Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

práce, doktor ještě bude nějakou dobu doufat, že ty měsíce s ní byl jen zlý sen a že se nebudou opakovat

? (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Co skončí dříve? Vztah, nebo práce Miluny?

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

určitě práce

Co (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

Oboje

asi (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

práce, tam nemá žádnou výdrž.

asi (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

práce, tam nemá žádnou výdrž.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

ty už jsi přece rozhodnutá tak to na nás nehraj jela jsi tam s jedním cílem a kdyby to nevyšlo jela bys za ním zase

anketa (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Tak už přidám, vydrží to do konce roku. Než příjde na to, že se Miluna lesbí a obšťastňuje taky jiné .

anketa (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

Já tomu dávám max. do Mikuláše. A těhotenství-potrat nebo nemocné dítě taky tak

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 11:09)

Raduško tak už mam zařízenou novou práci.Ještě že sem měla ještě dvě místa v záloze.A představ si Denisek mi napsal že to s ní ukončil že se ale o ní postará a zajistí jí náhradní bydlení.Mě zas napadla myšlenka jestli tu Marušku neseznámit se Sergejem ale to sem Deniskovi nepsala.Prostě jsme s Deniskem zjistili že je ani jeden nemilujem.On si prý pořád říkal že třeba to časem k Marušce přijde ale prý když zjistil že ani já Sergeje nemiluju tak se rozhodl že už s ní nebude pokračovat.No ty jo tak teď mam velký rozhodování na jakou cestu se dát.Ale pocit díky němu a i tobě jako by ze mě něco spadlo a hlava se mi pročistila.Anonyme boty zrovna s dětma kupovat dneska jdu ale podzimní boty,tak si se docela trefil.

Ty (Po, 2. 9. 2019 - 12:09)

Nejsi nic jiného než svině. Přeju ti, aby to udělal někdo tobě a věř, že na každou svini se vaří voda. Kdyby ses do nich nemotala, určitě by Denis zůstal s Maruškou. Napsat ti může co chce, protože jsi dělala před ním chudinku, tak podlehl. Mrcho sobecká.

Radka (Po, 2. 9. 2019 - 07:09)

Miláčku už se mi po tobě začíná zase stýskat.A zajímalo by mě kdo je ten anonym kterej ti včera nadával a bral si do huby i mě.Zajímalo by mě,co ti psal dřív.Mám takové podezření že to je anonym který s tebou psal dřív hezky.Už jsem v práci.

a (Po, 2. 9. 2019 - 06:09)

nové přezůvky jsi dětem do školy koupila?

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 01:09)

Tak jsme sex měli a jako v tom sexu je Sergej dost dobrej.S Radkou to bylo vše něžný,jemný,takový hraní a od chlapa to pak má člověk pořádně tvrdě co už mi hodně chybělo.Ale nesmim se tim nechat obměkčit od Sergeje ale pravý kopačky mu dát nedokážu.A jaký sem prase myslíš? V čem?

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 22:09)

Proč bych s Deniskem byla ve sračkách??? Napsal mi že nad tim celý den přemýšlí a jak sem odjela že se mu začlo stýskat.Že prý se mu často stýskalo i tak proto prý vzal mýho kluka na výlet a Maruška že mu mě připomínala ale já sem prý já že sem mu víc vyhovovala.Tak když mi píše takový věci tak mam ještě u něj šanci??? Sem z toho teď trochu mimo že mi tohle napsal.A tu práci i kdybych vydržela pár měsíců by byl pro mě dobrý.No pujdu zase teda dělat a Sergejovi všechny jeho peníze dam,asi se bude divit ale jestli mam ještě u Deniska šanci tak to budu muset řešit.

Denisovi (Ne, 1. 9. 2019 - 23:09)

vyhovovalo jaký jsi prase. Maruška je asi ještě málo zkušená.

? (Ne, 1. 9. 2019 - 22:09)

Tak to jsem zvědavá, jak dostane Miluna z bytu Sergeje, možná skončí v posteli místo Marušky. A úplně beze studu a vyčítek.

Miluna (Ne, 1. 9. 2019 - 22:09)

Horší že já se kvuli dětem do Prahy odstěhovat nemůžu,takže tohle nevim jak bysme řešili.No a do toho mi Sergej teď ohrabává protože už chce sex.

peníze (Ne, 1. 9. 2019 - 23:09)

bereš, tak mu podrž, je to přece taková tvoje práce.

Návštěvník (Ne, 1. 9. 2019 - 22:09)

Na sladké řeči je tady jen Radka a Ota. Ostatní reagují jak reagují, kdyby se rozepsali bylo by to podobné jako tvůj názor.

Reklama

Přidat komentář