Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

Trefit tě může i před barákem.Zase výmluva.Dají se na netu najít různé jiné prázdninové aktivity.Ale ty nechceš.I práci si nehledáš.A tolik ti tady radili.

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 21:08)

Může ale víc tě trefí v lese pod stromama.A jak sem psala na práci mam jet příští týden ale jak sem zjistila maji tam napsaný minimálně vyučen a tak nevim co jim mam říct? Jestli mam přiznat základku nebo ne? A 21:07 on se vrátil ze stavby a přivezl peníze a má i nějak bloklý záda,proč myslíš že by někde něco dělal???

a (St, 7. 8. 2019 - 22:08)

jak přiznat? Musíš uvést nejvyšší dokončené vzdělání. Miluno, ty chceš začít lhaním? Jsi se zbláznila? Netrefil tě ten blesk už?

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 22:08)

Nechci lhát ale jestli chtěji doklad nebo daji na to co kdo jim řekne???

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 22:08)

No ale když tam maji podmínku vyučen a řeknu základní tak budu mít třeba smůlu a rovnou mi odmítnou:-( a kdybych řekla vyučena tak jestli by chtěli doklad? Záleží jestli to tam taky nemaji jentak.Na stránkách nemocnice měli asi základní a na tom práce.cz sem koukala že maji vyučen.

Miluno, vzpamatuj se (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

vzpamatuj se, samozřejmě, že tě odmítnou a když budeš lhát, tak si to zjistí. A když nezjistí teď, tak na to přijdou časem na personálním a tebe budou žalovat u soudu pro podvod. Svatá prostoto

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

No než začne mít chuť na stoličnaju.

Miluna (St, 7. 8. 2019 - 20:08)

Do kempu by se mi ani nechtělo kvuli bouřkám.Jak to teď trefilo nějakou ženskou co sem četla.Já sem vděčná že je na mě teď Sergej hodnej že jsme se oba sešli jako na začátku v dobrym a že tu teď doma cítim klid a pohodu tak za to sem vděčná a vážim si toho.

sleduji (St, 7. 8. 2019 - 18:08)

a mám přehled

no (St, 7. 8. 2019 - 18:08)

asi jsi tady pořád, když to tak sleduješ

sleduji (St, 7. 8. 2019 - 18:08)

co je tady najednou chytrých anonymů, zajímavé buď tady není žádný nebo hned stádo

Michal (St, 7. 8. 2019 - 19:08)

Nebo jak začnou psát dva,tak se lidí rozepíše víc.Já třeba většinou jen čtu.Ale přehled mám taky;)

noo (St, 7. 8. 2019 - 18:08)

Ta tady někdo rozjel diskuzi o dětech a to vždy v souvislosti s Milčou táhne

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

A do Německa také.

Pavel (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Jsem zvědavý, jak si poradí s autoškolou.

ale lidi (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

ona to prostě nezná. když k tomu člověk není od dětství aspoň trochu vedený, tak ji to nikdy nemohlo bavit. Neví nic o umění, nečte, nic ji nezajímá. Co pak po ní chtít. Oni aspoň něco stejně zařídí vše rodiče, teď někde děti opékají buřty a to je dobře. Ale jí nedochází, s čím si ji ti děti spojují. S maminkou, která s nimi chvilku postává před obrazem a ríká" Hmmm, docela hezký...jak se ten malíř jmenoval? a kde tu krajinu namaloval? tady někde kolem Písku? ne mami tady na cedulce píšou, že jezdil malovat do Chorvatska...to prostě nezažijou…….stejně tak výkřik: mám ve spacáku mravence, pomooooc, hahaha mami nech toho jsou to jen mravenci a zítra bychom si mohli udělat lečo na tom kotlíku na ohni.....

tak (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

tipy jsou fajn, ale ne pro Milunu. Sama kdysi psala, že moc nemá nápady. I kdyby jste jí navrhovali vše do detailů, chybí jí realizátor. S tohohle důvodu se jí stýská po Denisovi, on zábavu vymyslet a uskutečnit uměl.

.. (St, 7. 8. 2019 - 16:08)

Přesně...Miluně chybí vůdce nebo organizátor,který by měl nápady a někam by je vzal.Připadá mi že sama si neumí poradit.Jednou psala že si neumí ani zařídit výlet a zabalit věci.A s ukrajincem nic neni.Škoda že jí Denis nechal,s nim by se měla líp.

Ale (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

umí. Do Karlových Varů si taky udělala výlet. Sama.

Návštěvník (St, 7. 8. 2019 - 17:08)

Tak v tom případě umí jet jen sama:) zabilí věci jen sobě a o víc se nestará.

Reklama

Přidat komentář