Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ú (St, 11. 9. 2019 - 15:09)

Nečteš, že se nenudí? Stěhuje, vyřizuje, dělá autoškolu, pracuje a miluje?? A ještě jí není dobře?

Radko (St, 11. 9. 2019 - 14:09)

Ty nevidíš jaké má Miluna momentálně starosti? Práci, stěhování, zařizování bytu, autoškola, atd atd. Že ty máš nudu, tak musíš Milunu někam tahat. Měj rozum a nech Milunu v klidu.

ů (St, 11. 9. 2019 - 15:09)

Jsme se shodli, ale ta kráva nebeská nepřestane.

Ten (St, 11. 9. 2019 - 15:09)

lidský odpad nepřestane, dokud jí sama Miluna někam nepošle. Třeba to nakonec utne Denis.

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

No vůbec se mi tam nechce ale Denis taky bude radši když ukážu já co maji stěhovat.I když sem mu něco říkala ale aby se něco nezapomělo.Andy a kolikrát teď migrenu míváš? A to budeš brát trvale? Já magnesky jen pila.No musim nějak popořadě a zkoušet protože to se fakt nedá.Autoškolu budu koncem září ukončovat jestli to stihnu dojezdit ale celkem si věřim.Bylo by to jediný co sem dokázala autoškola a ten sanitářský kurz.

Andrea (St, 11. 9. 2019 - 14:09)

Migrénu mám tak4 x do měsíce, někdy zvracim,ale i s tím jdu do práce,to jen přežívám,ty tablety mi ty příšerné bolesti polevily, musí se ale brát dlouhodobě,ta rimbaba mě nepomohla,ani homeopatika,ani masáže

Miluno (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Nenechávej v bytě nic co je tvoje. Chtěj aby Sergej vrátil kauci, když chce v bytě zůstat. Jinak zajdi za tím, kdo ti byt pronajal. Přece mu ty peníze nenecháš.

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

To nevim no,já už se s nim vidět nechtěla když jen řve a nadává.Tak vůbec nevim,myslim že to nevrátí a s majitelem mam sraz.

Andrea (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Milu, mě jako migrenikovi zabírá brát pravidelně 2x denně magnesium tablety,taky ti to dodá energii, musíš ale trvale,jak jde autoškola

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

jen tam s těma stěhovákama zajdi, to si troufat nebude. Ukaž jim co maj stěhovat. A s majitelem si vyřiď tu kauci.

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

Díky,kouknu na tu Řimbabu.Denis mi zatim doporučil Béčka kde je i kyselina listová.Taky už sehnal byt,před chvílí mi volal.Je to prý v bytovce a na jednu stranu je vidět do silnice a z druhé strany že je vidět už pole.Tak teď ještě stěhovat ty věci.Prý zaplatí stěhováky aby nemusel poslouchat kecy Sergeje.

Miluno (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Podívej se na tohle, třeba ti to pomůže. Řimbaba – bylinná tinktura při bolestech hlavy migrenózního charakteru

geg (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Nikdo ti nepomůže Miluno, žádné rady na diskusi. Pomůže ti jedině lékař, když se mu se vším svěříš.!!! A nemyslím tím Denise.

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Já s tim byla dřív za neuroložkou a neni lék na spouštěče.Někdy to spustí změna počasí,někdy krční páteř,někdy i světlo,únava,hormonální změna,nějaký pachy a kdo má tenhle problem a je na to háklivej tak určitý období to takhle je.Doktoři můžou předepsat jen driák na bolest ale spouštěče nikdo nezbaví a pak tý únavy potom v těle.Navíc zase mam několik dní do MS takže zase všechno se všim-jestli teda už nebudu mít mimi.Ale jen mi to nasralo proto to píšu.Sem si vzpoměla kdo tohle nezná a nemá jak má život jednoduší.Nemít Denise tak to opravdu bych zabalila,sem k ničemu když sama bych se uživit nezvládla.Tady na ORL se mi to stalo po prvý ale teď zas aby se to neopakovalo,nebo mi nedaj ani tu smlouvu na dobu určitou a zase budu za debila.Ať radši otěhotnim a dodělam to tam a nebo odejdu těhotenstvim ale ne že mi nevzali.Jinak Denis je skvělej že on má sám plán být s mimi,v těch prvních nejtěžších měsících,tak mi to překvapilo.Říkal že se o něj chce postarat sám.A je rád že já proti tomu nic nemam,říkal že ví že každá ženská by to tak nechtěla aby chlap přestal chodit do práce a staral se on.

Miluno, (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

přestaň skuhrat a makej. Denis si chce dítě pohlídat, nevěří ti asi a ty budeš živitelka

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 09:09)

Tak koukam že někteří nejste jen kamarádky ale že jsou ve vás schovaný i chlapi.Že si třeba často píšu s chlapama a nevim o tom.Včera poslední hodinu mi v práci vzala zase hlava,pak sem jen dolezla večer na ubytovnu,vzala prášek a usla hned.Jako nemít tohle svinstvo tak by se člověku žilo a dělalo jinak.Kdo tohle nemáte myslete na to jaký máte štěstí.Jestli mi to nikdy nepřestane tak vidim sama že žít sama bez chlapa tak zkončim v kanálu někde.Opět sem udělala chybu za kterou nemůžu.Jak sem padla s bolestí vyčerpaná tak ráno mi nevzbudil ani budík,nevim co to mělo byt.Vzbudila sem se sama až v 8h.A zase se musela omlouvat vysvětlovat a zase to musim nadělat.Dneska mi dali volno a mam tam pak jít příště za jinou.Jako já už fakt nevim,je mi to trapný ale vim že finančně mi o nic díky Denisovi nejde ale jak říkam žít sama jak sem dřív chtěla,vidim že na to nemam,teď už sem přesvědčená a je to právě kvuli těmhle hnusum co mi ničí fungovat tak jak potřebuju.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

To by si Denisek početl

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

Tak zase se z toho neposeru:-)

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Jo sem na blond a vyšší aby ladila ke mě dobře když sama sem taky taková.Ale nemam nic i proti menšim.A Radka v mých očích neni tlustá ani ošklivá.Já sem jednou měla,už sem to tu psala asi 120kilovou takže Radka je naprosto v pohodě a líbí se mi taky.

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Jo je to hrozný,já to tušila že to nebude jednoduchý rozchod.Měla bych dobrou náladu ale on mi jí kazí.Lituju toho že ví kde bydlí rodiče.Začal se ožírat a dělá tu problemy že je mi z toho psychicky divně.Teď jedu do práce.Dneska mam službu 14-22h..sem za to ráda protože kdybych dneska musela ráno,ta hlava by mi začla asi znova,takhle sem se aspoň vyspala.No a teda nevim co s nim,do kdy se takhle bude ten Sergej chovat.A jak mi tu někdo psal že zas někoho hledam,tak se pěkne plete.V té otázce na Anku zatim nic nehledej ty anonyme z rána.Z mé strany jen zvědavost protože to fakt o mě napsala hezky ale nikoho nehledam.A s Radkou to taky neni pravda,nikoho sem se nenabažila a pořád si zatim stojim že Radka je přeci jen nejlepší ze ženských co teď znam.Má i teď v pořadu Prostřeno,co sem kousek viděla tak tam má teď lehkou podobu jak je tam ta tmavovláska Hanka,tak mi Radku lehce připoměla.Ta pravá Lucka u mě klesla tim hulenim trávy jak psala Alča.Nemohla bych vedle ní sedět protože tráva mi strašně smrdí a asi dobrej spouštěč migreny takže vedle ní bych být nemohla,to je ještě horší než cigarety a elektronický.

Reklama

Přidat komentář