Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Otíku (Čt, 8. 8. 2019 - 22:08)

běž se léčit, jsi zralý na psych., začínáš být dotěrný jako ta štěnice.

: (Čt, 8. 8. 2019 - 22:08)

Tak teď jsem bouchla smíchy :')))) díky za rozesmání.Aby se z ní Otík ještě nezblaznil :)))))

Návštěvník (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Taky to máš jen na krátkou dobu. Miluna dlouho nikde nevydrží, má to podobné, jako se vztahy.

Radka (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Ale proč bych to měla mít já na krátkou dobu?

rady,rady,rady (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

a pokud někam nastoupí, tak zase jen na pár týdnů, tak na co ty snahy?

Radka (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Třeba už jí něco sedne.Mně teď sedla ta práce v bufetu.Je to docela lítačka teda ale nadruhou stranu zrovna jsem chytla dobrou partu.

čtenářka (Čt, 8. 8. 2019 - 20:08)

kam se poztráceli Mia s Alešem?

Ota (Čt, 8. 8. 2019 - 15:08)

Tak to asi broučku nepřijedeš co když je hodnej.Musim žít z těch vzpomínek abych to zvládal.Kdyby jsi aspoň šla na profil.Nechci tě nutit,ale chybíš mi.A v posteli je asi lepší než já co?

Sany11 (Čt, 8. 8. 2019 - 14:08)

Ja si myslim, ze relevantni je to, co stoji na strankach nemocnice.Takze nemusis rikat, zes cetla neco o vyuceni na strankach prace cz a uvidis. Bud je presvedcis nebo ne. Nic horsiho se stat nemuze. A pokud maji nedostatek, jakoze asi maji ,tak te treba vezmou i bez vyuceni. Drzim palce, Milu.

Miluna (Čt, 8. 8. 2019 - 13:08)

Já sem teď už byla jezdit,instruktor mi volal a mě se to hodilo tak sem byla jezdit a to docela šlo.Jen fakt dávat hodně pozor na okolí a značky ale samotný ježdění mi docela jde protože už mi to tenkrát učil táta i Jirka a Alča tak to pro mě neni uplně něco novýho tak ty základy sem uměla.Tak Lalla mi to dobře vysvětlila proč to chtěji tak teď už to chápu.Požadavkem na vyučení se někteří tak trochu sychrujou i když teda zrovna tahle práce co sem pročítala tak z 90% výučák nechtěji.A Lallo bylo to tak že já se nejdřív ozvala na email ze stránek z nemocnice a personální mě pozvala a mam tam mít i schůzku s hlavní sestrou nemocnice.No a ty požadavky o vyučení maji napsaný na inzerátu z práce.cz..Tak sem se rozhodla na radu ostatních že tam teda pojedu i tak.Dneska mam rozlítáno,dopoledne ty jízdy a k večeru pojedeme se Sergejem do Budějovic,něco tam potřebuje pracovně a pak že mi veme do restaurace.Nálada se mi zlepšila protože je teď ke mě hodnej a nepije a ani tu teď moc nefouká tu el.cigaretu.A v noci byl sex a nějak dost dobrej.Tak mi řekněte to to takhle nemohlo fungovat předtim??? Toho útočnýho a vzteklýho z něj vyvolal chlast a teď je jako kdyby tamto on nebyl.

Lalla (Čt, 8. 8. 2019 - 14:08)

a děláš dobře, že tam jedeš. všichni jsme se shodli na tom, že lhát nesmíš. Ale jak psala Pils, zkus se je zaujmout. (S tím vzděláním jsi to snad pochopila na ně nezlob mají právo to chtít)

Lalla (Čt, 8. 8. 2019 - 08:08)

Milu, vyber si z našich rad, ale určitě to nevzdávej

die (Čt, 8. 8. 2019 - 08:08)

Miluno udělej to jak ti radí Pils. Už nevolej zajeď tam a myslím že máš velkou šanci že tě vezmou.

jj (Čt, 8. 8. 2019 - 12:08)

osobní kontakt dá za desítky mailů a telefonátů. Milu, neboj se zkoušet, sanitářský kurs taky patří do kolonky "ochota se vzdělávat" a děláš si řidičák, to je taky učení. Překážky jsou všude nějaké, záleží jak se k nim postavíš. Pils a die to vystihly přesně, šanci máš

Miluno (Čt, 8. 8. 2019 - 07:08)

V tomto nepodváděj. Hledej dál, možná se najde práce kousek dál, ale když doděláš řidičák, nebude to pro tebe problém.

Pils (Čt, 8. 8. 2019 - 06:08)

A já bych tam zase na místě Milu prostě jela, zdůraznila zájem a ten sanitářský kurz a čekala, jak to bude dál, Klidně se může stát, že se o to místo bude zajímat jen Milča a pak ještě někdo bez vyučení a bez sanitářského kurzu, a pak má velkou naději se tam dostat. Vždycky všechno záleží na všech náhodách a hlavně na tom, jaký udělá dojem a jestli bude rozhodujícímu člověku sympatická. To je moje zkušenost, sympatie a antipatie hýbou našimi životy i dějinami. Milu - hodně úspěchů! A kdyby to neklaplo, klapne něco jiného, jen musíš chtít.

Miluna (Čt, 8. 8. 2019 - 00:08)

Tak to nevim jestli to vůbec má cenu tam jet.V emailu se mi na to neptali a nechápu na co chtěji vyučenýho.V předchozí nemocnici stačilo základní vzdělání a podmínka byl Sanitářský kurz ten vyžadujou z 99% všude.A nechápu k čemu tady pomůže kdybych byla třeba prodavačka a neměla Sanitářský kurz.To je fakt nemožný tohle! Jinak chápu že je to jak píšete.Ale nevim jak na mě může být poznat že nemam vzdělání??? Kdybych měla učňák prodavačky nebo kuchařky co by bylo jinak??? Přece důležitý je že sem složila zkoušky k povolání Sanitářky jako ta sestra složila k povolání maturitu:-( achjo..a nemocnice kde chtěji základní už jsou dost dál že bych musela být už jen na ubytovně a s tim máma nesouhlasí kvuli dětem.To abych šla Sergejovi líbat nohy že mi přivezl peníze a zaplatil složenky.

Lalla (Čt, 8. 8. 2019 - 00:08)

Milu, nezkoušej podvádět, s tím souhlasím. Kdyby ti to prošlo a pak došlo v nemocnici k nějakému průšvihu, a ten se vyšetřoval, tak by to byl opravdu podvod. Být tebou, tak tam ještě zavolám, jestli opravdu chtějí, aby byl sanitář vyučený. (Ono být vyučený prostě znamená, nejen odbornost, která by tady nebyla důležitá. Znamená to i schopnost prokázat, že se člověk umí něco naučit, překonávat překážky atd., to je to důležité). Naopak ten sanitářský kurz by takového uchazeče nechali dodělat, dokonce to někde uvádějí, to je ten požadavek "ochota dál se vzdělávat". Ale možná je to jen nedorozumění, být tebou, tak tam ještě zavolám nebo se zeptám odpovědí na ten e mail. Jak jsi se vůbec dozvěděla, že chtějí vyučení?

:)) (St, 7. 8. 2019 - 23:08)

Miluno, chápeš, že na tobě je poznat, že nemáš žádné vzdělání? Navíc oni mají v předpisech přesný popis toho, co musí uchazeč splňovat. Nebo si myslíš, že tam mají třeba zdravotní sestry, které nemají a maturitu a řekli, že ji mají? Dostaneš se leda do průšvihu.

haha (St, 7. 8. 2019 - 21:08)

Ona se nevymlouvá, jí je to jedno. Ukrajinec si někam na týden odskočil bez ní a vyšukanej se vrátil po týdnu. Karta se obrátila, to není jak za Jirky a Fanouše, kterým mohla honit společně prdelní ďoury

Reklama

Přidat komentář