Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

Aleši,je toho dost,co musí Milča zvládnout,to vím,no a jestli si chceš vypnout do mě,tak mám čisté svědomí, dovolena již letos druhá v cizině, ovšem zasloužená, chodím na směny,v práci se nenudím,mimo to starost o vše doma, protože manžel je vytížený, takže tak Aleši

Lalla (So, 7. 9. 2019 - 17:09)

Myslím, že Aleš to nemyslel zle :)

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 15:09)

Jak si vzpomínám, jak jsi s ním začínala,psala jsi, že nemá rád takové, které se vtírají a má svůj život, plány v Praze. Vtěrka, která by se mi vecpala do bytu, jela otravovat až do Prahy i s dětma a samozřejmě počítala s tím, že tam zůstane na noc by mě brzy přestala s tím vtíráním bavit. O prázdninách jsi si s dětma výlet neudělala do Prahy, za památkami, viď.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 15:09)

Andy to sem ráda že už si se ozvala.Chyběla si mi už tady.Já chci žít třeba jako ty Andy.A ty jo kde až jste to byli? Někde za Ruskem? Já vim že ty máš ráda zimu.Jo a kafe sem si na noční dávala ale včera byla i tak krutější ta noční.Jinak je to s Denisem jak píšeš,budu se muset snažit abych ho celkově neztratila protože jak se ukázalo já si to nelajznu zůstat sama,po předchozích zkušenostech.Akorát je mi líto,dneska sem měla jet za nim do Prahy i s dětma ale schůzku zrušil že se mu to dnes nehodí.Důvod mi nenapsal tak nevim jestli mam vyzvídat?? A do toho Sergej mi napsal že sem šmejd a ksindl a že se z toho bytu nehne že mam vypadnout já:-(((

Andrea (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

Milu,dalo se čekat, že bude Sergej naštvaný,asi jsi i s dětmi u rodičů.Kdyz jde na mě na noční spánek,tak jdu něco dělat,nebo sedím a relaxuju klidem.Myslim si, že když se budeš snažit vést domácnost,starat se o děti, nebudeš lítat po barech,chodit do práce a při prvním konfliktu to nevzdává,tak se ti to vše vrátí v podobě klidného vztahu.Jo a byli jsme na cestě po severu, takže i v Rusku

:) (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

:)

-Aleš- (So, 7. 9. 2019 - 16:09)

Taky ti připadá, že se toho Andrea snaží naložit Miluně na bedra příliš? Ale proč ne, takhle po dovolené u kafíčka se to píše hezky :-)

? (So, 7. 9. 2019 - 06:09)

Jak si to představuješ, ty budeš na Denise žárlit, hlídat jej a sama se budeš scházet s Radečkou a Otou?
Nevykládej, že jen přátelsky, protože ty každé přátelství pečetíš sexem. A já bych ho ještě nechal v té Praze v klidu, ještě si tě užije dost, dokud neuteče.

Sany11 (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

Pokud se nemuzes nekam zasit, tak je asi nejlepsi zkusit neco delat. Tak se zeptej te sestry, co mas delat. Nejhorsi je necinnost, to se pak vlece. Nevim, jak to chodi v nemocnici. Ja, kdyz jsem delala na smeny, tak jsem musela kazde 2 hodiny jit nabrat vzorky vody a pak delat rozbory. Mezitim jsem si vzdycky zkusila zdrimnout, ale byla jsem v laborce sama.To ty asi nemuzes. Ale vim, ze nocni jsou hrozny.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 02:09)

Teď jsme tady rozdělovaly léky,tak mi to trochu probralo.Máš pravdu že ta nečinnost je nejhorší.Za chvíli pujdem obejít nějaký pokoje.Sestra mi řekla že kdyby jsme byly doktoři mohly jsme spát:-) tady jinak nemáme kam si jít lehnout.Maximálně tady na sesterně je gauč ale může vždy klimbnout jen jedna a druhá nesmí.To ty už asi spinkáš.

Andrea (So, 7. 9. 2019 - 03:09)

Milu,kafčo by ti na únavu nepomohlo? Koukám, že jsi zpátky s Denisem,tak se budeš muset hodně snažit, žádné nevěry,no zkrátka sekat latinu,jo byli jsme s manželem na krásné dovolené, téměř až u severního pólu

Sany11 (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

Milco, jsem tu, ale vlastne uz skoro nejsem, taky jsem pekne k.o., dneska. Bylo to nejak narocne. Tak at ti to rychle utece. :)

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

Tak si někde Sanuš asi taky byla? Teda takhle sem dlouho nikomu nezáviděla že se jde zahrabat do postýlky a spát,jak ty můžeš jít.Mam službu s takovou přísnou sestrou a tak si ani s ní nemam co povídat a strašně se to vleče.A Denisek už neodepisuje,tak jestli on někde na lékařáku taky nepospává nebo je na výjezdu.Já fakt nevim jak už to vydržet.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 00:09)

Ty jo zrovna už nikdo tady nejste.Asi sem se nějak unavila a tu noční dneska nedávam:-(( už se mi chce spát dost teď,nevim jak to vydržet.

ale (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Ale jo, Denis si zajde za Maruškou. Je třeba se domluvit na volnosti vztahu.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

Tak sem stihla nakrmit tři ležící přes sondu,dva přebalit,připravit příjem,odvézt špinavý prádlo,dolejt čaje,změřit teploty a teď sedim na sesterně a psala sem si s Deniskem.Myslim na něj,on teď slouží pohotovost.Alčo no ty jo tak si s ní byla a hulila.No tak to je blbý no,tráva mi smrdí jak svině.Chytla by mi z toho migrena.Raduš tak někdy spolu můžem jet za Otíkem kdybys chtěla,jen popovídat.Třeba by tě taky rád poznal.

jo (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Vem sebou i Deniska, jen popovídat.

Miluno (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Neměla bys Denise provokovat Radkou. Bude se potom cítit méněcený, že potřebuješ jinde uspokojovat. Bude si myslet, jak je neschopný a nestačí ti. I když to je jen ženská. Nevěř tomu, že mu to je jedno. Určitě Denis bude rád, když nebudeš s nikým nic provozovat. Nechceš o něj už přijít, tak vem rozum do hrsti.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Provokovat ho s ní určitě nechci.Ale nevadila mu.Ale nevim jestli mu nevadí opravdu nebo jen na oko když je to ženská.No ale kamarádku potřebuju a jinou už nemam ale neni dobrý být uplně bez kamarádky.Já dřív myslela že už žádnou nepotřebuju jenže sem zjistila když třeba spolu mluvíme že je mi pak líp a sem veselejší.A druhej anonyme když mi Denis sám chce tak teď už bych volnej vztah nesnesla a už ani ne tu Marušku.Minulý týden to bylo jiný když sem to brala že se jedu vypovídat za bývalim a nevěděla sem že moje svěřování a mazlení přeroste že se takhle krásně rozhodne.Ale abych přiznala Marušky se bojim.Bojim se jestli to s ní opravdu zkončil.Proto sem mu psala že zítra zanim zajedu i s dětma (chci omrknout situaci jestli je fakt ona pryč a nemá už tam věci).Bojim se jí protože sám mi říkal že mu pořad píše.

jak (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

má vzít do hrsti něco, co nemá.

Reklama

Přidat komentář