Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

Ano, napsala, bylo to v určité souvislosti a rozhodně jsem tím nemyslela, že budu obhajovat nějaká její zvěrstva. Dlouho ji tady znám, urazila kus cesty, snažím se jí psát tak, aby si z toho mohla něco vzít, jistě nelze být úplně objektivní. M. je vpodstatě velmi slabý jedinec, což neznamená, že nemůže ve výsledku osudově chybovat, negativně ovlivňovat osudy svých blízkých...atd, že...

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 20:09)

Ano, napsala, bylo to v určité souvislosti a rozhodně jsem tím nemyslela, že budu obhajovat nějaká její zvěrstva. …….Tak to take nebylo mnou mysleno, spis bylo videt, ze si delas o Milcu starost.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

Lallo, ja vim, zes psala jednou , ze vzdy budes stat za Milunou. A to jsi dodrzela. :-)Ale chci neco napsat k te lasce. Laska ma mnoho podob. A nekdy dokonce vznika i bez te zamilovanosti. :-)
Tady asi nejaka zamilovanost byla a snad jeste je. Alespon co si vzpominam, jak Denis Milune psal hezky na profil na fb, atd. A proto se domnivam, ze ted ji to dokazal, i kdyz to nebylo vuci Marusce zrovna koser. Uvidime, co prinese cas. Nekdy se i ty protiklady pritahuji, jak znamo.

tak (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Když Milunu miluje není co řešit.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

sociálka a doplatek na bydlení je něco jiného, najdi si to na internetu

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

A taky sami cikáni mi to pak radili že prý dostanu i příspěvek na nábytek a koukali na mě s otevřenou hubou když sem jim řekla že mi říkaji ať rodiče prodaji majetek.

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Byla sem na sociálce.Mě to právě tenkrát poradil právník a byli to snad tři věci který mi jmenoval že z jeho pohledu jako rozvedená mam na to nárok.Tak sem tam šla s jeho myšlenkou a úřednice mi začla dávat otázky na ty účty,na spoření a na rodičů majetek.Mam to možná ještě někde v peněžence.No ale jako zatahovat do toho rodiče a říkat ať prodaji majetek a tim mi pomůžou.Já už na to seru.Sem ráda že mi řekl že mi miluje a že neutekl.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Tak pro koho ta pomoc vubec sakra je?

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

https://c-budejovice.cz/poradenstvi

http://www.cak.cz/

Tady by se mohla neco dozvedet, v Pisku nic takoveho asi nevedou.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

na jakém úřadě jsi byla a ohledně čeho?

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Jestli to bylo na me, tak ja tam nebyla, ale moji znami potrebovali pravni poradu, tak byli tam. Je to na mestskem urade, pravni poradenstvi.

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Aha tak to bude tim.Asi má větší šanci ten kdo je fakt bez rodiny.Oni se prostě doslova vyptávali jestli rodiče maji auto a chatu a já řekla že jo protože před mi strašila že když člověk něco zatají,pak to musíš s pokutou vracet a když sem řekla že to maji tak začla říkat prodat a čerpat peníze prozatim z toho.Asi potřebujou člověka vidět oškubanýho aby něco dali.Já už tam nepujdu.Já udělam co on chce protože v práci stejně trvale nevydržim.Tady stejně to neni na dobu neurčitou a pořád dokola hledal dál a dál,stačí občas ta brigáda.Anonyne přesně to sem udělala že sem se mu omluvila a řekla mu že prostě víc potřebuju jeho blízkost že nechci mít pocit že pro něj znamenam jen dělohu a on mi řekl ať tyhle hlouposti o děloze pustim hned z hlavy že kdyby mě nemiloval tak by už zůstal s Maruškou ale že mě miluje a k ní se mu nic probudit nepovedlo tak proto že se vrátil.Taky se mi vyptával jestli kamarádka má chlapa jestli mi to neříká aby nás rozdělila.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

všude to je stejné na každém úřadě

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

//www.vimvic.cz/clanek/doplatek-na-bydleni

dejte si před to https:

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

kdo ví kde byla

njn (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Miluna hodně dá na Lallu a ta včera dost šila, že nevypadají jako zamilovaní a že by Denisovi jednu flákla ( nějak podobně ). Miluna by se měla Denisovi omluvit, že byla znejistěná ( to je pravda, Alši :) ) a dál to nerozvádět. Ale sama by si v sobě měla srovnat, co vlastně chce s tím, že si uvědomuje zodpovědnost za budoucí ještě nenarozené dítě.

Lalla pro njn (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

A hje to tady, našli jsme viníka. Ale jo, za vším co jsem psala si stojím, jak by měla vypadat zamilovanost než se překlopí v lásku. Uznávám chybu s tou fackou nebo jak to bylo, do byla pochopitelně nadsázka (opravdu to není můj styl) ale hlavně snaha podpořit vyděšenou Milunu……...……….Jen počkej njn až něco diskutabilního napíšeš ty:)

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Tak to mě ještě víc nasralo když tady čtu jak vaši známý dostali a semnou si takhle vytřeli.Právě Sany to sem věděla a byla sem tam sama když sem měla už byt a přinesla sem i nájemní smlouvu a myslela si že tak to stačí a oni pak začli mít otázky na ten majetek rodičů a že jestli mam účet nebo spoření že to nesmíš mít že kdyby zjistili že to musíš pak vracet i s pokutou,prostě mi to odradilo po těhle kecech.Jo Raduš už jedem v autě,už jedu na noční,vzal mi.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Milu, ja nevim presne, zda opravdu s tim maji delat co tvi rodice, to mi prijde dost absurdni, jsi dospela zenska, ktera ma 2 deti, proc by meli rodice na to davat neco ze sveho majetku. Asi by to chtelo radu nejakeho pravnika, mozna ze na meste existuje i bezplatny poradce pro tyto pripady. Alespon v mem rodnem meste to je. Ta znama nikoho nema, jeji rodice neziji a sourozence taky nema.

no (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

na českých úřadech to není všude stejné. Hodně záleží na úřednici, jestli je ochotná člověku v nouzi pomoci nebo si na něm zgustne. Znám příklady, kdy se řešily kraviny jako u Milči a i jiné, kdy se zase přivíraly oči až do "slepoty". Platit si právníka s výsledkem nejistým , no nevím

Reklama

Přidat komentář