Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Ale to slovo mršina mi taky naučili zrovna cikáni.Nevim jestli to ví Alešek ale slovo mršina a zdechlina je jejich specialita a jak to pořád někde psali tak asi mi to zůstalo v hlavě.

Miluno, (Po, 2. 9. 2019 - 15:09)

a co ten Dežův syn, jak jsi ho chtěla vyměnit za dvojčata a pak ho unesla. Říkala jsi, že na ně deset let budeš čekat, protože mu tehdy bylo pět. Jak se má?

To (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

že ti to zůstalo v hlavě, neznamená, že jsi musela na jiné ženy-holky nadávat, že to jsou mršiny. Sama jsi ta mršina. Kéž bys dostala na budku, jak tu někdo psal.

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

To jsem od nich nikdy neslyšel, jenom před pár týdny mi jedna, kterou jsem odmítl nadávala že jsem mrdka česká. A to ještě chtěla na mě volat policajty. Tak jsem vytáhl mobil a řekl jsem jí že je zavolám sám. Hned se mi začala omlouvat že bere prášky na nervy a ráno si zapomněla vzít :-)

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Jo Alešku to se teď bojim co Sergej.Bojim se mu to říct,na jednu stranu je mi ho i líto.On umí být hodně hodnej,nebo i hnusnej rapl,tak teď nevim co s nim.Asi udělam to co mi poradí Denisek.Akorát jeho Maruška aspoň zmlátit nemohla,já to mam horší.A ještě do toho že Denis má teď dvě práce v Praze a u Prahy a já byt Písek a práci na dalšim jinym místě a teď jak to udělat dal.Neni to snadný ale tak krásnej pocit že už mi zase píše a zajímá se o mě.Tak hřeje zpráva když otevřu a tam slova jak mi je a prostě zájem od něj.Si toho teď strašně vážim.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Tady tě polituje snad jen Radka a Ota.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Jenže tim jak byl za klukem se mi tak začlo po něm stýskat.Já chtěla být vděčná že vůbec semnou mluví a pak mi dostalo stačil pohled mezi námi a prostě sem cítila že to pořád něco je i z jeho strany.Přiznam že sem z toho šťastná a hned je mi jinak ale muj úmysl nebyl aby jí nechal ale potřebovala sem ho na svěřování a pohlazení od něj.Miluju se mu svěřovat,ptát se ho na věci,poslouchat jeho rady.Je tak chytrej,vnímavej,citlivej,miluju to jak je jinej od jiných chlapů co znam.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Jo jo hned je ti jinak.

úryvek z povíd… (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Tak už jste se dohodli? Včera lidský odpad, dnes mršina. To bude tím Baudelairem, kterého jsme vám sem předhodili. Dobrá, dobrá, píšeme si, Katka= Lidský odpad. Jituna= Mršina. Dík

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

To ne, mršiny jsou přebíračky chlapů, s tím nemá Miluna nic společnýho :-) Jde o její vlastní slovní obrat.

úryvek z povíd… (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Máte pravdu Haleši, ech, Aleši. Baudelair píše o zdechlině, Jituna se přetransformovala do své mršiny

:-) (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Mršina je název, kterým Miluna častovala jiné, jí podobné. A Radce to sedí, když nesedí u manžela.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Anonyme udělala sem to co on.Jak minulý týden vzal na výlet mýho syna tak taky sem o tom nevěděla.Věděl o tom jen kluk a pro mě to bylo překvapení když najednou přijel.Timhle mi navrtal tak sem udělala to taky.Jak to Alešku myslíš pár týdnů s Denisem? Já už nechci jen pár týdnů.Já ho chci celýho zpátky trvale.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Proč jsi tam šla, když tam byl s Maruškou?
Neohlášená.To se doopravdy nedělá.

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Tak snad těch pár týdnů s Denisem bude stát za ten rozbitej vztah :-) A Milunko snaž se v té práci vydržet trochu dýl než v těch předešlých, přece jen se ti okruh dalších možných zaměstnání zužuje.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Jo tak já že sem svině a zrůda jo???? No ty vole a za co??? To se nesmí se svěřit člověku na kterýho jste nikdy nezapoměli a občas se děláte s myšlenkou na něj.To se nesmí????? Kde jsou ty kamarádi moji??? Já už tomu tady nerozumim.A ty trapný ankety tak stejně už mi předem odsuzujete do prdele!!!!! Nebudu se tady tim rozčilovat a kazit si radost že sem zjistila že sem mu nebyla lhostejná.Sem na sebe hrdá že sem dokázala že sem znamenala něco pro Pana doktora.Aspoň něco sem dokázala.

-Aleš- (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Milunko, lidi jen reagují na aktuální stav diskuze. Ale je od tebe pěkný že tady informuješ o svém životě takříkajíc online. Ty ses v minulosti taky nehezky vyjadřovala o ženách, které přebírají chlapy. Mám dojem, že jsi je nazývala mršinami.

ano (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

Přesně, reagujeme na aktuální stav. Na mršinu.

Miluna (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

To jo ale já ho nepřebrala.První byl muj a teď sem se mu jen svěřila a řekla mu vše co a jak cítim ale neřekla sem mu aby jí nechal.Tohle najednou udělal sám.

Miluno (Po, 2. 9. 2019 - 13:09)

:D tomu se říká manipulace. Plakala jsi, svěřovala, psí očíčka udělala a tady píšeš, že ty nic, to Denis se měl rozhodnout. Nejsi hloupá, hezky to umíš narafičit, aby byla zodpovědnost na druhém ... vždyť i za vyhazov z nemocnice může Sergej, ne tvoje neschopnost udržet si práci. Vidíš jak mlžíš? A když to někdo napíše natvrdo, tak se z toho hroutíš. Až Denis přijde s mimčem, pozná to taky.

Reklama

Přidat komentář