Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Tak co přesně ti řekl

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Já nemůžu vzít mámě radost to nejde.Nechci aby to vědelli doma že sem dopadla takhle.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 14:09)

Stejně se to doví Miluno, řekni jim pravdu. Tím, že půjdeš spát ke třem chlapům je velmi špatně a rodiče tím zarmoutíš a děti taky.

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Zase děláš chybu Miluno, když si tě tam Denis nastěhoval, měl ti teď zařídit i něco lepšího. Jdeš zase do neštěstí !!!! POČKEJ A CHTĚJ PO NĚM ZAŘÍDIT BYDLENÍ !

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Nevimm jak to řešit,uvidim ale bych setam zbláznila koukat jak tam ona sedí s průkazkou a on vyplesklej na to nemam.

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Tak sem zjistila že tem Sergej je na psyhiatrii tak do toho bývalehi bytu stejne nemůžu.Volala sem s jeho kanaráden jak sem s nim taky spala a řekla mu jai sem na tom a balimse a jedu k němu,sice bydlí tam ješt3 se dvouma chlapama ale místo má .Pak uvidim co budu delat.Denis to přímo ukončil s omluvou.Maruna nelže p4inesla i těhotenskou kn8žu.Fuj omlovam se je mi blbě, špatně se mi píše,tak tu spolu zůstali a já pujdu pryč,nemůžu se na to dívat.Ale co nábytek a tak nevim jak se to bude zase řesit.

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Milu, takže on ti navrhl co nebo co plánuje, jak si to představuje, co ti vlastně řekl? Zkus to nějak popsat a shrnout

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Kdo ví, jestli je Maruška vůbec těhotná, nějak je to všechno moc rychlé, to, že musí odjet a ta Maruška. Uklidni se a počkej, jak to Denis vyřeší a kde je teď?

ono (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

je to jedno, kde je pravda. Chce se jí zbavit už podruhé. Asi mu konečně doklapla skutečnost, jak to vlastně s M. je. A také se možná poptal a něco si zjistil. Už to, jak nechtěl, aby se o dítě starala, že půjde na mateřskou a o té divné lásce jak psala Lala

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Předběhla jsi mě s podobnou otázkou :)

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Nevracej se k ukrajině!! Stejně budeš pořád od něj utíkat, ptž tam nevydržíš. Neděláš dobře, poslechni nás.

Sany11 (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Milco, at te ma v hrsti cimkoli, nemala by ses k nemu vracet. Nevim, cos provedla, ale to se da treba nejak vyresit, popripade prevzit za to odpovednost, ale to , co sis vybrala ty, je mnohem horsi.

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Jako pica tady písu o dřevěnym baráku a zase se mi všehno hroutí.Nebude nic z toho co se m chtěla!!!!!! Už si připafan tak uboze a trapně. Nebaví mi nic a nebaví mi jen nmakat a třast se kdy mi tělo zase selže.Ty noční kdy se ráno motam,stejně už sem tu ani nepsala jak zas mam co d2lat vydržet a že sem tam usnula.Jo vracim se k ukrajině, jak sem psala že ni má v hrsti tak aspon od toho bude pokoj a ať mě třeba domlátí,aspoň ukončí moje trápení ,mě to je jedno už.

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Milu, dej si pár dní čas a pak se rozhodni co dál. Pokud jsi v práci usnula, tak to bylo jen od toho, že jsi si den před směnou neodpočinula. Já když jsem kdysi začínala pracovat v různou denní i noční dobu, tak jsem si hlídala, abych před směnou byla aspoň trochu vyspaná. Jenže ty na ranní ponocuješ do 2 ráno a před noční asi neodpočíváš vůbec viď

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Moje smůla je že když sem přepjatá jao moc unavená tak nemzu usnout.Jen mam třeba únavu a třes a bloklí usínání.Já uż sem venku.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Jdi se vyspat k rodičům. NEŽEŇ SE DO DALŠÍHO NEŠTĚSTÍ!

Miluna (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

Ty jo takhe se nemůžu strapnit před rodicema a koukat jak jsou v nervech,na to nemam.Já sem ráda že k nim práv3 nemusim.

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Prosímtě, nevracej se k ukrajině. Jsi si na 100% jistá, že je Maruna těhotná? Co když to jen hraje na Denise. Počkej ještě, než uděláš chybu. Všechno se dá řešit.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Piš Miluno.Co teda děláš?

Radka (Po, 23. 9. 2019 - 12:09)

Tak to je hnus.To se Denisovi trochu nepovedlo! Je mi tě tak líto lásko:( Ale Mia má pravdu,ještě že ty těhotná nejsi.Ale dobře chápu že tě to hodně bolí.Jsem tu pro tebe kdykoliv,neboj.

Reklama

Přidat komentář