Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 15:08)

dnes na letišti 1,5 hod čekání na pasovce, on už je to standard

pozorující (Pá, 2. 8. 2019 - 15:08)

Kde jsi lítal?

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

Pracovně na letišti jako vždy. Na lítání se zeptej mojí manželky. A pokud poletíš, dej si rezervu, je tady v terminálech fakt bordel a neřešitelnej

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

Kolega?

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

tak něco

pozorující (Pá, 2. 8. 2019 - 16:08)

Zatím nikam neletím.Ale díky za info.Tak jste s Andrejou ze stejného odvětví co vim.

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 14:08)

Sakra,zase to rychlopsani, omlouvám se

Andrea (Pá, 2. 8. 2019 - 14:08)

Ahoj Otiku, jdeš dnes do práce? Já jdu za chvilku,ten kamarád,jak jsi se ptal,tak nějak přežívá, snažím se hodí někam vytáhnout,nechce, hodně čte,lidí prý nepotřebuje, Milča je třeba někde s dětmi,neboj

Ota (Pá, 2. 8. 2019 - 15:08)

Ten je opravdu jako já.Kde pracuje on? Já právě akorát do práce jdu.Mám to od 16-22h.Jsem vždycky rád když napíšeš.Začal jsem tě tu brát jako kamarádku.Snad jo,snad je jen někde s dětma nebo nemá chuť psát.Před chvílí jsem koukal na její profil a jak tam zůstalo vyfocený po ní jen to jídlo tak se mi chtělo brečet.Asi jsem tim i jako Jirka který často brečí co si pamatuju.Ale i chlap má právo někdy za slzy.Nestydim se za to.

Luboš (Pá, 2. 8. 2019 - 13:08)

A kde jí dneska Oto máš?

Ota (Pá, 2. 8. 2019 - 14:08)

Já nevim.Na profilu taky ještě nebyla.Už jsem zase nervozní.

Ota (Pá, 2. 8. 2019 - 12:08)

Tovíže má před menstruací.Naposledy jí měla 10.7..já jsem si to začal zapisovat.A co bude dál zatim plánovat nebudu.Nechci se jí něčim zprotivit i já,i když podle ukrajince jsem asi povahou někde jinde ale jako chlap moc použitelnej nejsem.Ale ona je láska taková neklidná.Vy jí neznáte osobně tak nevíte jak reaguje když jí vidíte.Člověk se bojí aby jí něčim neodpudil,aby se vůbec ještě vrátila.Takovej pocit z ní mám.V reálu měla docela smutnej pohled každou chvíli,možná jí občas dělá problém se soustředit vůbec na probíhající komunikaci.Jakoby odbíhala myšlenkama někam jinám.Bojim se abych časem nenudil.Jsem vděčnej vůbec za to co jsme teď prožili a žiju tim.A ty rty má tak nádherný,jak už jsem znal z fotek tak osobně překrásnou pusinku má.

""" (Pá, 2. 8. 2019 - 11:08)

Kuřecí prsa nakrájejte na malé kousky, osolte .
V hrnci rozpalte olej a orestujte na něm cibuli najemno. Když začne cibule chytat zlatavou barvu, přidejte maso a nechte ho zatáhnout. Opepřete, okmínujte a přidejte mouku a kari, chvíli společně restujte.
Zalijte smetanou a nechte chvíli provařit. Vše zamíchejte a přidejte lžíci jogurtu. Jogurt rozsekne sladkou chuť smetany a dodá jí svěžejší chuť.
Pokud je omáčka moc hustá, rozřeďte mlékem.

Servírujte s rýží a čerstvě nasekanou cibulovou natí.

pro Milunu (Pá, 2. 8. 2019 - 10:08)

Kuřecí kousky se smetanovou omáčkou na kari: 400 g kuřecích prsou

400 ml smetany

1 cibule

1_2 lžíce kari

1 mouky

1 lžíce bílého jogurtu

hrst čerstvé cibulové natě

špetka drceného kmínu

olej

sůl

pepř

pro Ota (Pá, 2. 8. 2019 - 10:08)

když je teda Miluna pro tebe smysl života, tak proč pro ni něco neuděláš? Vzmuž se, najdi si lépe placenou práci, potom větší byt, aby jste měl každý soukromí. Oba budete chodit do práce, Milča ti někdy něco uvaří, když budete chtít být spolu, budete, když ne, tak si zalezete "k sobě". Máš motivaci, tak to udělej. Nemusíte se přece brát ani nijak zavazovat

. (Pá, 2. 8. 2019 - 11:08)

Jen aby si to Milunka časem nehodila když má v hlavě takový myšlenky.

:) (Pá, 2. 8. 2019 - 11:08)

ona si to hází dva týdny před každou menstruací neboli krámkama jak říká, mezi dvěma menstruacemi z nudy a kdykoli po ní někdo chce, aby hýbla prdelí a něco dělala

. (Pá, 2. 8. 2019 - 11:08)

To je fakt jestli už ona zase nemá týden před menstruací? :) To jí pak hrabe nějak.No je to síla takhle žít.

Miluna (Čt, 1. 8. 2019 - 22:08)

Já sem to prostě myslela tak že to chci udělat až přežiju rodiče a děti budou mít už svoje životy,tim už nikomu nastarosti nebudou.A jestli má člověk pojít sám od sebe nebo to zabalit sám už je jedno.Furt posloucham že sem blázen tak aspoň budou mít důvod proč to říkat! A teď sem byla s klukem na procházce a o ničem.Akorát mi začli otékat a svědět dlaně! Tak můžu já si v klidu něco užít?!! Já tu fakt sem jen proto abych neublížila rodičum,jinak nevidim v tom smysl proč existovat.Tak baví mi třeba si pustit videa nebo hudbu ale držet jen kvuli tomu do stáří no nevim nevim.A kdyby se mi rozjela ta fatálka tak to je jasně pro mě konečná.Otíku neboj nenecham,budem se navštěvovat.Za pár dní přijedu já.Jen skoda že mi nemáš v pohodě že prostě žiju s takovimhle názorem a nevim jestli se to někdy může ještě spravit nebo zlepšit.Obávam se že věkem to právě může být ještě horší.Ale jestli ti fakt pomáham když sem takováhle tak je to jedině dobře.

Ota (Čt, 1. 8. 2019 - 23:08)

Pomáháš mi miláčku hodně protože i já mám takový pohled na život.Nevidim v něm moc smysl.Proto jsem psal že jsme stejnavě naladěný.Ale když jsem tě měl u sebe bylo mi úplně jinak.Teď se cítim šťastnej ale je to jen tebou.Bez tebe by bylo zpátky temno a prázdno.Kolem mě jsou všichni jiný,proto tě potřebuju, ať pro tvou krásu či povahu.

Reklama

Přidat komentář