Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Nemusí být nalitá, může to u ní dělat stres. Ten dělá divy. A mačká v rychlosti písmena vedle.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

chlast a rivotril o5 a zas

Ale (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Je nalitá, sama to píše, že si cvakla.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Myslím, že to ona právě neumí, vypnout a soustředit se na práci a hodit problémy za hlavu.A ani si neumím představit že by jela do práce nalitá, když něco pila.Myslím ,že jestli někam jela tak zpátky za ukrajincem.

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Tak dnes snad do práce nejde. Nebo se mýlím?

pozorující (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

To nepsala jestli měla jít nebo ne.Naposledy měla noční.

pozorující (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Přesně, už vidim jak jde v tomhle stavu do práce,ještě do takový náročný.

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Přijmi radu. V žádném případě nenech práce. Odpočiň si, zvedni hlavu a jdi do práce. Nepřidělávej si více starostí, než bys zase měla.

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Ano, připujuji se. Milu, snaž se žít tak jako my všichni. Když máme problémy ve vztahu, plníme i nadále své povinnost, u tebe je to hlavně chodit do práce. V práci musíš vypnout a soustředit se právě jen na práci. Navíc ti každým dnem naskakuje plat

Sany11 (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

I Kdyz to Miluna tak samozrejme nemuze videt, dopadlo to vlastne pro ni nejlepe, jak mohlo. Ono by to tak nebo Podobne stejne dopadlo. Je to osud,asi. Denis by ji mel ten byt ted nechat. Pokud je takovy Kavalir, jak se dela.

Mia (Po, 23. 9. 2019 - 11:09)

Milu, já se připojuji, nejsi žádná nula, nejsi a hotovo. Všechno se dá řešit a rady zde určitě najdeš. Představ si, že by jste byly těhotné obě, to by bylo ještě horší. Prospi se, odpočin si, uklidni se a pak nad tím přemýšlej.

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

Ne jš už nic řršit nechci,už poslední kapka.Stejnš sem jen odpat ktterej nevydr6í nikde a si semnou vytíraji prdel vsude.BEz vzdělaní , nula narušená.Co já to vim jak mi vššjde berou takhle.Já se vracim za ukrajinou at mě klidně domlátí m3 už je to všechmo.

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

Milu postupně, takový vývoj si mohla přece čekat, tvůj Doktor je nebetyčný slaboch. Ty se teď zklidni, už nechlastej a nic neber atˇsi vyčistíš hlavu a vnímáš s jakým řešením D. přijde. MILUNO,NEJSI ZADNA NULA

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

No redaktorští, co vy na to?
Každá dobrá rada je dobrá.

úryvek z povídky (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

Jako vždy při těchto opakujících se krizích, je nám Jituny líto. Rady přijdou od vás, snad z nich něco zaslechne.

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

Teď je rada marná, bohužel je takový život, kdy si člověk myslí, že už ho to štěstí konečně čeká a je to zase naopak. Život je boj a člověk musí být silný a umět se o sebe postarat. Být samostatný, hlavně v otázce bydlení a peněz. O tom se tady hodně psalo a snad bude psát, když budeš chtít pomoc, v tomhle jde poradit. Protože to jde, musí se jen chtít!!!

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

Je to nejhorší,ješt3 horší ,nevin jestli si Rusko vymyslel nebi i tak tam pujde.Ale Maruna sev mu ozvala že je těhotná.Teď sem se to dozvědelav takže co já můžu zase jít do hajzlu .Jo sem si cvaklá to se nedá jinak tešď to tu řešímme tak asi mam jítz to hajzlu.Už mu sem k hovnu! VČERA Večer Rusko a před chvíli mi řekne o Maruně !! Komu bý nehrablo z tiho už dp prdele

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 09:09)

M3 už nic nebaví a nezajímá mam uż toho dost všeho.U6 nemsm sílu ani psát ani psát.Nevin Radko co si myslet o tom.Miu taky hrozný,kolik mu bylo a vo se mu stalo? Dxyť byl ješ

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

Miluno, vy jste si nepovídali o tom, co se u něj tam v domovině děje?
A na jak dlouho pojede?
Vždyť i o tomhle jste si měli jako blízcí popovídat.

ale (Po, 23. 9. 2019 - 10:09)

kdeže je to zřejmě očekávaný útěk

Reklama

Přidat komentář