Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Otika, Miluno? Je rád, že se nebudeš nudit?

Miluno (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Denis nebude moc dobrej doktor, když je ted jen na ambulanci.

ale (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Denis odešel z nemocnice kvůli Miluniným průšvihům, tak se snaží někde pracovat, aby si vydělal. Je zvláštní, že i přes to si ji bere zase k sobě. Zvláštní povaha :)

Lalla (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Ale no tak :). Pořád je to lékař

ps (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Dej Bože, aby už nikdy nerodila. !!§ Ty si to dítě nepřeješ, ty jej chceš udělat na zakázku, pro zisk a svůj prospěch.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Ty to posereš, jako vždy.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Víš co vás v budoucnu rozdělí Miluno? Dítě.Pokud porodíš.

Miluna (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Proč by mi nás mělo rozdělit právě dítě??? Já se bojim aby zase se něco neposralo,strašně moc mi na něm záleží.Chci aby byl šťastnej táta.To jeho jednání,mluvení semnou,je takovej rozdíl když mam srovnání s prudčim chlapem nebo Jirkou a s cikánama to ani srovnávat nemá cenu.

Miluna (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Já si v klidu sedla až teď.To se nedá stihnout odepisovat.Raduš s Denisem sem domluvená že Sergejovi nemam nic říkat bez něj.Dál jsme domluvený že počkat jak se rozhodne jestli bude v tom bytě chtít zůstat nebo ne,podle jak se domluvíme.Jednoduší by bylo kdyby se rozhodl odejít a odhlásit aby se Denis měl kam vracet.On teď v nemocnici nedělá.Dělá na poliklinice na ambulanci a pak příležitostně na té pohotovosti,takže bysme spolu nebyli denně ale měl by se kam vracet.Taky mi říkal ať si vůbec neberu Sergejovo peníze a vrátim mu za řidičák.On mi teď dal peníze Denis,tak používam Denisovo a Sergejovo už ne.Ale bojim se až mu to budem říkat.Denise nesnáší už tak,natož až mu to budem říkat.A ta Maruška to taky nechce vzdát.Bojim se.Už nechci aby nás nic rozdělilo.

Ota (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

Já už si to přesně nepamatuju.Ale zajímalo by mě kdyby Denis nebyl doktor jestli by pro ní znamenal tolik jako teď.Jestli by se pro něj i tak objetovala a šla do dítěte i když už dítě sama nechce.

to si (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

piš, že ne. Ona neobětuje sebe, ale to ditě,protože to ditě to odnese. Nejen zdravotně.

S (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

tim Sergejem se přece vychrápala a s doktorem ještě nebyla rozejitá, pokud mě pamětˇ neklame. O tech 2000, které si vzala a kterými ji degradoval na ku.vu ani nemluvě.

s (Út, 3. 9. 2019 - 15:09)

sRadkou taky a pak ji jich spousta odmítlo

? (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

Neví co je láska, nemiluje jej. Imponuje jí, cítí z něj ochranu, zajištění. Ale jistotu v něm nemá. Když ji nechá, otřepe se a půjde třeba do baru, dál hledat. Třeba dalšío Sergeje. Budeš Miluně ještě dobrý, dál se snaž hubnout Oto.

oprava (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

hlavně- pohlavně

Ota (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

Myslíš pohlavně rozuměli? Myslim taky že jo, jen je velká škoda že jsem dole malej a tim si mi nemůže užít tak jak potřebuje.A doktora narozdíl od ukrajince miluje.

:-) (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

Myslím si, že jste si rozumněli. Jste stejně naladěný. Jestli je tak naladěný i Denis a bude lavně při síle, možná jim to nějaký čas vydrží, dokud ho Miluna nevyždíme.

Ota (Út, 3. 9. 2019 - 11:09)

Už to mám zpočítaný to je jasný.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Buď rád, aspoň se zabavíš mršiny a její smrdutosti

Ota (Út, 3. 9. 2019 - 12:09)

Jo pro tebe mršina a pro mě nádherná krásná zrzoblondýnka.

Reklama

Přidat komentář