Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 17. 10. 2019 - 16:10)

Ano, to určitě Milu. To já mám zase blíže na Slovensko, nebo do Polska.

Miluna (Čt, 17. 10. 2019 - 20:10)

To je fakt Bianko.A jak jinak je? Byla si v tom vetšim městě? A máš tam kolem nějaký kamarádky nebo si spíš samotářská? Já už tu mam doma Sergeje,tak jako s nim docela dobrý teď a povídali jsme si ale teď na večer se do mě vkrádá nějaký trošinku smutno.Je fakt že už mam zase před MS ale najednou takový myšlenky přichází že mam třeba každou chvíli slzy v očích a tak už mi tu ruší.No jo co se dá dělat,myslim na tebe a na ostatní co jsou hodný.A taky nevim jestli mi to přijde ale dýl už tu nebyla Pilsnerka? O Andy vim že ta naposledy psala že jí čeká volno a zahrádka ale Pils tu asi nebyla nejdýl.

Miluna (Čt, 17. 10. 2019 - 10:10)

To jsme od sebe tak kolem 300km viď Bianko.To už to mam blíž do Německa i Rakouska.

bianka (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Milu, já se z tebe picnu. :-D

Miluna (Čt, 17. 10. 2019 - 10:10)

Jo no:-) a kdybych to slyšela od někoho jinýho tak to pochopim tak že chce nějakýho doktora zbalit-že jde do doktora-v mé hlavě to zní že dělá do něj.Tak vidíš Bianko jak se to liší.

Miluna (Čt, 17. 10. 2019 - 08:10)

Tak to si mi Alešku pobavil.Taková parta tam na tebe čekala:-) a ještě neochotně uhybali:-) já už sem doma a trochu už na mě padá divno.Sergej přijede a už bude auto potřebovat tak mi cesty končí.A zase se bojim aby mi nenasral s těma jeho sračkama.Jak někdy je ohleduplnej a někdy se zapomene a já vyletim když to v místnosti dýl cítim.Budu to mít stížený tou hnusnou zimou že bude hledat skulinky aby to používal kdekoliv v bytě a nebyl na balkoně.A pro mě slovo přijel/dojel je taky oboje správně a nejsem morava.A chodit do doktora to už je horší:-) v těch slovech se mi vybavil Denis a vidim v tom akorát tak jít s nim na sex s použitim jeho zadečku:-)) ...tak jste mi pobavili.Chtěla bych se zbavit toho vnitřního stínu kterej na mě sedl.Je mi trochu smutněji se stínem depky a Lucka zatim mlčí,přitom zprávu si přečetla.

Miluna (St, 16. 10. 2019 - 21:10)

Otíku já akorát chtěla psát.Já doma nevydržela a šla zase jezdit.Teď sem až v Halámkách,to je až u Rakouských hranic.Jela sem Písek-Tábor-Soběslav-Třeboň-Halámky.Nemůžu si pomoct ale je to uplně koníček.Ta jízda a k tomu moje oblíbený písničky.Jen nemam zatim skym to sdílet a podělit se.Z vás asi tady nikdo takovej nedšenec do toho neni co? pro Alču už je to všední když ta je zvyklá na kamion a nikdo z vás asi si takhle z vás tady bez cíle nejezdí co??? Když já si nemůžu pomoct ale já z toho mam tak zvláštní atmosferu,uplně nějaký to napětí.Teď jak tady sem tak tady je to kolem samej les.Položila sem si sedačku a koukam do té tmy a mam tu puštěný rádio a mam jídlo z Mekáče.Nejradši bych jela až do Rakouska někam ale to zatim ne,na to si zatim netroufam.A chlapy jiný žádný už nemam,jestli Sergej bude hodnej jako je poslední dobou tak nemam důvod něco s jinejma.

pro Aleše (St, 16. 10. 2019 - 17:10)

https://www.youtube.com/watch?v=wdzw4mB30h4 od 330

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 18:10)

A co to má značit?

-Aleš- (Čt, 17. 10. 2019 - 01:10)

To by mě taky zajímalo. Ale ať je to jak chce, tak Wericha mám rád. Zvláště v psychedelickém filmu Až přijde kocour, který se točil v mé oblíbené Telči. Fernando, to jsem nevěděl že DOJEL říkají na Moravě. Já ani nevím jak to říkám já, mně oba tvary přijdou správně. Milunko, já taky občas jezdím jen tak nazdařbůh. Jednou jsem dojel :-) v noci do Moravskýho krasu a na silnici stálo asi 6 divočáků. Docela pomalu a neochotně mi uhnuli, jakoby si říkali: co ten tady zase otravuje :-)

Miluna (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

Smajlíku to já bych se ráda sešla zase s někym tak na mě nevymýšlej překážky.Už tak chci vidět Lucinku,achjo,ona mi tak naladila jak mi napsala že by se sešla jen semnou.Ještě má na to zítra a pátek.Jestli to nevyjde tak mi nebude z toho dobře.Ona je teď kterou potřebuju vidět nejvíc ze všech koho monentálně znam.Sem teď byla na poště a vyplázla sem 12 litrů jen to fiklo.Ale doma to už nemůžu vydržet tak pojedu někam jen kolem Písku.Zastavim si na nějakym odpočívadle.Myslela sem že to vydržim nikam nejet ale nejde to.

Ota (St, 16. 10. 2019 - 21:10)

Ty budeš Miluško na to auto brzy závislá:) A co chlapi? Teď se zas zdá že už si v klidu? Byl bych moc rád kdyby to tak bylo.

:) (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

kdo je nejdál nebo nejblíž od Miluny a stane se z něj nová oběť

-Aleš- (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

Teď když je motorizovaná, tak vzdálenost nehraje roli :-)

:) (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

T je fakt. Pak je to jen otázka času. Co navrhuješ, středověké hradby nebo obehnat město elektrickým proudem?

-Aleš- (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

Jen se nedělej, určitě bys ji v skrytu duše chtěl aspoň jednou vidět na živo :-)

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

And The Winner is?

-Aleš- (St, 16. 10. 2019 - 16:10)

To nevím kdo vyhrál, ono se závodilo?

Miluna (St, 16. 10. 2019 - 15:10)

Sakra Alešku přesně tak to bylo:-D to neni možný jako by si mě viděl:-)) tak si říkam že je to severní morava a asi nejvíc daleko tady od jihu čech.

-Aleš- (St, 16. 10. 2019 - 15:10)

Milunko, vypadá to tak že bianka je od tebe nejdál. Paradoxně má možná k tobě nejblíž Sany, i když bydlí v Německu.

Reklama

Přidat komentář