Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Ne, 1. 9. 2019 - 21:09)

No, tak nejak. Kdyz mam nejaky cil, predsevzeti a je to spojeno s urcitou namahou (napr.), tak proste nepovolit, prekonat se, i kdyz se mi nechce, nemuzu. Ja zacala s tim plavanim napr. tak ctvrthodinou a postupne pridavala, az ted v pohode plavu hodinu v kuse a kdyz si myslim, ze nemuzu, tak si jeste pridam navic 10 minut. Nemam nejak extra pevnou vuli, ale snazim se ji trenovat.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 20:09)

Tady se nosí učetelkám kytky jen na poslední den na vysvědčení.A navíc děti maji chlapa třídního.Už jdou do devítky,teď sem se jim akorát věnovala a byla nakoupit.Ani jednomu se do školy nechce mi říkali že prý maji divný pocit jak je to poslední rok základky.A jinak já Sany na tu sanitářku mam ale teď sem tam chodila v nervech kvuli Sergejovi a vyhodili mi vlastně teda kvuli němu hlavně teď.Jinak máte toho hodně zasebou těch brigád a tolik dní dělat na ryfle ty jo,to byly teda časy co.

Sany11 (Ne, 1. 9. 2019 - 20:09)

Jo, ta prvni brigada mi vydelala akorat na ty dziny. Smely jsme tenkrat delat jen 6 hodin, protoze nam bylo 15. Staly pres 600. To by mi nasi nekoupili ani nahodou. Tak kdyz to tak spocitam, tak to bylo nejakych 20 dni po 6 hod. Tak to byl vydelek 30 KC na den. tzn. 5 KC cisteho na hodinu? No to je masakr.:D Ale zase jsme jim tam neco sezraly.:d

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

stačí jedna květina to se u nás dává i na začátku školního roku, ale hlavně jak má děti oprané a vyžehlené, je šikovná, že to stíhá

die (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

To nechápu proč by Miluna měla učitelkám kupovat kytice.

Důchodce (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Nazdar die. zase něco nechápeš?

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Nevíš co dělat?
Zítra ti jdou děti do školy, víš to? Nažehlila jsi jim věci a koupila kytičky učitelkám?

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 18:09)

Jako tohle je tak o nervy jak člověk neví co dělat.Už to tu zas nezvládam.Už do mě vidí i že hraju a přetvařuju se,už nepomáhá nic.Už je mu to divný.Já vim že je to moje chyba že sem ho nakvartýrovala ale o to je to pro mě horší.Se nenávidim!!!!! Je mi špatně už i ze sebe,z toho jak mě vyhazujou i z prací a že pak musim žít tak jak nechci.Z toho posranýho života.Já chci být jako vy,určitě takhle hnusně nežijete.Proč nejsem jedna z vás.Je mi to tak líto.Já nevim jestli se mi to zdá nebo ne ale působíte na mě že vy žijete v pohodě.

Sany11 (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Pokud nemas na praci sanitarky, musis zvolit praci na kterou mas. Byt by to byla ta uklizecka. A predstav si, ze ja jsem si zamlada chodila privydelavat jako uklizecka, protoze mi penize nestacily, kdyz jsem ucila bez dodelane skoly a studovala. Chodila jsem uz od 15 na brigady do fabriky. A jsem tady jeste. Ale ty si vzdy zvolis tu zdanlive nejlehci cestu a pak se litujes.

Lalla (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Jsi mi připomněla, jak jsme na gymplu po škole chodili uklízet ulice. Bylo za to tehdy 50kčs na ruku. A taky chmele, brambory a i ta továrna. Na tu si vzpomínám ráda. Tam tehdy Ustav kosmetiky plnil do tub krémy na obličej. Byl na to stroj a hodně monotonní práce A přísná kontrola.Nikdy jsem doma neměla takovou zásobu krémů :)

Sany11 (Ne, 1. 9. 2019 - 20:09)

Chmely, to byla samozrejmost. Od dratkovani, po zavadeni, pres sklizen. spalo se na cimrach, kde nas bylo snad 60, par hajzliku pro vsechny, zrovna tak sprchy. Brambory, repa, k tomu o vikendech nekdy to fabriky. O prazdninach to same.."nejlepsi" bylo, kdyz jsme delaly s kamoskou na tzv. sondach a nekdy nas nechali myt takove male kloboucky v toluenu. To by se Milce asi mooc nelibilo. Nam taky ne, ale co se dalo delat. Prachy se nam libily. Vedouci na tabore atd. Z toho jsem si finacovala hadriky a nekdy i kus prazdnin. A nejvic se mi libila moje prvni brigada v 15, ve vyrobne dortu. :D ale tehdy mi to nevadilo, dokazala jsem se tam protahnout mrizi u okna. Akorat doma uz jsem nic nejedla.:D

Lalla (Ne, 1. 9. 2019 - 20:09)

Přesně. Já si dokonce vzpomněla, jak se jmenovala ta chmelová vesnice: Velká Černoc, tuším. Jo a vedoucí na táboře... A rodiče taky: chceš džíny z Tuzexu, tak si na ně vydělej aspoň koruny, haha. Jo a pomocné práce v cukrovaru, ty byl taky masakr. Ono je dobré, když si tím člověk projde

no (Ne, 1. 9. 2019 - 18:09)

Přece Denis, už to rozjela.

die (Ne, 1. 9. 2019 - 18:09)

Milunu tak mu řekni že v tom smradu nemůžeš žít. Tak aby s tím v bytě přestal nebo aby se odstěhoval. Já bych to taky nesnesla, přitom normální cigarety dokážu přežít i když lepší je to bez.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 19:09)

Tak aspoň ty mi v tomhle chápeš Die.Já to mam jako ty,cigarety přežiju protože ty vytáhne a jde na balkon a víc neřeší.Ale to svinstvo do elektronických,s tim je tolik sraní než si to připraví.On teda se na balkon snaží lézt s tim většim co je cítit ale když si to namíchává tak to smrdí a co až bude zima.A krámů co z toho má roztahanejch.Ale říkam mu to často.

jo (Ne, 1. 9. 2019 - 18:09)

on se odstěhuje a Milunu bude živit kdo?

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 18:09)

tvoje chyba, nemáš si hned chlapa nechat nakvartýrovat

no (Ne, 1. 9. 2019 - 16:09)

Miluno tak co Serjoža nevyhodil tě pochlub se

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 17:09)

Už sem doma a jedinýho co ho zajímá jestli nekoukam divně a povídání jaký si koupil příchutě do těch jeho sraček.Fakt s tim postiženej.Je mi tu zas na hovno,jen člověk přijde padaji na mě obrazně zdi.Člověk se vrátil z krásy do kanálu.A ty jak si mi tady nadával(a) ty anonyme tak se pěkně pleteš.On mi řekl ze začátku že kouří občas pár cigaret denně na balkoně a to by mi nevadilo kdyby to byla pravda ale už mi neřekl že hulí jak kráva ještě ke klasickejm ty elektronický.Prý je nezmínil že je bere jako zdravější variantu ale ty mě právě pěkně serou.

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 18:09)

Tvá zvrhlost je milionkrát horší než jeho cigarety

Reklama

Přidat komentář