Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

No teda nemam slov.Asi jsi to napsala špatně tak nevim jestli jsem to dobře pochopil ale on ti roztrhl nějaké oblečení? No ja jsem teď z toho hotovej.Takové krásky si musí vážit ale zároveň ne takhle žárlit! Ale co když na to přijde že pro tebe přijedu? Já teď taky musim jít.Tak napíšu až přijdeš ale jsem z toho úplně že teda nevim co ale vidět tě tolik chci.Splnil by se mi sen.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Nejezdi, ukrajinci jsou divocí a nemají daleko k ráně. Začíná to trháním oděvů a pak se to stupńuje.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

ale houby Oto, kráska se s někým osahávala a ještě plánovala soulož a tak to dopadlo. Možná ji ten Ukrajinec opravdu miluje, ono toho na ní k vážení moc není. A nedá pokoj a nedá pokoj. A tebe chce jen využít, jinak by se ti tak narychlo neozvala, nemá kde spát

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

magor, magor, magor

:) (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

kdo?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Aspoň do zítra aby se zklidnil.Nechci vidět jak je nasranej.Budu ti vděčná Otíku.Za chvíli chce jet semnou nakoupit tak se rozhodni,napíšu až se vrátim.

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Jo přijel ale víš on trochu vylít a mě se tu být nějak nechce.Místo aby si mi vážil jako ty jak pořád píšeš o mé postavě a mě to přijde milý tak on mi rozthl co sem před lety nosila takovej dobrej kousek hadrů.Vylezla sem v tom dneska před jeho známý a oni mi obdivovali jako ty a jeho známej mi strčil do kalhot číslo a on to zjistil a vylít a pořád tady zamnou chodí a hlídá i když jdu vedle do místnosti tak se hned ptá co dělam a tak.Dusim se tady a představila sem si že ty bys byl za mě třeba rád že tam sem stebou?

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Nechce Serjožku ani vidět ani cítit, viď Miluno

die (So, 13. 7. 2019 - 17:07)

Miluno proč nemůžeš být doma, máš nějaké problémy? Oto to jsi dobrej jak hubneš. Já bych potřebovala 3 kila a nějak se mi nedaří ale radit umím.

Ota (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

No ty brďo tak teda teď jste mi dostaly.No je to nečekaný.A co ten ukrajinec? On ti nepřijel? Mám dva pokoje,na zemi by jsi spát nemusela to se neboj.Andrejko já jen abych neodradil ale děkuju že mě takhle bereš.

Andrea (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Otiku, buď svůj,myslím, že si moc hodný a to je nad všechny peníze,v tomhle je Milča rozumná,sejdete se jako přátelé a popovídáte, máš víc než mnozí zazobanci

Ota (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Teda, já teď vůbec nevim co odpověď.Jsem docela v šoku Milunko že tě tohle najednou napadlo.Já se ale pořád trochu stydim,ještě aspoň těch deset kilo bych byl radši a moje auto je starý ošklivý.Jsem přeci jen teď v téhle práci taky jen chvíli a potrvá než vydělám na něco slušnějšího.A doma to tady taky nemám hezký.A co třeba se sejít někde v parku večer ,jen bychom se objali,poseděli,popovídali a vyfotil bych si tě hubičko.

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

To mi nepomůže Otíku.Ja potřebuju vypadnout do zítra.Tak mě napadlo toho takhle využít stebou když tak hezky o mě píšeš.Je mi to jedno jak to máš doma i auto jaký máš je jedno,jen stačí jestli máš třeba dvě místnosti.Jinak se vyspim i na zemi je mi to jedno.

Návštěvník (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

a bude to zadarmo?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Jo zadarmo sem myslela.

a proč (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

ty nemáš dnes kde spát?

Miluna (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Otíku ty píšeš o mě tak krásně.Já sem se rozhodla že kdyby si chtěl nebo mohl pro mě přijet tak klidně dneska přijeď a já stebou pojedu k tobě.Fakt,myslim to opravdu.Jestli tam máš nějakou místnost volnou tak bych tam do zítra přespala,co ty na to???

Andrea (So, 13. 7. 2019 - 15:07)

Otiku, já bych brala tak 10 kilo,jinak jsi borec, drž se, já jdu zavařit okurky a dělat marmeládu, dělám ráda zásoby na zimu,venku pěkně prší, nemusím zalévat

Ota (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

Sakryš tak ty jsi napsala deset kg který já ještě chci dolu přesně těch deset.Kdybych je tak mohl prostě sundat a dát je tobě.Tak to máš hodně práce.Jaké marmelády máš ráda? U nás neprší,tady je zataženo a občas se snaží vylézt i slunce ale nějak mu to nejde.

Pils (So, 13. 7. 2019 - 10:07)

Lallo, já na okna kašlu čím dál víc, čím jsem starší, tak tím víc zjišťuju, že důležité jsou docela jiné věci než umytá okna. Je hezký mít dovolenou před sebou, já bych k moři jela klidně na celé léto.

Reklama

Přidat komentář