Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 18:09)

Aleš je taky v povídce ty trdlo

tak (Ne, 22. 9. 2019 - 19:09)

dá se předpokládat, o čem pokračování jakoby povídky bude. Zesměšnění Lally pro čtenáře, kteří nazvou neznámého pisatele trdlem. Úroveň odpovídající :)

:) (Ne, 22. 9. 2019 - 18:09)

Ty to tady asi moc neznáš. Povídkáři sem píší už roky, tak třikrát doroka, někdy víc když je co glosovat

Miluna (Ne, 22. 9. 2019 - 11:09)

Teď sem se vzbudila po noční,dospala sem na ubytovně a pojedu domu.Náhodou ty jo se mi teď zdál sen kde sem snad dostala odpověď na to co psala Lalla.V tom snu sem měla vedle sebe strašně roztomilýho kluka,tichýho a já ho pořád líbala a cítíla k němu takovou lásku a zamilovanost.Líbala sem ho a v tom snu se kousl až mu tekla ze rtu krev:-) uplně kluk kterýho ve zkutečnosti neznam a nikdy sem neviděla.Ale to byla taková zamilovanost že to cítim ještě teď a tohle určitě Lalla myslela.A abych řekla jo k Denisovi taky cítim zamilovanost ale neni to tohle jako v tom snu.Je to trochu jiný.Je to zamilovanost řízlá s autoritou k němu.Je tam něco jinýho co sem u jiných neměla protože nikdo nebyl doktor.Ten sex jak jsme teď měli jen tak jak sem říkala tak výhoda byla že ani mě teď moc nechyběl takže nebylo proč se hádat.Byla sem sama ještě unavená ze Sergeje,vždyť konec srpna byl pro mě hnusnej a změna práce z interny na Orl do toho ta autoškola.Sama to teď tolik nepotřebuju takže je mi to jedno kdy to bude chtít.A to povídání je důležitý ale musí ta druhá strana chtít.A jak se máte vy? Taky už nějak nebyla dlouho Mia.Snad je v pořádku? Vždy koho tu mam ráda a pak ho tu dýl nevidim tak se o něj bojim.Uvědomim si že na něj nemam jinej kontakt a že ten člověk by už chyběl.No jdu se probrat a pojedu domu.

Mia (Ne, 22. 9. 2019 - 19:09)

Milu jsem v pořádku. Měla jsem jen takový špatný dny. Přítel už není, nejen že není se mnou, on už vůbec není. Pak ještě nějaký zdravotní problémy a taky tak všeobecné, nějak se to nahromadilo. Ale snažím se to zde číst. Nemám nějak sílu se k něčemu vyjadřovat, ale to bude dobrý, musí to být dobrý, žejo. Jinak zdravím ostaní a Milu, já se polepším.

Radka (Ne, 22. 9. 2019 - 13:09)

To je hodně zajímavé miláčku s tím snem.Taky se mi to stalo že jsem tam vnímala lásku k člověku kterého jsem nikdy neviděla a ještě mi to drželo po probuzení.Pak si přála jiný dny ať se ještě vrátí ale nevrátil.Jak tu Aleš nedávno napsal že si lehne na gauč a jdou mu příběhy v hlavě tak jestli to není něco podobného akorát že nespí.Ale je to i docela zoufalý co takhle milovat někoho ve spaní kdo neexistuje,jen v naší hlavě.Já si po takovém snu připadala trochu jak zoufalec:)

Náhodou (Ne, 22. 9. 2019 - 07:09)

Miluna to má dobrý, doktor na mateřský, Miluna volnost. Proč asi?

:) (Ne, 22. 9. 2019 - 10:09)

Přesně..Proto to chce:)

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 01:09)

A co ty Anka, jak jsi spokojená?

pro Lallu (Ne, 22. 9. 2019 - 01:09)

Zbytečně se citově angažuješ, ona za to nestojí. Tady můžeš jen tratit. Nebere hledy na niko a nebrala by je ani na tebe

a (Ne, 22. 9. 2019 - 12:09)

Lalla se citově angažuje?

Lalla pro a (Ne, 22. 9. 2019 - 12:09)

Asi tím mělo být řečeno, se jí v poslední době moc zastávám. A anonym má pravdu, už jsem si to uvědomila, budu brzdit

Ondra (Ne, 22. 9. 2019 - 14:09)

Nebrzdi,piš jak to cítíš.Vždyť si měla pravdu to co jsi psala.

Miluna (Ne, 22. 9. 2019 - 00:09)

Nic moc,je to těžký Alčo.Už se mi chce spát teď.Za chvíli pujdem s lékama tak snad se trochu proberu.Za nabídku za Luckou si mi udělala radost.Jo Denis je doma s dětma.V jeho přítomnosti aby děti brali léky fakt nemusim mít starost:-) zase si uvědomuju tu výhodu.S těma kamionama je to v prdeli jak jste psali se Sany.pěkně podlý že jim tohle dělaji.Tak už budu muset nakonec jít teď,je příjem,nějakej pán co krvácí z nosu,musim ho odvézt a připravit pokoj.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 23:09)

No to je tezky, Ali, chapu vas oba dva.
Tady je odkaz, ale je to nemecky. https://www.kabeleins.de/tv/trucker-babes
Jinak, my nejsme na cestach obytnakem, porad na nej teprve cekame. A tam bylo mlady (syn) a muz (manzel) :-).

Alice (So, 21. 9. 2019 - 21:09)

No mě ty anonymové docela splívaji.Tak jak je Milčo na noční, zvládáš? A Denis je doma s dětma? Mě taky Lucka nepsala ale když budeš chtít tak jí napíšu a můžeme jet k ní v týdnu.Taky mi to už doma nebaví.Chtěla jsem zas na pár dní vypadnout s kamionem ale Jirka se seknul a nechce mi pouštět protože nějaký kolegové už byli přepadený a okradený ve spaní.Pustili jim tam do kabiny plyn a chlapy uspí a okradou a Jirka se teď o mě bojí ještě víc.Sany tak jak tam je? Jak válčíš s vařením? A zaplavala si?

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 22:09)

Ahoj Ali,
no ty blaho, ja myslela, ze s tim plynem jsou to povidacky, to se totiz rika , ze to delaji prave i u tech obytnych aut a ona je to asi pravda. Hruza. No to se nedivim, ze se Jirka o tebe boji. A nejake jizdy, ne tak daleko, nejsou mozne? Tuhle jsem na tebe myslela, davali nejaky porad na pokracovani o kamionackach. Nemkach. Zajimave, ze to byly vsechno atraktivni zenske, jedna jezdi v Americe, driv se zivila jako herecka. Obdivuhodne.
S varenim ani nevalcim, varim jak se da. Ale zatim to snedli. Dneska jsem plavala, ale voda byla fakt ledova, tak jsem se premahala, doplavat svoji davku. :D Zachranila me pak bramboracka, ani horka sprcha me moc nezahrala. Ale k obedu jsem neodolala a dala si s mladym a muzem pizzu, tak jsem to pak musela odcinit. :D Pocasi uz se bohuzel zhorsilo, ale pristi tyden ma byt zase kolem 25 st.

Alice (So, 21. 9. 2019 - 23:09)

Bohužel to nejsou povídačky:( děje se to i tady v Čr a nedávno se to stalo dvěma Jirky kolegům ve Francii.Každému na jiném místě,asi týden po sobě.Tak se Jirka sekl a nechce abych jezdila ale víš jak to mám,občas vypadnout musím abych se restartovala.No zase jsme se trochu pohádali.Asi teda vezmu něco jen po Čr do skladů.Ale chtěla jsem do Holandska, nebo právě i tu Itálii ale ty výčitky doma mi poslouchat nebaví.A ty si teď na cestách obytným autem? Mladeho muže myslíš syna?:) Tak teď by měl být asi ještě poslední záchvěv léta tak toho ještě využít.Letos bylo léto za poslední roky nejlepší tak škoda že už to končí.Tak škoda že pořad nedávají i u nás.

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 21:09)

No Denis mi taky řekl že neznamená že když nedupe xkrát denně jako králík,navíc když k tomu neměl prý ještě pořádnou příležitost tyhle poslední dny tak že by mě nemiloval.A vyzvídal jakej byl Sergej v posteli když se chová agresivně a bylo mi to blbý mu to říkat ale nakonec mi to nedalo a řekla sem že v posteli si mě podržel pod krkem nebo za vlasy a šel tvrdě a že tohle se mi líbilo v posteli.Tak sem viděla jak chvilku zůstal na mě upřeně koukat a pak to odkýval a řekl že dobře že sem mu to řekla.Tak nevim jestli mi s něčim taky překvapí.Já neříkam že nemam ráda něžnost a tak,taky je to pěkný a sem ráda když chlap je takhle nastavenej a klidnej ale tvrdost v sexu ke spokojenosti potřebuju často.Jen sem vždycky měla typy u kterych se mi to rozdělovalo,část chlapů mi provokovala abych tvrdší k nim byla já ale za to Sergej a teď Denis mi provokuje že bych ráda od něj.

Miluno (Ne, 22. 9. 2019 - 08:09)

Jenže ve vztahu je také důležité, aby partneři měli stejnou potřebu. Když někdo v sexu strádá, většinou hledá jinde. Denis se obhajuje, bude chtít přitvrdit, uvidíme. Hlavně o tom mluvte, je dobře, že jste tak nějak začali komunikovat. A on se začal zajímat.

Reklama

Přidat komentář