Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Na tebe (Pá, 9. 8. 2019 - 16:08)

čeká jedině tak chocholoušek. Nebude trvat dlouho a dostaneš se tam. Už to u tebe není normální.

pro Ota (Pá, 9. 8. 2019 - 15:08)

psát ti, aby sis udržoval odstup je už asi zbytečné? Brát někoho jako inspiraci a být na něm závislý jsou dvě rozdílné věci. Čteš tu snad dost dlouho, abys věděl, že kdo se stal na Miluně závislý, nedopadl dobře

Miluna (Pá, 9. 8. 2019 - 12:08)

My jsme přijeli včera dýl ale bylo to dobrý.Ale sem s nim dneska čtvrtej den co se vrátil a nejsem si jistá jestli v pondělí jde do práce.Bojim se ho zeptat ale nějak skuhrá se zádama.Jako jít měl ale nevim jestli kvuli zádum pujde když skuhrá.A Lallo jinak už ty podmínky chápu nemocnice ale jak by se mi mohlo podařit zaujmout? A jinak jak jste tu někdo psal o tůrách s dětma tak já bych musela jedině někam jet na večer.A teď třeba být zalezlá.Vždyť teď je venku tak hnusně.Koho to může bavit v tomhle vzduchu hnusnym někde??

Lalla (Pá, 9. 8. 2019 - 18:08)

Milu, zaujmeš tím, že budeš milá, a hlavně přirozená. A snaž se zdůraznit, že tahle práce je to, co tě opravdu zajímá

tak (Čt, 8. 8. 2019 - 22:08)

nevím co je tady k smíchu pozor aby jsi nepraskla náno

: (Pá, 9. 8. 2019 - 11:08)

No tak mě to rozesmálo no.Nevim kdo to psal,ale aby jsi se fakt nepodělal že se někdo zasměje.

___ (Pá, 9. 8. 2019 - 10:08)

Blbe ty musíš být v reálu ale suchar

Ty (Pá, 9. 8. 2019 - 09:08)

aby ses náhodou neposral. Je to pravda, že ten Ota už magoří. To není normální chování, ale chování cvoka.

8 (Čt, 8. 8. 2019 - 23:08)

Otiku, Otiku, ty jsi fakt vůl

Ota (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Milunko já už jsem na tom tak že když nepíšeš tak jsem kontroloval dopravní web jestli jste dojeli dobře do Budějovic.Asi možná ještě někde jste a nebo už jste doma ale nemáš čas psát?

Otíku (Čt, 8. 8. 2019 - 22:08)

běž se léčit, jsi zralý na psych., začínáš být dotěrný jako ta štěnice.

: (Čt, 8. 8. 2019 - 22:08)

Tak teď jsem bouchla smíchy :')))) díky za rozesmání.Aby se z ní Otík ještě nezblaznil :)))))

Návštěvník (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Taky to máš jen na krátkou dobu. Miluna dlouho nikde nevydrží, má to podobné, jako se vztahy.

Radka (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Ale proč bych to měla mít já na krátkou dobu?

rady,rady,rady (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

a pokud někam nastoupí, tak zase jen na pár týdnů, tak na co ty snahy?

Radka (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Třeba už jí něco sedne.Mně teď sedla ta práce v bufetu.Je to docela lítačka teda ale nadruhou stranu zrovna jsem chytla dobrou partu.

čtenářka (Čt, 8. 8. 2019 - 20:08)

kam se poztráceli Mia s Alešem?

Ota (Čt, 8. 8. 2019 - 15:08)

Tak to asi broučku nepřijedeš co když je hodnej.Musim žít z těch vzpomínek abych to zvládal.Kdyby jsi aspoň šla na profil.Nechci tě nutit,ale chybíš mi.A v posteli je asi lepší než já co?

Sany11 (Čt, 8. 8. 2019 - 14:08)

Ja si myslim, ze relevantni je to, co stoji na strankach nemocnice.Takze nemusis rikat, zes cetla neco o vyuceni na strankach prace cz a uvidis. Bud je presvedcis nebo ne. Nic horsiho se stat nemuze. A pokud maji nedostatek, jakoze asi maji ,tak te treba vezmou i bez vyuceni. Drzim palce, Milu.

Miluna (Čt, 8. 8. 2019 - 13:08)

Já sem teď už byla jezdit,instruktor mi volal a mě se to hodilo tak sem byla jezdit a to docela šlo.Jen fakt dávat hodně pozor na okolí a značky ale samotný ježdění mi docela jde protože už mi to tenkrát učil táta i Jirka a Alča tak to pro mě neni uplně něco novýho tak ty základy sem uměla.Tak Lalla mi to dobře vysvětlila proč to chtěji tak teď už to chápu.Požadavkem na vyučení se někteří tak trochu sychrujou i když teda zrovna tahle práce co sem pročítala tak z 90% výučák nechtěji.A Lallo bylo to tak že já se nejdřív ozvala na email ze stránek z nemocnice a personální mě pozvala a mam tam mít i schůzku s hlavní sestrou nemocnice.No a ty požadavky o vyučení maji napsaný na inzerátu z práce.cz..Tak sem se rozhodla na radu ostatních že tam teda pojedu i tak.Dneska mam rozlítáno,dopoledne ty jízdy a k večeru pojedeme se Sergejem do Budějovic,něco tam potřebuje pracovně a pak že mi veme do restaurace.Nálada se mi zlepšila protože je teď ke mě hodnej a nepije a ani tu teď moc nefouká tu el.cigaretu.A v noci byl sex a nějak dost dobrej.Tak mi řekněte to to takhle nemohlo fungovat předtim??? Toho útočnýho a vzteklýho z něj vyvolal chlast a teď je jako kdyby tamto on nebyl.

Reklama

Přidat komentář