Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Už dnes to budou děti vědět a také rodiče. Měla jít domů, pochopili by to, ale jak se budou dívat na to, že přespává u cizích chlapů? U tebe se nedivím, že jí chápeš.

Sany11 (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Je zbytecne ji odsuzovat. Miluna potrebuje profesionalni pomoc.

Ota (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Mio koukám že jsme napsali něco podobného.Ať je ti líp Mio.

Mia (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

jsem z toho vedle, dokonce jsem zapomněla vypnout jídlo na sporáku, najednou rana jak hrom a děsnej smrad, zapékací miska praskla. Jo Otíku, dělá nám starosti Milča jedna.

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

:)

Ota (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Jéžišmarja Mio, aby jsi tam nevyhořela.Škoda zapékačky.Musíme aspoň my zvládat ten život nějak s rozumem a ne takhle.Já se taky snažim sám se sebou aby to bylo lepší.

Mia (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

já jsem jinak opatrná, než jdu ven tak zkontroluju jestli mě nehoří cigareta, jestli je vypnutá Ake lek konvice a tak, ale ted se mě to trochu vymklo. Ale lekla jsem se pořádně, i pejsek nadskočil na gauči. Máš pravdu, musíme se snažit tím životem nějak prokličkovat.

Mia (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Milu ty se snad vracíš do starých kolejí? Dříve jsi utíkala za cikánama, dnes to jsou UK. Co si od toho, proboha slibuješ. Já myslela, že už máš tuhle etapu života vyřešenou, že jsi poznala, že to k ničemu není. Každý máme občas velký problém, ale řešíme to. Já jsem letos měla tolik smůly a bolesti a co jsem mohla dělat? Postavit se k tomu čelem a nějak to vyřešit. Nikam jsem neutíkala, nemám kam a taky mě už nohy tolik neslouží, tak kam bych se hnala.

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Tohle asi nikdo nechápeme. Asi je na ubytovně mezi třema UK. S jedním už měla styk, tak si jí podají další dva. A čeká asi na Sergeje, až ho pustí, vrátí se k němu, aby mohla zase od něj utíkat. A pořád dokola. Stěžuje si, že by chtěla žít normálně, ale padá a vlastní vinou do bahna. Pomoci jí není.

Mia (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

mám obavu, že máš pravdu.

Andrea (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Otiku, mám pocit, že tohle je začátek konce,tak trošku se o ji bojím

Ota (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Já mám stejnej pocit Andy.Jak kdyby do ní vstoupilo něco z roku 2014 jaká byla dřív.Myslel jsem že už to má za sebou takový věci.Asi stres a prohry a rány řeší takhle hnusně jako spodina společnosti.Jak začne psát že jí na sobě nezáleží, je to s ní špatný.Musel jsem si vzít prášek aby mě to nebolelo.Ještě že jsi tady ty Andy.díky.

-Aleš- (Po, 23. 9. 2019 - 16:09)

Myslím že z vývoje situace je tady ze všech lidí překvapená jedině Miluna. Já jsem tomu dával pár týdnů a tak se i stalo. Všechno to bylo hrozně narychlo a taky její příspěvky posledních dní naznačovaly že je u nich nějakej zádrhel. Takže teď se vrací nejenom k psychicky narušenýmu chlapovi, ale i k dalším třem UK, kteří asi v ČR marně shání ženy. No to bude radosti :-) Nakonec se ukázalo že jsme tady uráželi doktora Cvacha, když jsme Denise k němu přirovnávali. Proti němu je Cvach charakterní člověk. Kdyby byl pan polobůh co k čemu, tak by tehdy Milunu když k němu přišla s prosíkem vůbec nepustil do bytu. Za sebe můžu říct, že jsem rád že je Denis někde támhle v Čechách a tím pádem se mu nikdy nedostanu pod ruky :-)

Lalla (Po, 23. 9. 2019 - 16:09)

Že je to šmejd tady říkám už dlouho. A hlavně ta jeho slečna už musela být těhotná před těmi třemi týdny a on možná chtěl potvrzení. A jako doktora, hele co víš, třeba bude další štace Brno, Brňáku :))

Takže (Po, 23. 9. 2019 - 16:09)

Radka a Otik nástup! A ty si Otiku dej bacha ať nechytneš pohlavní choroby a k tomu ještě otcovství.

Ota (Po, 23. 9. 2019 - 19:09)

Víš,já myslel že už jí tohle přešlo chodit za víc chlapama ale asi se jí to obnovilo a mě to možná odpuzuje.Takže já vůbec nevim co na to psát.Jen k Denisovi že Lalla měla pravdu.Vzdělanej ale charakter nula.Ahoj Andy je mi to líto.Kdyby šla k rodičum ale tohle je na mě moc.

-Aleš- (Po, 23. 9. 2019 - 16:09)

Zní to hezky, dohromady by mohli vytvořit jednu velkou šťastnou rodinu. Bohužel, problém je, že všichni jsou bez konstruktivního myšlení. Miluna to ví a proto se vrací k tomu co dobře zná. Chlap primitiv, ale aspoň se o ni umí postarat.

Andrea (Po, 23. 9. 2019 - 18:09)

Milu,co blázníš jít za Ukrajincema, když je problém,tak ho musíš řešit a ne utíkat,co děti na ty nemyslíš?Takhle se život nežije,sakra naštvala jsi mě, kdoví,jak to všechno je

To (Po, 23. 9. 2019 - 16:09)

na Miluny místě, raději bych šla za Otou.

Miluno (Po, 23. 9. 2019 - 15:09)

Nechtěj, aby tě tady někdo litoval. Snad Radka, která tě chce také využít. Na rady nedáš, tak se nechej vyšukat ukrajinci, to ti jak píšeš pomůže. A každému poroď dvojčata.

Reklama

Přidat komentář