Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

K. (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Pak má člověk někde dělat a hádat se tam s takovýma jako jsi třeba ty.Díky nechci.Milčo taky nevim jestli mu to říct.

chápu to (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

jako že je to na Milunu, která celý život hledá výmluvy, aby nemusela pracovat. Tebe se to snad netýká. Až budeš muset pracovat, tak snad nebudeš hysterčit a pořád se vymlouvat, K.

a (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

jakej je rozdíl přímo nechtít dělat a nebo říkat že tam nevydrží a tím taky nechtít dělat? podle mě je to úplně stejný.

? (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Ale K.rovnou přiznala že nechce pracovat.Tak co řekneš na to jí?

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Kde se tu bereš? Takhle debilně už tu dlouho nikdo nepsal!! Jestli sis přišel na mě vyvztekat tak to teda ne!!! Nechtěj abych se taky nasrala.

K. (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Tenhle anonym tě asi nesnáší.Nedivila bych se kdyby to byl někdo kdo tebe a Miu nahlásil na Fb.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

a co kroužek?

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

O peníze nejde ale nechci zkončit po antikoncepci v blázinci jako v minulých letech.Vidíš od tý doby co ten ksindl neberu tak sem na tom líp o 95%. Ten zbytek je že už mi chycený nervy z předchozích let zůstali ale to co ze mě bylo při antikoncepcích tak to ze mě dělalo někoho strašnýho.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

A kdo ti to řekl že to máš po antikoncepci? Z tolika možností by ti určitě nějaká sedla.

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Protože to začlo po třech měsících co sem jí měla.Do tý doby sem byla normální.Pak sem zjistila že plno ženských psalo stejný nebo podobný problemy.Gyndař antinu.bránil,psychiatr rozkázal vysadit.A stavy ty vážný postupně přestali po vysazení.Ale já tu nechci řešit antikoncepci.Ptala sem se jestli mu mam říct ať to mimo balkon ráno vůbec nefouká? Nebo jestli nic říkat nemam?

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Dnes je tolik antikoncepcí, ale Miluně jde o to, že by je musela platit, viď. Jsou totiž drahé a ty levnější pro ni nejsou asi vhodné.

To (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

asi ne, ona si usmyslela, že nic nechce, tak bude radši rodit děti pokud to půjde. Stačilo by nebyt sobecká trochu něco vydržet. Ale ona ne jen samé výmluvy. To zase od ní bude slovní průjem, teš se, co všechno ji vadí, bolí, rozčiluje, šikanuje a nechápe, že ona je slabounká a pracovat nevydrží. Líná Socka je pro ni pochvala

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Jo slovní průjem,já píšu ošklivý následky.Změny osobnosti,bohužel to umí způsobovat vážný stavy,nevim co píšeš tak nenávistně! To je dneska doba,léky byznys.Zobejte antikoncepce pak z toho maji psych poruchy a deprese,nevadí tak zobejte antidepresiva.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Prosim tě, nerozumuj a koukej mazat ke gynekologovi. Jo a tobě by změna osobnosti neškodila, rozhodně by to nebylo k horšímu, ty netáhlo líný

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Tebe by to asi teda bavilo koukam být připoutaná v blázinci???

Co" (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Takže brzy další těhotenství

Miluna (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

To sem gynekologovi dávno říkala a jediná nabídka od něj antikoncepce,kterou nesmim takže je mi to k ničenu.A analgetika beru a když mi v jednom dni bolí když je nejhůř hlava,prsa,záda,nohy tak oni obvykle pomůžou jen na jednu věc a zbytkem trpim dál a ještě ta hnusná únava se závratěma.Teď kdybych měla jít do práce tak teď bych mohla teď už to je normální mens a bolí mi už jen břicho.Ale ty dny před je fakt hrůza.A Sergej odjel do práce a já šla pak na záchod a tam na chodbě od něj nafoukanej ten svinec a vlezlo to až do koupelny.Tak sem musela zadržovat dech protože v tom se dejchat nedá a zas mě to tak nasralo!!! On ani nesnídá,jen se obleče a jde ale musí to tu fouknout,nemůže si to nechat rovnou na ven!!! Jo jasně kdybych nešla na záchod tak bych to nevěděla ale šla sem tak mam mu to říct ať to tu bez balkonu nefouká vůbec? Nebo to mam tolerovat a říct si že každý den na záchod hned co odejde nechodim,tak to mam ignorovat? Ta pára se tam drží tak ještě hodinu,možná i dýl.Nemam jak to v chodbě vyvětrat.Radko já ani nevim,teď jak mi bylo blbě tak sem to vůbec nepotřebovala celkově.A když slyšim ženská tak se u mě nic nezměnilo a v hlavě pořád jen ona.A jak se máš ty?

Co? (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Ty nebereš antikoncepci, když zrovna ty bys ji měla brát a nevymlouvat se, že po ní blbneš?

Návštěvník (St, 10. 7. 2019 - 22:07)

jojo, makat se musí i s menstruací, tvé příznaky nejsou výjimečné, znám to taky. léky proti bolesti doporučených lékaři pro PMS jsou acetaminophen , ibuprofen a naproxen . Lékaři mohou také předepsat antikoncepční pilulky na snížení bolesti a jiné příznaky PMS .

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 08:07)

Chce to o5 spolupráci s lékařem. Tentokrát s gynekologem. V dnešní době jsou na to léčiva, které bolest tlumí. A doopravdy, makat se s tím může a musí.

Reklama

Přidat komentář