekneš své podmínky, tak zkouší, kam až může zajít. Ty mlčíš a trpíš, tak si dovolí, co on chce. Neboj se říct na rovinu, on je rád, že se má kam vracet, ty jsi ráda, že nejsi sama, ale vztah je o mluvení spolu, co komu vyhovuje nebo ne. Pomůže ti to od tvých pocitů marnosti

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 13:07)

Já mu to sice řekla tak zatim na balkon chodí.Jen teda ráno si to tam foukal vedle v místnosti ale zjistila sem že to naštěstí byla asi ta menší která nedělá tolik páry a nevadí mi.Mě vadí ta s hodně páry a cigarety.No zatim to teda dodržuje ale bojim se co v zimě.Bojim se aby nezačly hádky kvuli tomu ale vim že máš pravdu a jak chlapovi dovolíš už je ho problem to odnaučit,jako Jirku.No každopádně mě mrzí že vůbec závislej je.Kdyby nebyl tak bych si toho chlapa vážila a milovala ho víc ale tohle mi ho v očích snižuje.Když vidim jak zatim lítá,jak to musí každou chvíli do těch plic tahat tak jen tajně kroutim hlavou.Opravdu já nechápu jak se někdo může stát závislák na cigarety,alkohol,drogy,gemblerství.Je to tak stupidní.Já můžu cokoliv chci,mam silnou vůli a neumim se stát závislou,abych něco z toho potřebovala denně.takže mi všichni lidi připadaji timhle mimo a nechápu je.

Miluno (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

neboj se, co v zimě, je jeho věc, že bude mrznout na balkoně. Trvej si na svém - doma to nechceš. Závislost na cigaretách je taky jeho věc, Sergeje nepředěláš, když se sám od sebe toho zbavit nechce. Všímej si víc ne něm lepších stránek než těch, které ti vadí. Každý máme něco, co se ostatním nelíbí, nikdo není dokonalý. Sergej má kouření, ty máš svoje psychické stavy ...

Viki (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

No malý rozdíl tu teda je a to, že já mám pravidelný příjem, ale taky dané nějaké peníze bokem, do zásoby. A tak v tomhle nejsem závislá. Mám peníze na co potřebuji. A tak jsem si konečně, snad konečně našla byt, kde nejsem na nikom závislá. A to jsem před tím byla. S dobrým úmyslem jsem chtěla pomoci dceři, což se obrátilo proti mě a já zjistila, že tam nejsem doma. A že tam nemíním být do konce života...

Lalla (Po, 8. 7. 2019 - 14:07)

Viki, ale to vypadá na nějakou momentální krizi a zklamání z dcery?

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

Aha tak si bydlela u dcery jestli sem dobře pochopila? A máš s ní špatnej vztah? Takže si sama v sobě taky odstřižená od společnosti a ještě s dcerou špatný ale příjem máš.Tak buď zvládáš chodit do práce nebo máš nějaký důchod? Jinak díky za vysvětlení.Sem ráda když čtu někoho kdo taky o sobě píše.

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 11:07)

Docela smutny cteni, ale nevim, co bych ti poradila. Uz me nejak nic nenapada,krome toho, co jsem uz psala driv.

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 12:07)

Já vim Sanuš,na to už rada ani neni.Jen se tak vypisuju a ulevuju si,jestli to trošku pomůže.Vim že sem k ničemu a už zbytečnej člověk.Dneska možná tak budu platná že jim doma uvařim omáčku.I když sama ani nemam chuť jíst.Hubnu už se mi zarovnalo i to břicho jako bych nerodila.O Alče asi nevíš viď? Už dlouho nepsala.Ani o tý Lucce nevim.

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 10:07)

7:57 já nevim,mě připadá že už mi nezbývá nic.Ani chodit kolem kamionů,neměla bych sama od sebe na to chuť.Sem omezená tim co mam o to je to těžší a k tomu nějakejm těm chlapum dost smrděli,asi se ani nestydili.Nemam na tohle náladu.Teď nemůžu moc sex ani se Sergejem,mam něco s nohou,sem už opravdu nějak k ničemu.A pořád čekam na tu Ms a je mi špatně.No jestli nechci zkončit na ulici tak ten vztah musí vydržet.Sice nevim co mam dělat s tou jeho závislostí aby mě z ní nehrabalo??? Jak si na to zvyknout? Sedim tady a třesu se a zkoušim se z toho vypsat.Mam strach až Sergej bude mít dovolenou,tak se bojim jak to bude,celý dny s chlapem:'( to ani nevíš že sem na tom tak špatně že jak čtu různý diskuze tak sem četla jak ženský v mym věku lítaji a jezdí na dovolený.Třeba i daleký země.A já si uvědomila že ani nikam jet nemůžu.Jak sem tenkrát chtěla na loď a tak,vždyť já vlastně sem bezradná i někam odjet.Neumim si zabalit věci protože se bojim že bych něco zapoměla.Neuměla bych si vyřídit ani letenku nebo cokoliv jinýho,nerozumim tomu,nevim co člověk všechno potřebuje.Přijde mi že někam se vydat je tak pracný a náročný na nervy že to ani za to nestojí se namáhat.Že prostě aby ses někam dostal musíš do toho dát tolik úsilí že to ani nevidim jako odpočinek.Dále bych se bála že se něco tam posere.Takže výsledek je že já ani nikam jet nemůžu.Jedině po Čechách.Ale ono by ani na ty letenky stejně nebyli peníze.Viki sice nevim vůbec kdo si ale zajímá mi to.Ráda bych znala někoho kdo to má aspoň trochu jako já.Protože mezi těma ostatna lidma se cítim tak ztracená.Tak kdyby se ti chtělo klidně se rozepiš víc.Protože tohle je hnusnej život.On je na oko pěknej když se jdu projít tak vidim tolik krásy ale něco uvnitř je jaksi v prdeli a sem to asi já když sem jediná mezi davama lidí co jsou jiný a žijou normálně.A já už dobojovala.Už nemam s čim bojovat.Všechno sem si vyzkoušela a když to nevydržim tak nemůžu žít normálně.Kdybych tu práci neukončila,stejně bych tam třeba dnes nevydržela když mam poraněnou nohu a deprese a sedim tady v místnosti teď sama a sem ráda že na mě nikdo nekouká že mi nikdo nevidí a že on tu neni.Ale večer přijede a i když jsme včera usínali tak mi chtěl držet za ruku a já mu jí pak dala pryč jak usnul a byla bych pár dní radši sama teď.Ale nejde to,nedokážu být na něj hnusná a vyhnat ho,jestli chci mít bydlení,musim to vydržet nějak.Asi je moje bojování vlastně tohle.Vydržet to s člověkem abych měla kde bydlet.

Viki (Po, 8. 7. 2019 - 08:07)

Nezapadám do normálního života. Neumím žít, jako vy ostatní. Tak píšeš a já bych mohla založit nové vlákno. Protože si to myslím taky, jen jsem starší s mnoha zkušenostm,i ale je to o něčem jiném. Já bojovala a třeba budu bojovat.

nojo (Po, 8. 7. 2019 - 07:07)

Miluno, ty nejsi pro společný život v páru. Pracovat nevydržíš nikde dlouho, tak ti zbývá jen chodit kolem kamionu, jak jsi to udělala s Fandou. Neboť tenhle vztah zase dlouho nevydrží.

Reklama

Přidat komentář