75170 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Teď kvete leccos. V pátek jsem si udělal výlet k největšímu výskytu konikleců na světě https://www.idnes.cz/cestovani/tipy-na-vylet/koniklece-kvetou-za-panelaky-v-brne-podivejte-se-na-svetovou-raritu.A090406_120850_igcechy_tom
29. Březen 2020 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
tak (anonym)
jak tady čtu o pudech, nedalo mi. Pud sebezáchovy a mateřský pud jsou reakcí těla, nikoliv mozku ( myšlení ). V takových chvílích mozek vypíná. Někdy se zmiňuje, že za mateřský pud "může" přítomnost dělohy v těle ženy. V kritických situacích záleží na tom, který pud je u ženy silnější a podle toho se tělo zachová. Strach o budoucnost, potažmo strach ze smrti naopak vychází " z hlavy", která kombinuje možnosti, vytváří katastrofické scénáře atd.
29. Březen 2020 - 18:55
Kača (anonym)
Odpověď na Už mam zas toho všeho dost.Už
Ahoj Milu, byla jsem od 6 v práci a dělala papíry na 3 dny dopředu. Přišla jsem před hodinou domů, najedla se a teď zápasím se spánkem... takže pracovní neděle. Jestli ti Sergej zakazuje cvičit, choď aspoň na procházky mimo lidi. Nasaď rychlou chůzi, něco málo shodíš, zpevníš zadek a ještě si vyvětráš hlavu. Kdybych měla na děti a chlapa koukat 18 hodin denně, to bych byla brzy pěkně vzteklá. Dětem jsme udělali pracovní rozvrh a o když na začátku to drhlo, už se to s nima dá vydržet. Co je to sex? Vůbec nemám náladu (a teď ani možnost), tak to jsme na tom stejně ;). Milu, čeká vás minimálně měsíc v karanténě, začni přemýšlet i nad nějakou činností, kde nebude Sergej...nebo se tam pozabíjíte. Nemůžeš si vzít auto a jet se někam třeba projet? Pořád věřím, že bude za měsíc nebo dva konec a bude dobře. Někdy musí zmizet...
29. Březen 2020 - 19:01
Kača (anonym)
Odpověď na Teď kvete leccos. V pátek
Díky za odkaz.
29. Březen 2020 - 19:02
Kača (anonym)
Odpověď na Děkuji za blahopřání.
Hezky napsané...díky.
29. Březen 2020 - 19:04
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Díky za odkaz.
Nemáš zač, někdy se přijeď podívat s rodinkou :-)
29. Březen 2020 - 19:05
Sany11 (anonym)
Alesi, diky za odkaz. Je uzasne, ze i za panelaky se muze neco takoveho nachazet. Ja uz se nemuzu docakt, az tu bude taky trochu tepleji. Je tu prece jen drsnejsi podnebi, vcera bylo sice krasne, ale dnes zas padal snih, tak vsechno jeste spi.
29. Březen 2020 - 19:41
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ahoj Milu, byla jsem od 6 v
Tak to si měla práce dost Kači tak se hezky vyspinkej.Jo tu procházku dam až bude hezky.Fakt ho nechápu že má v hlavě abych nehubla.Já kvuli Koroně měsíc málo jedla a zhubla sem 3kg a malinko jako i prsa jestli se trochu zmenšili a začal mi říkat to co sem psala.Už mi to sere u tý ženský jak jsme posuzovány podle koz.Kdyby jsme měly jen díru byl by pokoj! Takhle by nejradši chtěli štíhlý ale kozatý jenže kozatý bývaji často ty oplácaný ženský.Jenže Sergejovi se klidně líbí i to.Škoda že neni jako nějaký chlapi který chtěji jen štíhlý a váží si když maji štíhlou jako ty jiný ukrajinci nebo Ota.Zrovna mam chlapa kterej je tolerantní i trochu ke špekum a byl by rád za plný kozy!!:-( No radši na to myslet nebudu.Jinak teď pár dní to spolu zvládáme když se neopíjí.Autem se mi ani zatim jet nikam nechtělo.Mě nejvíc chybí společnost,prostě ty krásný bary a restaurace a veselo hudba.Posedět si s kamarádama a uvolnit se.V životě by mě nenapadlo že se dočkam toho že nebudu moct se jít odreagovat do společnosti.Mam potom absťák už.A ty chlápci mi chybí jak sviň.Myslim ty ostatní ukrajince.Byla s nima sranda,teď je Sergej bez kamarádů,ani nevíme jestli tu nějaký zůstali ale s těma co jsme se stýkali,tak ty jsou teď pryč.Říkam si co asi ten krásnej z práce jestli tam je nebo taky odešel.Já už fakt nevim jak to vydržet.Sergej si teď pustil film a já se nudim.Kdyby právě už bylo venku aspoň hezky jak píše Sany,šla bych aspoň někam na lavičku ale nejde nic.
29. Březen 2020 - 20:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to si měla práce dost
a co děti, mají si kde hrát?
30. Březen 2020 - 8:11
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na a co děti, mají si kde hrát?
No jo jen si jdi hrát.
30. Březen 2020 - 10:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No jo jen si jdi hrát.
No já si s dětma moc nehraju ale každý den se s nima učím, pomáhám jim připravovat se na zkoušky.
30. Březen 2020 - 11:51
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na No já si s dětma moc nehraju
Tvé děti taky čekaji přijímačky? Vůbec nevim kdy teda budou.Moje je měli dělat 15.4 a 16.4...a to za sebou na dvě školy a nedávno sem četla že budou už jen jeden datum někdy v červnu jestli jim povolí do školy jít.Ale jako nevim jak v jednom dni jak to chtěji udělat když každá škola je v jinym městě.
30. Březen 2020 - 17:49
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Oto co děláš? Leze mi to na mozek.Kamarádi v hajzlu.Člověk jen čeká jestli to svinstvo nechytne.Nebaví mi nic.Sergej jen chodí na balkon hulit a dny slitý v jedno.Ať jde člověk nakoupit nebo do přírody,stejně vše pomůže jen na chvíli.Už si připadam jako v ústavu.Co ty? Necvoklo ti už tam? Já nemůžu žít bez chlapů-bez těch Sergejovo kamarádů a známých.Jak jsme zůstali jen spolu o somatě to je prostě slabota.Chybí mi ty ostatní!! Ale nemůžu mu to říct ale taková je pravda.Je strašný jak to před nim musim dusit a tajit a chodim kvuli těm ostatnim chlapum občas potají brečet víš a on to neví.Nemam se ani komu svěřit tak to píšu tobě.Nevim co mam dělat???
30. Březen 2020 - 19:53
Miluno, (anonym)
jestli máš ještě zbytky rozumu tak nedělej nic. A jestli zas uděláš nějakou kravinu tak tady pak nebreč. Všichni to musíme vydržet, tak vydržíš taky.
30. Březen 2020 - 20:23
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na jestli máš ještě zbytky
Já právě nevim jak mam vydržet bez těch ostatních Ukrajinců.Ono jich fakt hodně odjelo a já si uvědomila že když se jim na Ukrajině vir rozleze což určitě rozleze tak zpátky je sem už nepustí i kdyby jsme se toho tady zbavili.Jejich komunita je pro mě jako rodina plus bonus sexuální provokace bez které neumim žít.Když mi bylo smutno stačilo jít s nima posedět a nálada se mi spravila.Měla sem mezi nějakými tajný napětí.Měla sem prostě tajný svoje věci,co Sergej neví protože on neví jak moc mi vzrušujou někteří jeho kamarádi a známý,neví jak moc sem na chlapy.To mu prostě říct nemůžu.A teď jsme tu zůstali jak trupky sami! Uplně o ničem.Jen nejistota,stres.Fakt já nevim jak tohle vydržet a nezbláznit se.Dělam cokoliv ale nic nepomáhá.Vše jen na chvíli a pak zase divno prázdno stres strach nejistota.Já už fakt nevim.
30. Březen 2020 - 20:57
jdi do háje (anonym)
Odpověď na Já právě nevim jak mam
co tady zase naříkáš? Rodiče jsou v pořádku, děti taky, ty i Sergej jste OK, tak co by jsi ještě chtěla? Válíš se doma, co mají říkat ty tisíce lidí, kteří pomáhají a jsou nákaze hodně blízko. Být všichni jako ty a Ota, tak je to zde jeden velký hřbitov a blázinec.
30. Březen 2020 - 21:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na co tady zase naříkáš? Rodiče
No a představ si že bych radši byla v té práci ve které sem byla naposled spokojená.Ale nepotřebujou,jedou v omezenym režimu a my co jsme byli ve skužebce máme po! A naříkala sem Otovi ale nevim jestli tu je.A jako jestli jsme v pořádku to neni nic platný když se vše může změnit.Nikdo nemá jistýho nic a nikdo nevíme jak tu to svinstvo dlouho bude.V riziku jsme pořád sotva člověk někam vytáhne paty!
30. Březen 2020 - 22:26
a (anonym)
Když se vše uklidní, tak budeš zase na nervy, že zvoní budík a musíš do práce, nebo že je hodně lidí v krámu a blbě koukaj atd. Miluno, ty vždycky vyhodnotíš až po, že něco bylo dobře, ale v přítomnosti je podle tebe všechno špatně
30. Březen 2020 - 23:09
presne tak!! (anonym)
Odpověď na Když se vše uklidní, tak
:-(
31. Březen 2020 - 6:44
je to tak (anonym)
Odpověď na Když se vše uklidní, tak
a naíc, bude teplo, holky se vyletní, budou nosit mini, výstřihy a boty s vysokými podpadky a na Milunu půjdou mrákoty. Nikdy s ničím nebude spokojená.
31. Březen 2020 - 10:43
když (anonym)
ji vojede UK, tak bude naříkat, že ostatní ji nevojeli, když se tak stane, tak bude chtít pro změnu ledního medvěda?!
31. Březen 2020 - 10:45
vydržme (anonym)
V lese řádí kůrovec, všude samá souška. ve městech zas viroza je to těžká zkouška. Až u ohně či u piva budem sedět v kroužku, vzpomeneme s nostalgií, kdo jakou měl roušku. Byly různých velikostí, měly hezké vzory , v ulicích jsme potkávali maskované tvory. Jeden jí měl ze šátku, druhý z dámské vložky, tak jak nám to nařídily bezpečnostní složky. Ať každému pěkný úsměv opět zdobí líce, aby všechno přežil a měl zdravé plíce. Přeji optimismus a dobrou náladu …
31. Březen 2020 - 10:51
Mia 22 (anonym)
Odpověď na V lese řádí kůrovec, všude
Díky za zlepšení nálady, dávám palec nahoru.
31. Březen 2020 - 11:05
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Kdyby mi ojeli i jiný Uk bych byla spokojená (ty co mi tak silně vzrušovali) ale ani by nemuseli ojíždět ale celkově mít hlavně jejich přítomnost o to mi šlo nejvíc.Mít je kdykoliv kdy si člověk vzpoměl,prostě tady byli a už nejsou!!!!! A celkově bych byla spokojená ze života kterej mi před pár týdny teprve začínal.Byl předpoklad už se mít líp protože práce=zvládala sem=dobrej kolektiv=MOHLA sem být teď spokojená s prací,s chlapama,s jarem.Ale tohle čínský svinstvo všechno vzalo,práci i chlapy!!!!! A jako kdyby to nestačilo vše se táhne dál a nikdo nevíme co bude!!! Když Sergejovi řeknu pravdu ať se smíří že klidně můžem chcípnout tak ze mě šílí a křičí na mě že tohle nebude poslouchat ale to je prostě REALITA!!!!! Ať se s tim smíří!!!!! Nikdo nevíme kurva!!!!! A ženský s výstřihy a podpatky to je teď poslední co by mi zajímalo,to je mi fakt teď celkem u prdele.Oni sami nebudou mít náladu na nějaký fintění.Každej má toho dost a nikdo nevíme kdy to zkončí.
31. Březen 2020 - 14:15
Anonym (anonym)
Skončí Miluno,ne zkonci
31. Březen 2020 - 14:34
Aš (anonym)
Odpověď na Kdyby mi ojeli i jiný Uk bych
Jedno je jistý. Tvoje REALITA není naše realita.
31. Březen 2020 - 14:43
Kača (anonym)
Odpověď na Kdyby mi ojeli i jiný Uk bych
Milu, je to realita. Možná právě tobě má nynější stav napovědět, že život je parádní. Zalistuj zpět a uvidíš jak si nežila. Jen přežívala... Věřím, že když na sebe budeš dávat pozor, dodržovat hygienická doporučení, že to zvládneš. Budeš se stále zamilovávat, abys pak mohla být nešťastná, budeš soptit, že musíš vstávat do práce, abys, až ji ztratíš, zjistila, že ti tam vlastně bylo dobře, budeš chtít v sexu pořádný tóčo, abys potom chtěla být sama,...Milu, takhle to bude dál i když už nemoc bude pryč. Je to tvůj normální život. Jednou dole, jednou nahoře...Každý něco ztrácí. Ale neboj, lidi budou i Ukrajinci se vrátí. Oni to doma nemají lehké a tak migrovat budou. Hlavně si toto, co nyní zažíváš, pamatuj. Ono to fakt není tak dávno, co si ležela na matraci v holobytě s nějakými cizími muži a život si nežila...ani ho nechtěla. Ten vir jednou zmizí, tak pak dožeň vše, co bys teď chtěla strašně moc dělat. Klidně si to napiš po čem toužíš, často si to čti a těš se :). Já se těším, až budeme chodit dělat na baráček a na týdenní dovolenou v červnu...každý den si to představuji a moc mi to pomáhá.
31. Březen 2020 - 14:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Milu, je to realita. Možná
Trefa do černýho, dobře jsi to napsala.
31. Březen 2020 - 15:00
pro "vydržme" (anonym)
Odpověď na V lese řádí kůrovec, všude
super :)
31. Březen 2020 - 16:16
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Anonyme i vaše je to realita i když u mě ještě horší.Jo Kači máš pravdu teď to vidim jaký to je,jakýma malichernostma se člověk kolikrát zabýval.Že si můžu dojít kdykoliv do baru sem brala jako samozřejmnost,tohle by mi v životě nenapadlo že nepujde jít nikam.A že přijdu o lidi který byli moji rozptylovateli,který mi vyvolávali pocity bez kterých nejsem schopná dlouhodobě fungovat.Já se bojim Kači že se jentak chlapi nevrátí.Ať přemýšlim jakkoliv na Ukrajině se jim to může hodně rozlézt a sem je zpátky nepustí aby to tu znova neroznesli.Tohle se může srát pár let než bude očkování a než se toho všude zbaví.Já zjistim jaká je situace až se otevřou bary a restaurace tak pak poznam kolik mi chlapů ubylo.Zatim vim že Sergejovo kamarádi a známý s kterýma jsme chodili posedět jsou prostě pryč.Takže už takhle se ukázalo že jich asi celkově ubylo dost.Já byla zvyklá že sem pořád mezi chlapama,nebudu tajit že si mi občas prosahali a jak sem je vozila autem že občas nějaký hrátky byli i když bez sexu-styku ale něco co potřebuju k životu bylo.Měla sem z nich energii,sílu a teď tohle prostě je pryč!! :'( Takže Kači toužim jen po tomhle zpátky bez toho uschnu a zvadnu.Sergej nemá šanci nahradit sám X chlapů.A s Českejma chlapama tohle nefunguje.Tohle co tu píšu Sergej neví,on neví jaká doopravdy sem:-(
31. Březen 2020 - 16:59

Stránky

Přidat komentář