Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:(((((( (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Miluna
Odpověď na Miláčku když ho máš už doma a
Máš pravdu.Jak se ukázalo nechtěla bych být bez něj uplně.Jen stačí nebýt s nim denně ale vědět že ho mam než vůbec nikoho.A ty a já tak víš že tě mam moc ráda ale teď je toho na mě hodně.Zase si nějak nevěřim.Nějak se rychle unavim a klimbam už teď tady a to sem vcelku vyspalá ale klimbam už od 23h a teď být na noční nebo vstávat na ranní ve 4h,no hrůza.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

ručičky nebojte sééééé, vy makat nebudetééééé

:-) (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

ta se nikdy nepoučí

Andrea (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Myslím, že to je minulost, každý dělá chyby a ty bývají mnohdy poučné, však to Milča vi

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

Občerstvení a párky z domova, dětská sleva jízdného a možná se dají párky opékat i v té blízké přírodě. Mohla na to myslet dříve, třeba když kráčela do svého oblíbeného baru. A peníze na návštěvu Milánka neměla?
To čekala, že je tam bude Štefan všechny živit?
Za Milánkem nejedou, takže peníze by snad měla mít,že.

Andrea (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

Jistě, piš si co chceš,hrady, zámky,cesta, případné občerstvení něco stojí,nejsem asociální,tak to chápu,tak a nyní se do mě opri,nic jiného ani nečekám

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

Batoh na záda, vlaky a busy mají skoro zadarmo. Najít se dá na netu hodně míst, kde se dá dojet bez auta. Kolem rybníčků je pro ně nuda. Co tak jet na borůvky, hřiby. To jezdí s babičkou, že. Ale takové tůry s tím batohem by měly dělat především s řtebou,hodně jim dlužíš.

Andrea (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

Anonyme,nech už tu Milcu být, všichni moc dobře víme, že poslední věc u puberťáku,je trávit prázdniny s nudnymi rodiči, prostě na to přijdou časem,no a Milča zatím ani nemá moc financí,tak to teď zkrátka nejde, až bude mít práci bude líp, přece je nebude tahat za nohu, když nechtějí

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

S tebou si nepíšu a co a kdy budu psát je na mně.

no (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

Jsou ve věku, kdy potřebují akční vycházky. Tyhle zdravotní, s pozorováním pole, jsou snad pro předškoláky. To se nediv. Ale výlet na nějaký hrad, nebo jsou různé aktivity, pod stan u jezera, opékání párků, grilování. To by je třeba zaujalo.

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

Ty párky a grilování budou mít teď u těch příbuzných.Jinak já sama zatim bez papírů a bez auta s chlapem kterého to nezajímá se s nima na hrady a zámky bohužel zatim nedostanu.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

jen nekecej. Kolikrát tě holka prosila, abys s ní jela někam vlakem, někam se podívat, trochu dobrodružství. A že se nechtějí jít koupat k vodě? Musíš je to naučit, umět to zdůvodnit. Jenže ty nejradši sedíš v bytovce. To jsou ty nižší sociální vrstvy, které si jen stěžují a nechápou, že získat zažitky je třeba obětovat pohodlí.....Na jaké zážitky s tebou budou vzpomínat? na chlapy doma? toulavou matku, co běhá pod mostem, spí na záchodech a občas něco ukradne. Rodičům peníze....pro dceru už je to normální, jak tě asi má brát teď, když se celé měsíce válíš doma a pak se s nimi chceš JIT PROJIT????

a (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

V přírodě myslíš asi procházku do parku a zpět?

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 14:08)

Ne v přírodě myslim pole,louku,les kolem rybníků a řek.Ale nebaví je to tam semnou.Když jim řeknu ať si sebou vezmou kamarády tak jen posloucham že kamarádum se ven nechce a nebo že jsou některý u babiček.Cokoliv vymyslim v přírodě tak ohrnujou nos.Ani venku koupat se nechtěji! Leda tak na Mc Donald,Kfc,pizzy to se zlákat nechaji.To stejný Sergej,jen na jídla a hospody ale na přírodu mi těžce sere.Kdyby mi Denis nenechal ten byl jinej a uměl vymýšlet aktivity:'( a měl plno kamarádů kde i byli děti v mých věku ale bohužel už ho asi zpátky nikdy nedostanu.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 15:08)

jakože by se s tebou šly procházet? výsměch leda

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

ty ale nepracuješ a kde jsi s nima byla minulý měsíc vždyt se za chvíli prázdniny skončí

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 13:08)

Byla sem s nima po městě a v přírodě.Včera sem jim znova nabízela procházku do přírody a už jít semnou nechtěli,proto sem psala že mi srali včera.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 12:08)

to bylo pro Milču

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 11:08)

Já se s tim probudila v 6h ráno.A takhle se to zhoršilo.Už sem si vzala paralen teď v 11h.Bojim se abych udržela v sobě aspoň pár kousnutí snídaně.Sergej se ještě válí a mě se chce nahlas křičet i brečet ale musim to dusit v sobě.By se mi lekli tady kdybych předvedla to co potřebuju ale nemam tady kam se jít vykřičet,všude někdo je.Je to strašný.A díky za radu ten mátový čaj,ten sem tu nasla akorát jsou v něm ještě i jiný bylinky ale zkusim to až dopiju černej.Jinak jak mi tu nikdo píše ten režim dne tak se bojim jestli si mi nepředstavuješ že jen sedim? Ja tady doma dělam všechno,ostatní nic takže teď poslední dva dny sem zametala,vytírala,prala,nákupy obstarávala,vařila.Chodim na ty procházky.Zrovna tyhle poslední dva dny sem byla dost v pohybu,tak nevim co mi to zas teď chytlo.Nemění se tlak vzduchu? Nebo zas mam před ms ale nic mi tentokrát jinak nebylo a nebo jestli sem neusla nějak blbě.Ale ta hlava bolela tak divně a jinak než migrena,až teď bolí k podobě migreny.Dala sem tu sprchu,o trošku to zlepšila,nebo už začíná působit i ten lék.A jak se někdo ptal co mi baví tak procházky,restaurace,internet,videa,hudba a dál nevim ale v tomhle stavu sem ráda že vůbec koukam.Nejdřív sem myslela že už ani nenapíšu jak mi bylo blbě.Ale mam už takovej strach,sama ze sebe když to vidim co se mi pořád děje.A to ještě jak sem napsala email na tu Sanitářku tak sem tam na příští týden pozvaná,jenže včera sem pak na jejich inzerátu četla že maji podmínku nejméně vyučení a to nemam když mam jen základku.Tak teď nevim co mam dělat???

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

Ne s dětma sem nebyla kvuli Štefanovi.A jinak dneska od probuzení je mi dost blbě.Sem se probudila a nejdřív pocit na blití a zatuhování za krkem a teď se mi rozbolela hlava a bodá mi i v ní a za krkem a hlavu jak ve svěráku a je mi blivno.To je život jak svině tohle pořád!! Už mi to nebaví jen každou chvíli něčim takhle trpět!!! A zrovna když je tu chlap aby mi viděl pořád jen jako chcípáka!!!!!! Sem už nepoužitelná když to vidim taková sračka a troska,tak co semnou už kur.va!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář