Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Ne, 4. 8. 2019 - 18:08)

Milu, já vím, že nerada slyšíš, když ti neříkám sladká slůvka. Ale mám dojem, že s eu tebe začíná zkracovat doba jednotlivých fází deprese a mánie. Říkám ti to proto (vím, že k psych pro léky si jít nechceš), aby sis uvědomila, že o, co dnes prožíváš je jen deprese, špatná funkce mozku a když máš takový ten euforický, plánovací den, tak to je to samé jen z opačného konce. prostě si říkej, to co cítím teď není realita. Třeba se z toho vyspíš, třeba se zklidníš prací nebo přijde nějaká událost, kterou budeš muset řešit a nebudeš se tak moc zabývat sebou

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

Ale to vařim a peru ale tady nejde o tohle ale o to jak se pak choval a tim mi přestal bavit celej on.Zprotivil se mi tim a teď je mi smutno když si vezmu jakej je tu klid a nemam už moc chuť s nim už být.Je mi líto že sem nedokázala něco a vydržet práce kvuli těm zdravotnim problemum a bydlet si sama ale tak abych se uživila,abych všechno utahla sama,k tomu by byl třeba i vyšší plat.Jen sem si potvrdila že vztahy jsou o hovnu.Jo máma to vidí jinak,táta ten je jinej a se všim jí pomáhá a je klidnej i když teda dřív chodili do práce oba ale tenhle nemá snahu doma dělat nic.Jen si celý den nalejvat příchutě do toho jeho hulení nebo si balit cigarety a pak mě peskovat když nechci jít s nim do hospody a mlel blbosti dokola už se to nedalo poslouchat ještě jak denně něco chlastal.Z nákupu přitáhl leda piva a vodku a pro nás nic nakoupit na jídlo nechtěl že prý ať si proto dojdu sama ale jíst chtěl! A teď takovej klid tady od něj.Já už nevim jak se k němu chovat až přijede.Třeba se to změní kdyby byl zase hodnej ale stejně už to je narušený.A z mých zkušeností zjišťuju že fakt vztahy jsou k ničemu.Ale člověk byl mladej a blbej,ještě před pár lety sem hledala vysněnej ideál a nějak sem si představovala všechno jinak.Ještě do toho ty chutě denně na sex,teď už naštěstí se to zmírnilo ale až teď člověk ve 31 letech vidim jak to vše je.Já vim jak jste mi psali že všude je něco ale jak teď tady vidim ten klídek nechce se zpátky vracet do reality s chlapem.Vyhodit ho se zatim bojim tak mi čekaji zase posraný dny.Přemýšlim i jak se ho zbavit aspoň časem aby to teď nevypadalo tak blbě sotva si tady vše zařídil a zaplatil.

Lalla (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

Jo a víš, že tvé vztahy mají životnost několik měsíců a i to je pokrok oproti tomu, jak jsi žila dříve:)

Lalla (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

Milu, neber od něj žádné další peníze a ten řidičák mu začni splácet. Jinak se do toho zamotáš. To víš, to jsou ostří hoši z východu a ne Jirka, který ti přistoupil na vše. A ať ti nepřijde na to, že mu zahýbáš nebo někoho jiného sháníš jak tehdy ty ženy kamarádů od Denise

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

Jo to neni Jirka i když s nim jsme se pak poprali jak mi zlomil prst.Ale jinak je ostřejší než Jirka to je pravda.Tak ja si to auto teda nebudu radši nechávat kupovat co?

Miluno (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

Za ty prachy chce chlap teplé jídlo, teplou postel a čisté prádlo, jen ty chceš jen ty peníze. Vlastně sem tam tu postel, když máš náladu.

no (Ne, 4. 8. 2019 - 15:08)

ukrajinci mají trošku "jeskynní" život. Jedna ukrajinka vyprávěla, že jí manžela určili rodiče, byl to muž od nich z ulice. On se jí nelíbil, ani ho neměla ráda, ale časem si zvykla. Mají spolu dvě děti. Třeba si i Sergej myslí, že si Milča zvykne ....

:) (Ne, 4. 8. 2019 - 15:08)

U nás seděl jeden ukrajinec na trávníku.Nejdřív telefonoval.Pak ukončil hovor,nahlas si prdnul a pak odjel na skládačce.Říkal jsem si jestli ten tvůj krasavec je něco podobnýho:D

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Zítra budu volat na práci abych doma nemusela být tak často akorát mi sere jak sem ještě omezená dětma.

Návštěvník (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Tak si promluvte, aby se odstěhoval, jinak se ti bude vracet se špinavým prádlem, osouložit tě a sem tam tě proflákne.

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

Ale když sem to při těch hádkách co vyvolával naznačila aby odešel že to nebudu poslouchat,tak mi řekl že bych byla pěkná svi.ně kdybych ho najednou nechtěla a že by to nedopadlo dobře.Že by nesnesl aby někomu pomohl,dal mu šanci na změnu,tim myslí autoškolu,auto a jak teď vše platí a pak bych otočila a vykopla ho.Myslim že sem si sama podřízla větev pod sebou.

a (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

tak snad nejsi úplně blbá a ty peníze od něj neber, můžeš to zastavit, stejně to nedopadne dobře. brát si peníze od někoho, s kým se znáš dva měsíce, no nevim

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 15:08)

Co myslíš že nedopadne dobře? Autoškolu už mam zaplacenou,jedině to auto od něj nebrat ale tak se odsuď prozměnu nehnu.Ještě když tady v Písku neni volný místo v nemocnici.Achjo,vydržet se tak uživit a ještě aby to pokrylo splátky i alimenty ten plat.Je to strašnej rozdíl jak tu doma mam klid bez chlapa i s dětma je to teď v pohodě.Vůbec mi on nechybí i když nepíše.Jako projelo mi hlavou proč nepíše že se nezeptá jak se mam ale nadruhou stranu mi prostě nechybí a sem ráda že tu zatim neni.Sakra kdybych tak byla od začátku normální a věděla předem jaký to je o ničem ty vztahy tak bych si žila jinak.Zase to musim vypisovat protože mi svírá smutno.Cítim takovou nejistotu.Přitom máma semnou nesouhlásí.Říká mi že sem hloupá pokuď bych se ho chtěla zbavit že ona je s tátou čtyrycet let a že když mi Denis nechal že bych měla byt ráda že se mi ujal on.Na jeho chování mi říká že to nemam poslouchat a nebo jít pryč a nebo když po mě něco chtěl že sem pro klid mu to měla splnit.

a (Ne, 4. 8. 2019 - 16:08)

ty si Miluno fakt myslíš, že by každý chlap měl být hlavně rád, že existuješ a ty pro vztah nemusíš nic udělat? Mně z tvého psaní vyplývá, že ti pořád něco vadí, kromě peněz teda

... (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

To už má nejspíš zaplacený.Ale to auto bych teda nebrala.

a (Ne, 4. 8. 2019 - 14:08)

kdo ji bude živit? Zase rodiče, Nebo půjde zase šlapat? Nech to být

Miluna (So, 3. 8. 2019 - 20:08)

Díky Sany že sis vzpoměla a anonyme.A jak se máte? Sem si uvědomila že už dlouho nepsali Alešek a Miuška.Chybíte mi taky.

Radka (Ne, 4. 8. 2019 - 11:08)

To je fakt už jsem je tu dlouho neviděla.A co ty? Jak užíváš doma klidu? A co Sergej,už se ti ozval kdy přijede domu?

Miluna (Ne, 4. 8. 2019 - 13:08)

Ne vůbec mi nepsal nic ani já jemu.No sem trochu v nervozitách až přijede nebo až napíše.Po tom jeho chování už se prostě trochu bojim jak už znam jak se umí předvést.

Návštěvník (So, 3. 8. 2019 - 13:08)

Sanitářka je dost náročná a špinavá práce.Co se ti na tom líbí? Taky přeju k svátku.

Reklama

Přidat komentář