Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 16. 10. 2019 - 13:10)

Já to moc Bianko nepochopila.Buď bydlíš na samotě nebo teda v městečku? A v jakym kraji? Tady u nás je chvílema slunce ale kazí to vítr.Už sem nakoupila a jedna pani v krámu pořád zamnou chodila a prosila ať jí čtu datumy že na to nevidí.Jinak nevim co se dnem,Lucce sem psala abych teda věděla jestli mam s ní do pátku počítat ale ani to ještě nečetla.

Miluna (St, 16. 10. 2019 - 11:10)

Jo Bianko celkem to jde.Sem teď doma.Dneska nikam nepojedu,pujdu chvíli ven procházkou.Kdybych takhle cestovala denně tak ono to taky něco stojí.Včera sem se vracela za tmy už a spletla sem si odbočku tak sem se chvíli motala.Mě spíš dělá problem vědět kam zrovna odbočit než řízení,to rychlý rozhodování kudy jet je nejhorší,se samotnym řízenim problem nemam.Co teď děláš ty Bianko? Já sem chvíli cvičila a pujdu nakoupit.Alčo aby to nebylo s Luckou jak píšeš:-( ale kdyby přijela tak se jí na tebe zeptam.

bianka (St, 16. 10. 2019 - 10:10)

Milu, je všechno v pořádku?

Návštěvník (Út, 15. 10. 2019 - 22:10)

Miluno ještě že si nejela u Pardubic tam byl smrťák,čelní střet 2x osobní.

Alice (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Tak to asi Milčo pojedeš domů za tmy,jestli ještě s Radkou si.Mě se Lucka pořád neozývá.Přemýšlela jsem nad tím čím by to mohlo ještě být a pak mi napadlo jestli nevytušila že mi naposled její syn trochu štval.Ale nevím že bych to dala na sobě znát.Jsem zvědavá zda přijede za tebou.Je možný že ti naslibuje a stejně nepřijede.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Před chvílí odjela.Škoda že už se stmívá čím dál dřív.Bylo mi s ní krásně.Musí ti chybět si myslím.I když jste spolu zažily i špatné ale takovou skvělou holku už člověk jentak nesežene.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 14:10)

Raduš já vyjedu až budu vědet o Sergejovi.Potřebuju mít na řízení klid ale už o sobě nedal několik hodin vědět.Psala sem mu ať se ozývá.Jak mi chlap takhle cestuje v cizině tak sem víc nervozní.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 15:10)

Tak mu zavolej.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

On mi nejdřív telefon nezvedal ale už se ozval.Tak já už pujdu do auta a pojedu.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Tak to jsem moc ráda jestli chceš přijet.Já taky nechci být bez tebe.Akorát já to mám tak že mi jde jen o tebe a s jinou se mi nikam nechce,neznám jinou s kterou bych si tak rozuměla.Lucinu komentovat nebudu.Nejdřív se setkává s Alicí a najednou píše jen tobě tak je to divný a my tady nepoznáme co za tím je.Ale já na ní nechci myslet.Jsem šťastná jestli fakt přijedeš a že vůbec tě uvidím a je mi jedno že i bez sexu.Tak dej vědět kdy chceš jet,budu čekat a hlavně opatrně.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Neumim si představit jak bych na to měla dojet? Já mam Radku Bianko ráda tak já to tak nevidim.Někdy s ní sex i já chci a že dneska ne tak sem to radši dala vědět předem a je to už jen na ní jestli mi i tak bude chtít vidět.

die (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Já to vidím jinak, podle mne Miluna využívá Radku. Když nikoho nemá tak je ji dobrá. Kdyby ji teď zavolala ta Lucka tak Radka má smůlu. Ale když to Radce nevadí a vyhovuje je to jejich věc.

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

Včera tlačila Radka Milunu, aby dojela i když Miluna neměla čas. Já tady vidím většinou nátlak Radky.

Radka (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Mně to bez ní nebaví tak jí občas naháním.Potřebuju jí k životu.Miluju jí.Já bych si s ní dovedla představit vztah.

hm (Út, 15. 10. 2019 - 17:10)

Já to taky tak vidím.

Lalla (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Souhlasím Die

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Já bych si je rozdělila.Nejsem taková abych na jednu kašlala.Ale spravedlivě jeden den s tou a druhý den s tou.

správně (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

každé rovným dílem

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Mi to připadá, že si vždy nějakou výmluvu najdeš.☺ Já si myslím, že většina Radku, jako pro tebe vhodnou kamarádku nevidí. Ale ty to vidíš jinak. Jsi dospělá co ti na to více psát.☺

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

To víš, že odpoví, jsem ale opravila slovo zneužívat. Vzpomeň si, kolikrát jsi na to doplatila. A Radka se nudí a potřebuje si život zpestřit. Já po obědě vyrazím opět ven, mám ještě hodně věcí v okolí neprozkoumaných. Jak zanedbávat Radku? Tím že budeš s Radkou, budeš zanedbávat děti. Ale víme, že je zbytečné ti radit, jen píšu, že neděláš dobře. Tak dávej pozor na cestách Milu.

Reklama

Přidat komentář