Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Nazdar koukám výživná diskuze pár stále stejných s nicky a pevnými nervy a pár třeskutě vtipných.

jo (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

ujela jsem a zachovala se stejně jak na. Jinak slovo holka může být brána různě. V některých končinách a dobách holka znamenala něco jako děvka, jinde náctileté slečny a jinde ženské, které mají co říct. Jak ty definuješ holku?

Miluna (Po, 5. 8. 2019 - 18:08)

Tak sem už doma.Už mam po školení autoškoly i emaily sem rozeslala na práci.A už mi to nedalo a dopoledne sem Sergejovi napsala a do teď neodepsal.Tak nevim co si mam myslet?? Jestli s nim něco neni nebo mi chce takhle ubližovat.No sem z něj ve stresu a nevim co si myslet,sem v nejistotě a nevim jak se mam uklidnit.

Návštěvník (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

To je nějaký divný Miluno že ti neodepsal,jestli jindy odepisoval.

Lalla (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Ano, pochvala je silný motivační nástroj. Velmi často zde M. chválíme jakmile svitne naděje ke změně. Naposledy jsem chválili (jestli se nepletu) konstatováním, že udělala velký pokrok od dob, kdy jeji život ovládali cikáni. Prosím, no, tvoje příspěvy jsou pod tímto nickem?

Ota (Po, 5. 8. 2019 - 14:08)

Určitě Lallo nepíšeš zbytečně.Mně si hoodně pomohla k zhubnutí.Probrala mi tvoje věta že nežijeme jen pro jídlo ale žijeme že se najíme,tak nějak to bylo od tebe napsané.A zdravim Andrej.Včera jsem byl nějakej hotovej ale Milunce píšu na profil.A je tam kamarád jako skladník spokojenej?

Lalla stará vědma (Po, 5. 8. 2019 - 12:08)

Tak zkoušim, jestli to sedí. Prej ne. Ale hele, vím, že jsem psala dlouho a zbytečně.

no (Po, 5. 8. 2019 - 13:08)

nevím jestli dlouho, nevím jestli zbytečně. Povzbuzení pochvalou zbytečné není ( Andrea? )

? (Po, 5. 8. 2019 - 11:08)

Velký její plus je že se odprostila od cikánů.Už si ale nepamatuju co byla ta její pomyslná tečka kdy to s nima ukončila?

ale (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Nekecééj a pořádně čti, sice to tady neřekly, ale psaly.

Anonym (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Nepsaly,jestli poučujou i doma, tak to jsou jejich starý fakt chudáci,no unuděný důchodkyně

Anonym (Po, 5. 8. 2019 - 10:08)

Dobře,si to napsal anonyme,ty dvě starý vědmy jsou hrozně chytrý, furt poučujou ale tohle neřekly

Bože (Po, 5. 8. 2019 - 17:08)

ty jsi chudera. Nemáš co říct, doma za služku, ve škole ti to moc nešlo, sice mladá třicítka, ale prdel jak štýrskej valach. Zalez a nech ty holky psát, když z tebe padají jen jedovaté sliny

Ondra (Po, 5. 8. 2019 - 17:08)

Jak poznáš z anonymu že je mladá třicítka?:)

Bože (Po, 5. 8. 2019 - 18:08)

:) prdelatá třicítka :), poznám to z té zaprděnosti a zbytečné zbabělé útočnosti

No nevím (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

ale Ty zase urážíš a útočíš. Nejsi o nic lepší. Ty bereš ženský před důchodem za holky? :)))

Sany11 (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

Tak protoze asi to byla narazka i na mne, tak se ozyvam.Tak zaprve , nejsem jeste pred duchodem.:D Zbyva mi do nej jeste pres 10 let. Ale pro nekoho je to mozna pred duchodem. A jestlil si myslis, ze si zensky, pred nebo i po duchodu, nerikaji holky, tak jsi opravdu zaprdena (y).:D

Tak (Po, 5. 8. 2019 - 20:08)

já se taky ozývám. To "zaprděná" nepsala mě, protože já tu nic na Vás nepsal. To byla jen reakce a že jsem napsal (holky před důchodem), to přece není nic špatného. Tak nazdar školačko.

Sany11 (Po, 5. 8. 2019 - 21:08)

Nazdaaar! :D No skolacka vekem sice asi nejsem,ale jinak se porad ucim. Clovek se uci cely zivot. ;) A kdo se ve vas ma vyznat, to mi rekni.

Pils (Po, 5. 8. 2019 - 06:08)

Milu, nemáš to v životě lehký, to je fakt. Ale je spousta těch, co to mají mnohem těžší. Třeba jsou na vozíku a závislí na jiných. Ty jsi krásná ženská a umíš s tím zacházet, proto to vždycky nějak dopadne, bohužel, svou situaci nedokážeš vyhodnotit reálně a proto ty konce. Jsi prostě jako na houpačce. Tak zatím čekej, až potkáš někoho dalšího, ten tě třeba z téhle situace vysvobodí. Já jsem proti tomu, aby muži využívali svou sílu a ubližovali ženám, takže v tom tě chápu, UK by zasloužil. Měj na paměti, že musíš být soběstačná, abys takové situace v budoucnu vyloučila. A je dobře, že sem píšeš, je to vlastně terapie.

Reklama

Přidat komentář