Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 16:09)

a co děti, mají si s kým hrát?

Miluna (Po, 9. 9. 2019 - 16:09)

Zas nechápu proč tohle píšeš?

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Musím ale napsat, že Miluna je slabý odvar na zdejší "Doktorce". Miluno, Cvach byl doktor v jenom seriálu.

pozorovatel (Po, 9. 9. 2019 - 17:09)

A co třeba ti přišlo jinde na doktorce jako silný kafe?

To (Po, 9. 9. 2019 - 16:09)

máš sice pravdu, jenže většina jinde jsou fejky nebo bláboly. O Miluně jsem dlouho pochybovali zad existuje, ale zřejmě skutečně tomu tak je.

:) (Po, 9. 9. 2019 - 17:09)

Já si to zase říkala u jiných lidí.U Miluny by mi to nenapadlo.

Miluna (Po, 9. 9. 2019 - 16:09)

Teď nerozumim čim bych neexistovala? A taky tady jiný téma nečtu to sem čítala před lety pak mě to nějak přestalo bavit asi právě kvuli těm fejkum.Nevim jak to vysvětlit ale občas když sem někoho četla tak sem vytušila že si dotyčný vymýšlí nebo to byli divný lidi.Já sama sem jaká sem a tady u vás to tak jede to psaní už samo že tady sem ani nepřemýšlela nad fejkama,myslim v tomhle vlákně.Jen by mi zajímalo kdo je třeba Anka,nedavno napsala moji Milunku tak mi to překvapilo jestli mi má ráda nebo kdo to je? Nebo jestli si někdo dělá srandu když jinak nic nepíše.

Miluna (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Nějak poslednim příspěvkum nerozumim jak je to myšleno? Jak necudové v čem si maji přijít na své? A ten Cvach taky nevim kdo to byl???

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Jeden slavný lékař. Tím si nelámej hlavu

Miluna (Po, 9. 9. 2019 - 16:09)

Mě jen zajímala myšlenka čim tady někomu Deniska připomíná? Teď sem akorát musela pomoct tady doktorovi s jednim staršim pacientem.Doktor asi jen o pár let starší než Denisek.Že pracuju v týmu se sestrama sem už zvyklá ale když se naskytnu k doktorum tak mi to dost i zajímá když člověk vidí ten postup ošetřování.V 17h rozdam večeře,někoho nakrmit,pak sklidit z pokojů a po 18h za Deniskem.

šiš (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

neříkej lékař, musíš říct doktor, jinak to nedá

? (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

a to povykládej, ať si zdejší necudové příjdou na své.

? (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

To je pro Milunu
a to povykládej, ať si zdejší necudové příjdou na své.

:)))) (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Cvach jak vyšitej

Miluna (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Já s nikym takhle neřvu jako s Deniskem,mam co dělat tou dýlkou.To se nedá být ticho.Je to kombinace překrásnýho pocitu až trochu do bolesti ale do bolesti nejčastěji dni před mens,to je to citlivější nějak.Ale tak se mu takovej udělal tak nikdo za to nemůže.Ostatní už do toho nemotat,už sem připravená mít jen jeho.Vážim si jeho že se rozhodl objetovat do mě všechno,to prostě už něco znamená.Zvláš když mohl pokračovat s Maruškou ale rozhodl se takhle,tak já se nedivim že teď žiju v totálně jinejch pocitech když mi takový chlap dal přednost.A stačilo se mu svěřit,říct čeho lituju a pak se hladit a mam zpátky takovýho šikulku.Cennim si toho.Teď mi akorát psal že dneska už zasohoval několikrát při nehodách že dnešek je nějakej náročnější a že už jede do Písku za majitelem jinýho bytu.Já sem ještě do 18h v práci,teď jsou návštěvy tak je volněji a chodila sem jen na zvonění.

:-) (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Ale určitě řval Otík.Ale já mu to jinak přeji.Kdoví, jakou má na ženský smůlu a Miluna umí.Tohle umí.

Miluna (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Máš přesnou pravdu,s Otíkem sem byla tišeji ale on si ulevoval.Ne že by přímo řval jako já s Deniskem,je to chlap necítí to jako ženská.Ale projevoval se to jo.Ale z mých zkušeností chlap řve taky ale když má něco v zadku.Při normálnim styku takhle chlapi nekřičí,jen když to maji v zadku.

a (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

Otikem nezapomínat na Otika

Ale (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

S Otíkem určitě neřvala, jen s ním chrápala.

to musí (Po, 9. 9. 2019 - 15:09)

být humáč? Miluno jsi pod kontrolou gynekologa a kožního? Od začátku roku jsi řvala s Fanoušem, Jirkou, Denisem, Radkou, Sergejem, Sergej kamarádem, Denisem. Další jsi nepřiznala

Reklama

Přidat komentář