Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno, (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

ty každý problém řešíš tím, že se sjedeš. V tvém životě jsou takové opakované zvraty, ze kterých jsi se měla už dávno poučit, ale ty ne. Tolik lidí zde naznačuje a ty nechápeš

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Ty už zase piješ, nebo jsi přebrala prášky.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 07:09)

I když u M. je to na pováženou.

povídka, která… (Po, 23. 9. 2019 - 08:09)

Jituna je hlavní osoba, u které se snažíme vzbudit sebereflexi i když ona humor nepchopí, tak se snad aspoň zastaví a zamyslí. Další hlavní Osoby byli Džejár a hlavně krásná Elena, která ušla takový kus cesty, že nás jen mrzí, že ta její cesta nešla přes naši redakci, potěšila by nás tak jako ty pin up girls, a herečky, které jezdily bavit vojáky běhemWW2

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Tolik lidí se jí tady snaží vzbudit a Miluna nechápe více věcí, nejen humor. Ale jak myslíte, já jen z počátku, hlavně k té anonymitě.

povídka, která… (Po, 23. 9. 2019 - 07:09)

Ještě jednou zopakujeme anketu /bystrý Haleš pochopitelně odhalil její slabiny a správně ji nazval dotazníkem) pro ty, kteří včera nebyli on line.:
Také jste si všimli, že Lilly v poslední době ustoupila od svých dlouhodobě neutrálních názorů?? Typněte si, co je toho příčinou. (Pro milou anonymku, nazvěme ji R., uvádíme, že anketa je pochopitelně ještě blbější než ty předešlé, nicméně méně blbější než ankety a úryvky z povídky budoucí.): A) Lilly se rozhodla spasit svět a Jituna se stala její obětí............B) Lilly zneužívá Jitunu k dokončení své dizertační práce na téma: Hysterie a mánie v kombinaci s charakterem, sexuální poruchou a naivitou Džejárova koťátka, v lokalitě Píseckého mokřadu............................C) Lilly se rozhodla vyslyšet našeho volání a jako udičku nám předhodila svůj pohled na opravdou lásku a zamilování (a tady jsme se opravdově zasnili neboť mnozí členové naší redakce nedospěli ještě k zamilování natož lásce, děkujeme Lilly)...................D) Lilly je autorkou naší povídky a to mluví za vše

pro Sany11 (Po, 23. 9. 2019 - 06:09)

Nedávno jsme debatovali o anonymech. Jeden z důvodů je i ten, že i když povídky které píše takzvaná redakce pobaví, nebylo by mi milé se tam dostat. Aleši, ze sebe si legraci udělat, nemám problém. I mám smysl pro humor.

Sany11 (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

To plne chapu, to asi nikomu, kdo v sobe chova sebeuctu. Na druhe strane nutno rici (alespon dle meho skromneho nazoru), ze to nebylo napsano nikterak zle, s umyslem ublizit, dokonce to bylo i celkem vtipne, tak se to da prekousnout. No a jak psal Ales, je nutno vladnout i schopnosti sebeironie. Kdyby clovek kolem sebe zacal kopat, tak by stejne vyprovokoval jen dalsi podobne odezvy, tak co by si pomohl. :-)

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Ale když se člověk uvnitř stáhne, třeba ještě více, nereaguje kopáním, je to ještě horší. Ale to probírat nebudu. A budu anonymně sledovat. :-)

Sany11 (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Tak jasne, kazdy to ma jinak. Kdyby to bylo neunosne, tak ma nakonec kazdy tu moznost to tady zabalit. Myslim na diskuzi.;)

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Jen aby to nezabalila ta, co to tu táhne, co potom? :-D Myslím si, že se nevypovídá tam, kde by měla a nějak čaká od nás podporu. Což v našem případě rozhodně většinou nejde. A má v reálu smůlu, která je způsobená nejen její povahou, ale i poruchou.

. (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

Máš pravdu ,už má zase trápení.

povídka, která… (Po, 23. 9. 2019 - 07:09)

Nemějte strach, pokud si dovedete udělat legraci sama ze sebe, tak se zasmějete. My stejně zneužíváme vedlejší osoby za účelem poštouchnoutí těch hlavních

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 07:09)

Ze sebe ano, ale jak to dělá někdo ze mne, je to horší. Mám to v sobě, asi nějaké následky z minula. :-)). Ale jak to dotyčným nevadí a berou to z nahledem, je to v pořádku.

Radka (Po, 23. 9. 2019 - 06:09)

No jak to Milunko? Sotva jste se nastěhovali.Dá se mu vůbec věřit? Aleši tak ty myslíš že ty povídky píše nakonec Lalla?

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 06:09)

nemusíš hledat byt Denis to zařídil

Návštěvník (Ne, 22. 9. 2019 - 23:09)

говно́

Miluna (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Nemam náladu psát Raduš.Řekl mi že bude muset na nějakou dobu se vrátit do Ruska že tam v jeho rodině je nějaký problem tak mi je na hovno z toho.Nechci tu být bez něj:'(

ha (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Hlasuju B), ale byla by bomba kdyby to bylo D

Sany11 (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Mne tam chybi jeste "ecko". Mozna je Lilly sociolozka a vede tu dlouhodoby vyzkum na tema psychologie a sociologie chovani na socialnich sitich.;) Pokud ne, tak bych byla pro "decko" ;)

Reklama

Přidat komentář