Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

Tak teď koukam že sem koukala na něco jinýho a taky v Písku akorát to neni na zkrácený úvazek.Já myslela že to je ono.Nikde to nevidim to od Sany ani když sem to dala do vyhledávače tak mi to nenašlo.Tak nevim Sany.Koukam normálně to práce.cz ...A když tam zadam přímo Písek-číšník servírka-zkrácený úvazek tak mi dokonce vylezlo nula nabídek.Lallo já myslim kdyby to tak bylo jak si napsala už by se mi to povedlo dávno ale prostě to nejde.S tou hlavou zrovna třeba ne,když veme ta pravá migrena.To fakt jen ležíš a si rád že dejcháš.Jo byla bych ráda kdybych na zkrácený úvazek vydržela dýl ale nezávislá bez chlapa nebudu.To by mi za ten zkrácený úvazek museli dát dvacet tisíc abych si mohla být dovolit být nezávislá a to nedaji nikde.

? (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

Naučit se pracovat v jejím věku a její povaze?

Lalla (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

No, nic jiného jí nezbývá. Ale je to na ní, naučí x nenaučí. Ona musí hlavně pochopit, že dostat může jen tolik, kolik může sama nabídnout. Prostě Milu, moc vzdělání ani praxe v něčem nemáš, tak si těžko vybírat nějakou dle tebe snadnou, pohodlnou a dobře placenou práci. Opravdu záleží jen na tom, zda chceš nebo nechceš pracovat

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

Ono je to teď jedno se Sergejem.Stejně bez něj být nemůžu a sama za sebe bych opravdu musela tvrdě dřít na plný úvazek abych to všechno utáhla.Jak sem si zkoušela být sama po Denisovi a chodila dělat pizzerky,tak bez Sergeje už mi stejně nezbývalo a musela sem už doslova počítat do výplaty každý s prominutim hovno.Kdo to zná,ví jak to je hrozný.Tim a nervama sem se odnaučila jíst a od tý doby hubnu.Ještě mam BMI ideál ale ještě kousek a už se mi blíží k podváze.

Lalla (Út, 9. 7. 2019 - 12:07)

Já tě nepřesvědčím, já vím. Víš, my tady "tvrdě dřít" musíme všichni. Zeptej se třeba Andrey, která si tady s tebou povídá

Andrea (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

Víte,ona to Milča fakt nemusí dávat,do hlavy ji nevidíme,to musí posoudit lékař,je fakt, že líná nejsem, táhla jsem 5 dvanactek za sebou,nebylo zbytí,jsou také dovci, mě to ale baví,to je také důležité, já Milcu chápu, mám kamaráda s podobným problémem, už jsem to tu psala

Lalla (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Ty by sis měla přečíst diskuzi tak od 2012, abys věděla jak to s těmi lékaři je. Jen poznámka: Miluna má po jedné velké hospitalizaci práci- zaměstnání důrazně doporučené...... Jojo, airline byznys, trochu o tom já i moje rodina víme. :))Je sezona, znáš to

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

To bylo doporučené že to zaměstná myšlení,v době depresí.Ale co jak mi vemou ty nervy jako ta hrozná mrzutost a že mi všechno začne lézt na nervy že pocit že tam nevydržim a do toho občas ty migreny a únavy a fyzická neschopnost a teď jak nějak hubnu tak aby ze mě nebyla kostra? Nemam chuť jíst,jim málo a nemam chuť na jídlo.Kluk mi říká že sem blázen a anorektik.Mrzí mi to že tohle ze mě dělá! A v roce 2012 sem to tu ještě neznala ale myslim si i tak že sem na tom o hodně líp než dřív.

Lalla (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Já ten rok plácla bez rozmyšlení a ano jsi na tom lépe, Milu

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 14:07)

Díky Andy že mi chápeš.Pomáhá mi to že mi někdo chápe.Ono je to někdy fyzicky že to nevydržim a někdy zas psychicky.Myslim že už sem vyzkoušela dost abych si zjistila síly jak sem na tom.Já nevydržim moc ani dlouhej výlet.Fakt nevim co to je takováhle hnusná neschopnost.Už sem měla problemy i jako dítě u něčeho vydržet.

Miluna (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

Díky moc Sany už sem to našla.Něco takovýho by se mi přesně hodilo ale jedině k jeho platu.Bez něj být nemůžu jak sem poznala,to by nešlo utáhnout.By pro mě byl ideál od září nastoupit.V srpnu pojedu i s dětma za Milanem,už sem domluvená se Štefanem.

Lalla (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

Milu, to není špatný nápad začít se zkrácenou pracovní dobou. Ne že bys to nezvládla, tvé problémy jako problémy jiných lidí nemají na schopnost být zaměstnán, vliv. Ale nemáš základní pracovní návyky a ty bys mohla časem získat a naučit se pracovat i když tě bolí hlava nebo se ti nechce nebo si s kolegy nerozumíš. Měla bys radost i sama ze sebe, že se umíš postarat a jsi nezávislá, vždyť to tak chceš, víš že jsem ti to už psala. je dobře, že se chystáte za Milánkem, ale nebuď bez práce dlouho, až v září je pozdě. To by ses jen vymlouvala sama sobě

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

Stran 5 , tamtez:
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Písek-Budějovické Předměstí

Úřad práce

Zkrácený úvazek
10 000 – 12 000 Kč/měsíc

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

Prace.cz , druha strana
Pracovník jídelny - Písek

Písek-Pražské Předměstí

Sodexo s.r.o.

Zkrácený úvazek

musis si to najit a rozkliknout.

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

Já ten inzerát zatim nenašla.Zadala sem Písek a servírka a i tak mi tam vylézaji jiný jihočeský města.Což 10-14h by bylo ideální ale nejhorší je jak už vim od té pizzy že by mi to stejně neuživilo bez něj,takže to můžu jedině stejně mít jen k němu.Jen poplatky mi měsíčně dělaji téměř deset tisíc a kde jsou peníze na žití.Musim s nim vydržet,vysrala bych se na něj jedině kdyby se chtěl třeba semnou prát.Ale jestli je jinak hodnej tak budu s nim pokračovat dál.Jen mi držte pěstě ať nebouchnu kvuli těm jeho sráčovinám závisláckejm.Ještě doma neni a v hrnci na něj čeká omáčka.Děti mi jí pochválili že jim hodně chutnala a oba chtěli přidat tak sem měla co dělat aby mu taky něco zbylo.Ale uvařila sem toho celkem dost.

a (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

co bys teda Miluno chtěla dělat, nějak se živit musíš jestli nechceš zase šlapat nebo okrádat rodiče. S mužským nevydržíš, děti neživíš tak co????

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Zkus si to najit na prace .cz. Zadej mesto Pisek. Hledaji i servirku na pul uvazku, od 10 -14 hod.

nj (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

to jsou obědy, tam by Milča padla za vlast

Sany11 (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

No jo, tak to uz fakt nevim.

Miluna (Po, 8. 7. 2019 - 19:07)

Sany mě to nejde zobrazit ten odkaz.Píše mi to chyba,tak jak to?? Andy tak sem uvařila a padla na mě taky taková hnusná únava.Cítim se divně a jinak.Vůbec nemam chuť aby Sergej přijel.Nemam chuť s nikym mluvit,nejradši bych si zalezla a mam v sobě i třes a bolí mě prsa a nejsem schopná už ani procházky.To je hezký jestli jezdíš na koloběžce.Tipuju si tak stará jako já?

Reklama

Přidat komentář